• Maksim Maksimirski
    4.5k
    I Modrićev i Lovrenov povratak bi bili plesbicitarno prihvaćeni, pljeskao bi cijeli stadion, djeca bi satima čekala u redovima da ih vide, dobivali bi ovacije...internetski forumi su nešto drugo od stvarnog života. To smo najbolje mogli vidjeti za vrijeme reprezentacije kada smo zbog raznih foruma mislili da će interventna morati čuvati hrvatske reprezentativce u Splitu i da će bijesni Splićani prekidati utakmice reprezentacije a onda, kada je došla reprezentacija, bilo je narodno veselje i krcate i ulice i stadioni.
  • Zagreb1992
    1.2k


    Nitko i ne govori o tome hoće biti pojačanje ili ne nego se govori o tome da je štitio kriminalca lažnim iskazom i time direktno sudjelovao u pljački Dinama...Ustvari nama bi trebali igrači kao RPG koji će orati teren, a ne čovjek od 38 godina
  • Papastrumf
    9.5k

    Lovren sigurno ne bi bio prihvacen od strane sjeverne tribine. Kad kazem sjeverne tribine zna se na koga mislim.
    Sreca pa o tome necemo morati uopce raspravljati.
  • Petar86
    578
    Buduci da pricamo o Modricu, a ne Kastratiju, prihvacen. Upucen sam u njegove grijehe i sâm sam ih komentirao tu na Zoni al on bi vratio 5 puta vise nego sto je odnio.
  • Neron53
    277

    Pljesak na stadionu nije dokaz plebiscitarnog prihvacanja dolaska.
    A da bi ih vecina prihvatila, bi .....otprilike isti postotak koliko je onih koji nisu pisali krv zbog maminjovih pizdarija, koji nisu hrpu puta deportirani od njega, hapseni, gubili posao ili obitelji....a takvih je velika vecina
  • Neron53
    277

    Ne sumnjam da vecina ljudi brzo zaboravlja na moral, postenje i slicne vrijednosti u zamjenu za bljestavilo, elitnija natjecanja..... Naravno da vecina izabire plivanje niz vodu.
  • Bosskovitz
    7.3k
    Da, ne slažemo se, i ne treba se čuditi kada ljudima ovaj potez ne šmeka.kibic

    Pa da, ne slažemo se, to sam i rekao. Ja mislim da je interes kluba na prvom mjestu, ti mislis da je na prvom mjestu istjerivanje pravde čak i ako će zbog toga klub izgubiti. Ne mogu reći da ne razumijem tvoju poziciju, ali naprosto se s njom ne slažem.

    Zadnje kaj sam proveril svi smo pred zakonom jednaki, a ne osim "ako dovoljno dresova prodamo slavom svojom".kibic

    Zadnje kaj sam provjerio je da klub nije pravosudno tijelo i ne odlučuje o takvim stvarima. Stvar je jednostavna: povratak Modrića donio bi Dinamu nemjerljivo puno vise od onoga sto je zbog njega izgubio: hocemo li biti pametni i uzeti to, ili cemo se inatiti i ostati u minusu?

    Sve, naravno, pod pretpostavkom da on uopće želi doći. Jer on bi se dolaskom ovdje odrekao toliko desetaka milijuna eura koliko nije nas cijeli godisnji proracun. A odreći se tolikog novca da bi pomogao klubu je poruka kakvu ne znam jesmo li ikada vidjeli od nasih bivsih igraca.

    Imaš primjer Lovrenovih proruskih stavova?GaijiZG

    https://letmegooglethat.com/?q=lovren+rusija

    I Modrićev i Lovrenov povratak bi bili plesbicitarno prihvaćeni,Maksim Maksimirski

    Lovrenov sigurno ne bi i to ne samo zbog proputinovskih i proruskih stavova. Čovjek je redikul, teoretičar zavjera i bezumni radikal koji je susta suprotnost onoga sto bi nas klub trebao biti.
  • Endeavour
    398
    Ma najbolje da ćemo kao ovi sa juga, gledati kako će nekog “sjeverna tribina” prihvatiti. Izabrali smo ljude koji će brinuti o transferima.

    Nadam se da politički stavovi igrača neće diktirati hoćemo li nekoga dovesti ili ne.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Bilo je očekivano da će, ako se ikada zavrti priča o Modrićevom povratku, izdominirat moraliziranje o ukradenim milijunima, svjedočenju na sudu i meni osobno favorit - neplaćanje poreza u Španjolskoj. :rofl:

    Na stranu što je u ovom slučaju istina dosta kompleksna al bizarno je kako su ljudi koji prozivaju za licemjerje i sami licemjeri pa se tako oštri ona stvar na Modriću i tu se gledaju principi, a doslovno iste ili vrlo slične stvari koje je napravio on napravilo je brat bratu još desetine ako ne i stotine igrača i trenera koji su bili dio te lopovske menadžerske sheme rikverca i duplih pasova. I njihov se trag i ostavština u Dinamu gledaju drugim očima.

    Modrića se gleda kroz prizmu svjedočenja na sudu koji može biti krimen samo nekome ko je cijeli život odrastao u balonu. Teško je ovako odvagat bi li bilo bolje da se ova priča koja će, šta god ko napisao ili rekao, izazvat nove podjele i dileme ikad pojavila ili je bolje da se pojavila pa da se nakon šta je (valjda) okrenuta nova stranica pokuša dobit neki dojam koja je to granica među ljudima, gdje završava nešto što je za njih donekle prihvatljivo, a gdje počinje nemoral. Dal je to 100 eura, 100 tisuća, milijun ili deset milijuna ili je to sam princip po kojem se netko okoristio.

    Koja je razlika između toga što je netko naknadno potpisao aneks ugovora da se izvuče iz menadžerskih ralja tako što je klubu izbio 10 milijuna - i onoga koji je napravio to isto za 50 soma eura. I u kojoj mjeri je ovo oštrenje one stvari na Modriću iz vlastitih stavova i principa, a u kojoj mjeri je to posljedica utjecaja medija i njihovog viđenja tog slučaja s aneksima, ugovorima i rikvercima... Pa i rivala koji su, jel, pojam za dosljednost. :smile:
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Nadam se da politički stavovi igrača neće diktirati hoćemo li nekoga dovesti ili ne.Endeavour

    Nadaj se i da će onaj koji dovodi igrače uvijek imat sluha i osjećaj za to koji politički stavovi ipak nisu za ovaj klub, grad i zemlju. I navijače. Navijače koji imaju osjećaj za to gdje su njihove granice i gdje je mjera, to imamo.
  • Bosskovitz
    7.3k


    Nisu to politički stavovi. Ne biramo igrače po tome glasaju li za HDZ ili SDP nego imamo neku imaginarnu granicu dobrog ukusa i pristojnosti koja je tu da štiti identitet i brend kluba.

    Igrač koji brani zločinački Putinov režim i relativizira rusku agresiju na Ukrajinu, novinare naziva smradovima, glazbu koja nije narodnjaci demonizmom, širi teorije zavjere o tome kako Disney+ propagira pedofiliju ili kako nas žele porobiti 5G mrežom… sori, ali to nije nešto što Dinamu treba. Nije toliko dobar.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    To s Disneyem i nije neka teorija zavjere. Šteta što je zaobišao netflix i slične alate te agende.
  • GaijiZG
    591

    Znaci Lovren je bio u Rusiji, kao dosta neruskih igraca, i zato je proputin, nisi nis nakon toga mogao nac?

    A sto bi nas klub trebao biti? Ček jesi napokon transparentan da očekuješ neke dugine bojice na svetom dresu kroz 20 godina. Vi liberalcici uvijek krijete prave namjere. Dinamo je integralno HRVATSKI klub čiji su navijači 90% "desničari", a barem 50% za tebe radikalno "desno".
  • GaijiZG
    591

    Disney širi LGBT propagandu, da, i u vrhu americke entertainment industrije jesu pedofili. Samo nedavni primjer ti je P Diddy, drugi najutjecajnici covjek Hip Hop industrije, nakon Jay Za koji je sotonist.
  • rioda
    2.2k
    U kontekstu povratka bivših igrača, Lovren ima previše grijehova koje je kolega @Bosskovitz naveo, ali bi nam po meni i kvalitetom (kao igrač, ali i osoba) najmanje donio. Tako da sve u svemu, on nam ne treba, a imamo na toj poziciji već i KTC-a u toj ulozi. I još uz to, trenutno je kemija u momčadi odlična, a dolazak Lovrena bi sasvim sigurno to mogao poremetiti.

    S druge strane, prilično sam siguran da bi dolazak Modrića recimo odmah otvorio i opciju povratka Kramarića
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.