• DrawTube
    4.7k
    Ma to su ručkovi 1/1. Sad kad ljudi završe i odmore se ide opet ubrzano sigurno

    Rekao bih da će do kraja dana ostati možda 300ak ulaznica za Zapad Dolje
  • Liks90
    1.9k
    822 ostalo, krivi izracun
  • NitkoBitan
    17k
    Dobro je ako je tako. Po tvom proslom izracunu je ispalo da je u sat i nesto vremena otislo 10tak ulaznica.
  • recikaj86
    352
    @Liks90 Bravo za trud, nije ni tebi a naravno ni dedi lako s nama dosadnima koji trazimo izvjestaje konstantno!:smile:
  • Purger
    360
    S obzirom na to da će kapacitet na novoj kranjči bit 12k, za očekivati je da će skoro svaku utakmicu bit rasprodana
  • Liks90
    1.9k
    U 15.30
    789 zapad
  • Liks90
    1.9k
    10700 cca ulaznica prodano do sada sa svim godišnjacima za sjevera oba i zapad…
  • deda
    32.6k
    Sjever gore kapa polako. 60 komada.
  • Liks90
    1.9k
    753 za zapad ostalo, znaci u pola sata malo manje od 50 karata prodano…takvim tempom ide to
  • eol12
    588
    Znaci sutra oko podne bi mogao zapad dolje se rasprodat, s obzirom da uvijek ima ekipe koja kupuje neposredno pred utakmicu moglo bi i na sjever gore biti do 1000 gledatelja; nevjerojatne brojke za Istru, bravo.
  • Liks90
    1.9k
    Zapad će se se sigurno rasprodati do utakmice ako ne i prije
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Jel se može na ticket pointu tražiti da isprinta?Endeavour


    Možete bez problema sa online ulaznicom na mobitelu otić na ticket point i isprintat će vam je u obliku prave karte, a ne A4 papir.

    Samo mu pokažete u pdf formatu online ulaznicu na gmailu i onda on pročita barcod i ime i prezime i isprinta normalnu kartu.

    To je zapravo i bolje jer takvu kartu možete sačuvat i nema problema sa skeniranjem kod ulaza, pa će tako bit i manje razlike u službenoj brojci gledatelja.

    Samo naravno odite to uradit kad nema gužve jer kad je gužva onda pretpostavljam da neće jer nema vremena.

    Ja kad god sam to uradio,isprintali su mi pravu kartu i sad ju imam sačuvanu kao uspomenu.

    Baš ako ne želi isprintat, zahvališ se, izađeš van, opet se vratiš i odeš na drugi prozor i tako sve dok ti ne isprintaju :cool:
  • Liks90
    1.9k
    Sljedeći izvještaj kad se malo rasproda pa javim :)
  • DrawTube
    4.7k
    Nemoj nam otići na posao bez izvještaja
  • Liks90
    1.9k
    Zapad ostalo 636 ulaznica
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.