• Time
    528
    Kicker,Gazzeta,L'equipe,The Sun,Goal.com,Guardian su podijelili video Marce i to među prvim vijestima.Fino za citati ako nista drugo
  • Mihaljević
    7.9k
    Nismo još svijesni šta bi značio dolazak Modrića, pa da on dođe čak i neki nerealni igrači bi htjeli doći u Dinamo jer je on tu.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    Kad se to zbroji, dobije se cijena od 55.556 eura, koju je Dinamo morao isplatiti za ove oglase.Keyser Soze

    Imam nula problema sa ovom cifrom ali imam problem kad se dresovi prodaju po par sto eura na stranici za kolekcionare a prakticki istih soma ljudi ti napuni kavez 2 puta na titinoj skoljci u 5 dana...

    Samo primjedba, idemo korak po korak...
  • Ivdzo11
    2.9k
    Htjeli smo da službeno odzvoni u svijetu da želimo vratiti Luku u klub", rekao je izvor zamolivši za anonimnost. "Od danas krećemo u operaciju njegovog povratka, naravno ukoliko će Luka to htjeti", dodao je.

    https://bild.ba/opaaaaaaaaaaaaaa-ovo-je-veliko-dinamo-krenuo-u-operaciju-vracanja-luke-modrica-u-dinamo-573?fbclid=IwAR2lGXNEPEFT0pzKIuPBmh_d8FGgfSV7NdD6UF3Qi9u2N3bKRHzjBGXD11E

    Sad koliko su relevantni


    Međutim, što se, konkretno, Modrića tiče, krenut će Dinamo još jače, pokušati uistinu bivšeg kapetana i najboljeg hrvatskog igrača u povijesti privoljeti da ispuni obećanje i vrati se u Maksimir. Kako će to točno učiniti, naravno, spada u 'poslovnu tajnu', ali prema onome što znamo, Dinamo će učiniti sve da Luku privoli na dolazak. A onda, ako će on odlučiti drugačije, zbog novca, obitelji, budućih nogometnih planova, to će biti njegova odluka, koju se mora poštovati i koju mu nitko neće zamjeriti. Ali, bio bi grijeh ne pokušati, u startu odustati! Dinamo je to napravio na sjajan način, poziv Modriću da se vrati u Dinamo postao je svjetski viralan!

    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/ovo-nije-kraj-dinamo-tek-krece-u-akciju-a-onda-ce-luka-odluciti/127931
  • Purgeri
    380
    Ma to je iz Hinine vijesti, taj kvaziportal je samo pokrao. Cijela Hinina vijest:

    Hrvatski nogometni prvak Dinamo u subotu je krenuo u "operaciju vraćanja Luke Modrića" u klub nakon što mu 30. lipnja istekne ugovor s Real Madridom, rekao je Hini izvor iz Dinama.


    Dinamo je u subotu zakupio stranicu u španjolskim sportskim novinama Marca u kojoj je pozvao Luku Modrića da se vrati u klub.

    "Imalo bi smisla", piše na hrvatskom i španjolskom jeziku ispod velikog Dinamovog dresa na kojem su broj 10 i prezime Modrić. Na kraju oglasa, objavljenog na sedmoj stranici, potpis je novog Dinamovog predsjednika Velimira Zajeca.

    "Htjeli smo da službeno odzvoni u svijetu da želimo vratiti Luku u klub", rekao je izvor zamolivši za anonimnost. "Od danas krećemo u operaciju njegovog povratka, naravno ukoliko će Luka to htjeti", dodao je.

    Modrić je bio u omladinskom pogonu Dinama te je za prvu momčad odigrao 80 utakmica i zabio 25 golova do ljeta 2008. kada je prešao u londonski Tottenham Hotspur.

    Zajec, koji je prije mjesec dana postao predsjednikom Dinama, susreo se s Modrićem uoči polaska reprezentacije Hrvatske na prijateljski turnir u Egipat.

    "Imalo bi smisla" je kampanja kojom trenutno drugoplasirana momčad hrvatskog prvenstva nastoji dovesti 38-godišnjeg igrača Real Madrida.

    Modrić u subotu nije bio dostupan za komentar. U ranijim medijskim istupima govorio je kako bi htio karijeru okončati u Real Madridu te se nada produženju ugovora koji istječe za tri mjeseca.

    "Zasad nema novosti oko eventualnog produženja ugovora. Odluka će biti donesena na kraju sezone", rekao je dužnosnik Real Madrida za Hinu. "Nadam se da će produžiti ugovor", napomenuo je pod uvjetom anonimnosti.

    Modrić, kapetan hrvatske reprezentacije, s Real Madridom je osvojio 24 trofeja od 2012. godine. Ove sezone je u sklopu klupske politike pomlađivanja momčadi izgubio mjesto u udarnoj postavi, ali je unatoč tome sudjelovao u 34 utakmice ove sezone. Real Madrid je vodeća momčad španjolskog prvenstva.
  • Keyser Soze
    8k
    Nacional se uspaničio pa su odmah morali stavit tekst gdje ekskluzivno DOZNAJU da Modrić nije ni blizu prelaska u Dinamo :lol: :rofl:
  • rioda
    2.1k
    u naslovu doznaju, u tekstu su nadrobili hrpu nagađanja
  • Crni86
    1.1k
    kaj nisu na zimu najavili i povratak glave u klub :rofl:
  • Keyser Soze
    8k
    Ista priča kao s Lovrenom, mislim da niti jedan niti drugi ne bi bili lijepo dočekani od sjevera dok bi navijači sa zapada dali sve da nijh dvojica dođu.

    Samo moje mišljenje.
  • OsamŠest
    2.5k
    Kakav Dinamo? Moćan Dinamo! :smile:
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Ista priča kao s Lovrenom, mislim da niti jedan niti drugi ne bi bili lijepo dočekani od sjeveraKeyser Soze

    Mislim da bi trenutna uprava “sredila” sa tribinom da ne bude nikakvih neugodnih situacija ako bi došlo do povratka Modrića. Da se zaista dogodi da Modrić dođe, Sjever bi bio miran, siguran sam.
  • SAS1987
    13.3k
    pa da on dođe čak i neki nerealni igrači bi htjeli doći u Dinamo jer je on tu.Mihaljević

    Možda nagovori Perišića :lol:
  • miro
    3.1k
    baš o tome sam razmišljao, nadam se da netko vodi brigu da treba pričat i sa Sjeverom, da nam ne bi Luka naletio na zvižduke
  • superSantos
    2.6k
    ono kad je Biščan tek postao trener, zabranjeno je bilo da se digne na Kranjči trans sa prekriženom mumijom pod izlikom da “ne radimo sranja sad kad imamo šansu da nas uprava pogura”Mathiasovi Chageri

    Dobro dečko odakle ti više vadiš ove gluposti?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.