• Noel
    4k

    Gluposti. Navijači se neće petljat u sportsku politiku niti vodit klub jasno je dano do znanja više puta. Zato su na izborima izabrani ljudi koji su dobili podršku većine navijača. Druga je priča oće neko osobno ako dođe skandirati ili pljeskat Modriću ili ne. Prema tvome Zajec je izgubio povjerenje sjevera jer je javno uputio preko Marce poziv Modriću. Baš glupost.
  • Ivdzo11
    2.9k

    He's Velimir Zajec's biggest desire. A first approach has been made, early stage at the moment
    On player side: he'll value all his proposal at the end of the season. He told to people close to him that he would be open to join Dinamo if the parties are able to reach an agreement on the correct terms. He was surprised about Dinamo's possibility
  • Nino Bule
    11.3k


    A nije ti palo na pamet da se krpe ne dižu kak se kom sprdne i da vam je zato receno da je spustite a ne jer netko gaji simpatije prema mumiji.
  • superSantos
    2.6k
    Digli ga i doslovno nakon minute se ekipa sa štange spustila da bi nam na “lijep način” rekla da nam ne pada na pamet takve stvari dizati i nastavila s ovim što sam stavio pod navodnike u komentaru koji si ti citirao.Mathiasovi Chageri

    Evo si dobio odgovor u postu iznad, ne bi ti ni odgovorio da to što ti pišeš neće pročitat malo veći broj ljudi pa s vremenom od gluposti postati istina
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k


    Gle, nema uopće potrebe da se raspravljamo uopće oko ovoga na ovoj temi, mogu maknuti i svoj komentar ako želiš. Moja poanta je bila neka druga, ali se izgubila u svemu ovome, a i kriva rasprava za temu. Tebi svakako želim ugodnu večer.
  • Tradicija bunta
    5.4k
    Koja je bila poanta kad pišeš da ti je skinuta Barišićeva glava uz objašnjenje da se ne talasa jer nas uprava gura? To netko kad čita, a da i nije zlonamjeran, prilično je očito šta je prvo šta će mu past na pamet. To ti s tribine sigurno nitko nije rekao, najmanje ne sa štange.
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Ovo je zaista zadnje što ću napisati o ovome i ne želim dalje. Isprike svima koji su u mom upisu vidjeli nešto zlonamjerno, maliciozno ili ih je naljutilo.
  • superSantos
    2.6k
    nešto što je bilo ranije na gostovanju i nije se reagiralo na to, je odjednom nepoželjno u datom trenutku.Mathiasovi Chageri

    A to je?
  • Banana 2
    380
    Uništavate mi temu.
  • Keyser Soze
    8k
    Prema tvome Zajec je izgubio povjerenje sjevera jer je javno uputio preko Marce poziv Modriću.Noel

    Zajec od početka ima podršku svih dinamovih navijača dok su se Modriću dizale poruke za svjedočenje.

    Na kraju krajeva, ne kažem da bi ga sjever stvarno loše prihvatio nego me hipotetski zanima kakva bi reakcija bila, ali i ja bi njegov dolazak shvatio kao način iskupljenja.
  • Noel
    4k

    Poanta je da neće tribina diktirat sportsku politiku kluba. Svaki takav ili drugi oblik petljanja u sportsku politiku je pišanje po samim izborima i demokraciji za koju smo se borili. Uostalom svako nosi svoju glavu na ramenima sa kojom razmišlja. Dinamo je građanski gospodski klub. Ako netko ne vidi Modrića u Dinamu shvaćam ga ali ne djelim njegovo mišljenje isto tako ja ne vidim Arbera Hoxhu u Dinamu al me nitko niš ne pita i kao navijač bit ću podrška dokle god nosi sveti dres.
  • Dinaminjo
    498
    Gdje sam procitao da Pjaci "plese" koljeno pa je bio na MR
  • nemapredaje
    1.9k


    Sam Sopić je to bio izjavio poslije utakmice polufinala kupa. Za MR ne znam
  • scooniepenn
    1.7k
    Mislim da je to izjavio u kontekstu loseg travnjaka u Kranjcevicevoj i kao da mu je “zaplesalo” koljeno pa da ce preventivno napraviti pregled. Ocigledno nije bilo nista jer je odmah nakon par dana zaigrao.
  • mali M
    3.3k
    poslje Kranjče je Pjaca ostao u Zagrebu napraviti MR i dva dana sa svojom obitelji i vratio se u Rijeku. Kako kaže scoonie, očito je sve okej ako je jučer zaigrao
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.