• Noel
    4k
    Nisu normalni kaj nam rade u ovo subotnje jutro..
  • Doktor Kunić
    2.4k
    Dešava se to da ja sad moram počet pit za sutrašnju tekmu
    #pajebemtismisao
  • BBBaranja
    1.9k
    Iako nisam za dovođenje Luke,iz svima nam znanih razloga..marketing je odradio strašan potez,na tome im čestitam :smile:
  • Crni86
    1.1k
    Marketing je brutalno napredovao u zadnjih 6 mjeseci. Tko god radio na idejama i egzekuciji istih svaka cast. Ova cijela stranica u Marci mi je top, nevezano dal Luka doso ili ne. Vrh vrhova.
  • KaJJe
    45
    Zadnja objava je ježenje od glave do pete
  • Krizy
    35.5k
    Javila se i Marca na objavu Dinama
  • jedan u nizu
    5.8k
    Samo da ostane na ovom oglasu, ovime je marketing dinama napravio za brend dinama u Europi više nego što se napravilo u marketingu u cijeloj povijesti dinama.
  • blue heart 72
    1.3k
    Veliki bravo za marketing. Kaj se eventualnog dolaska Luke tiče, ja sam definitivno ZA. Svima je jasno da je pogriješio, ali svijet nije crno-bijeli i tko zna što se sve u tome izdešavalo iza kulisa, a da sa time nismo upoznati. Na kraju krajeva, svatko zaslužuje u životu neku svoju drugu šansu, a pogotovo jedna planetarna sportska zvijezda kao što je Luka. Ako kod nhega ima jedan promil želje za povratkom, uložio bi maksimalan napor da se to i ostvari
  • Peškaman
    2.5k
    Mislim da mnogi nisu svjesni sto se s ovim postiže,u tijeku dana većina svjetskih medija će pisati o ovome i mogućem dolasku.
    U prijevodu globalno brendiranje Dinama!
  • Brusa
    667
    Znači, objava na Twitteru već ima preko 27k pogleda, ostale prebace 1k,2k...
    Edit:preko 100k. Za prolaz u finale kupa ima 17k,za usporedbu
  • Georg Koch
    3.4k
    Napredak u marketingu Dinama je nemjerljiv.
    Igracki gledano, upgrade veci nego sto je upgrade nasa zvijer RPG > Mohu (cast Mohi ali... :sweat: )
    Bravo za ekipu, bravo bravo i bravo :clap:
  • Yovitssa
    313
    Odličan potez, bravo Zeko i nova uprava!

    Mada, premda nisam nikakav "insajder", moram vam reći da sam se vratio iz Madrida jučer i baš sam jučer tamo čuo (iz dosta pouzdanog izvora) da Luka ima namjeru ostati živjeti u Madridu do daljnjeg...

    Bilo kako bilo, odličan marketinški potez i pokušaj Dinama!
  • Ivdzo11
    2.9k
    A evo i Fabrizia
  • DrawTube
    2.8k
    Čekamo uskoro puštanje u pogon DZG_fans_Turkiye, dinamofanpage_Egypt i ostalih podružnica po svijetu
  • Riot
    1.7k
    Screenshot-20240406-122532-Chrome.jpg
    Momci iz španjolske wikipedije nisu u toku događanja
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.