• NORTE
    9k
    moram vam reći da sam se vratio iz Madrida jučer i baš sam jučer tamo čuo (iz dosta pouzdanog izvora) da Luka ima namjeru ostati živjeti u Madridu do daljnjeg...Yovitssa
    Što ne znači da ne može doći u dinamo jednu sezonu.
    Naravno da će to ovisiti i o ponudama koje ima u Madridu i od Arapa.
  • Yovitssa
    313
    Što ne znači da ne može doći u dinamo jednu sezonu.
    Naravno da će to ovisiti i o ponudama koje ima u Madridu i od Arapa.
    NORTE

    Ma je, sve je moguće. Žao mi je što je prošlo vrijemw "nogometne romantike" kad su se legende vraćale završiti karijeru u matične klubove. Danas sam idu za petro-dolarima, kod Kineza ili u MLS....
  • Doktor Kunić
    2.4k
    Kakav posao je obavljen! Čak i da ne dođe Luka ovo je veliki potez bio, svaka čast Dinamo!
  • Zagi
    4.9k
    Izrodilo se išta konkretno iz ovog ili ne, pohvale marketingu na ovom s Lukom.
  • Jaro
    5.4k
    Zna se moj stav o Modricu, ali ovo je top dosao, ne dosao...yep, da dodje to bi marketinski boom bolesni....
  • superhik
    10.2k
    Marketinški, ovo je sjajno odrađeno
  • NORTE
    9k
    Netko je spomenuo one matchworn aukcije dresova, čak nisu ni u humanitarne svrhe.
    Čemu one služe zapravo?
    Nisam istraživao, je li to neka firma dinamu ponudila suradnju pa je tako krenulo i oni to guraju nakon svake tekme?

    Ukinuo bih i te akucije i one postere na tribini zapad koje klinci unose o čemu smo već par puta pisali.
    Odi djetetu kupi dres ili majicu u njegovoj veličini u shop.
    Kad tad će se to trebat zabranit bez obzira na kmečanje "javnosti".
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ovako pise na aplikaciji:
    Screenshot-20240408-084241-Match-Worn-Shirt.jpg

    Ja iskreno nemam nista protiv toga, mislim da je to ok nacin da se da svima sansa da dodu dresa nosenog/izdanog za utakmicu.
    E sad, na klubu je da odluci sta ce i gdje ce s novcima. Ja bi volio kad bi probali s nekom domacom platformom (aukcije.hr?) ili imali taj dio u sklopu svoje aplikacije. Matchworn je otisao u kurac sa provizijama i porezima, pa sad na bid od 120 eura placas 80 eura provizije, poreza, dostave..
  • blackbully
    4.4k
    čak nisu ni u humanitarne svrheNORTE

    Za jučerašnju utakmicu je išlo u humanitarne svrhe, ali mislim da inače nije takvo pravilo.

    Screenshot-20240408-085728.jpg
  • Paggini
    6k
    Meni te aukcije nisu uopće loša stvar, volio bih i ja kupiti neki potpisani dres s neke meni posebne utakmice, ali Matchworn aplikacija ima gotovo 100% marže na kupovinu preko kojekakvih skrivenih troškova, što dosta ljudi (uključujući mene) odbija uopće od sudjelovanja i bidiranja.

    Prijedlog sa aukcije.hr je super, ali može i Dinamo na svojim stranicama napraviti jednostavni subpage i mehaniku bidiranja, samo ne znam koliki je to problem s legalne strane, odnosno postoje li zavrzlamice i dozvole i ovo i ono, ali muka mi je kad netko da za Petkov dres 2000 eura, plati ga, nezz, 3500 eura i najveći postotak tih para ide Matchwornu, a ne klubu. Nisu to neozbiljne pare koje ljudi daju za dresove, dovoljno je pogledati za koje pare idu dresovi s dva derbija, a volio bih kao i svaki dinamovac - da idu klubu.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    da, neka povezu sa Dinamo plus aplikacijom. Pokupio bi dodatno na pretplatama, a i na samim iznosima. Ja imam limit preko kojeg ne idem kad bidam na toj aplikaciji, al taj limit je sad jako nizak jer kao sto rekoh, na 120 eura moras 80 platit MW-u.. A klubu ide samo 120..
  • Georg Koch
    3.4k
    Veliko rođendansko nagradno izvlačenje

    GNK Dinamo uskoro slavi svoj 113. rođendan, a klub će tim povodom omogućiti nezaboravno iskustvo za nekoliko sretnih navijača!

    ➡️ Naime, do kraja radnog dana u četvrtak 25. travnja svi će kupci u našim poslovnicama Arena, Ilica i Stadion moći sudjelovati u nagradnom izvlačenju za ekskluzivno druženje s cijelom momčadi Dinama u Hotelu 67 podno južne tribine stadion Maksimir. Druženje s igračima održat će se prije jutarnjeg treninga u nedjelju 28. travnja.

    ➡️ 10 najsretnijih navijača koje izvučemo s po jednom osobom u pratnji moći će doći na druženje s cijelom ekipom Dinama u dnevnom boravku hotela. Spomenuti prostor krase kafić, biljarski stol i pikado, pa će svaki dobitnik moći stvoriti jedinstvene uspomene s prvotimcima Dinama.

    ️ U nagradnoj igri pravo sudjelovanja ima svaki kupac u našoj fan shop poslovnici. U nagradnoj igri je moguće sudjelovati više puta, pošto svakim računom ostvarujete pravo za prijavu na nagradnu igru.

    Izvlačenje najsretnijih navijača bit će u petak 26. travnja - na 113. rođendan Dinama. Klub će dobitnike u nagradnoj igri kontaktirati na kontakt naveden na listiću kojim ste se prijavili.

    Sretno svima!






    Bravo, bravo, i bravo za marketing kluba koji je nemjerljivo jaci u odnosu na cak i prije par tjedana.
    Vrhunski posao radite :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.