• Orc123
    5.1k
    Krkalica bi usporedio sa Markom Mikulicem i ima jako slicnu ulogu u ekipi...dovoljno je kvalitetan da bude 3. Golman Dinama za nedaj Boze i Dinamo ce mu biti vrhunac karijere, tj. Pozicija 3. Ili eventualno 2. Golmana... ono kaj sam vidio u Sesvetama nije los golman ali eto za onu ulogu koju i ima ....
  • Izet Hajrović
    881
    idealno bi bilo netko kao Zelenika ako je mogućehardek

    Slažem se. Jučer je produžio ugovor s Varaždinom do 2026., ali mislim da bi se moglo nešto ispregovarati ili poslati u Varaždin nekog igrača na način kojim je Čavlina završio u Lokomotivi, Crnac u Slaven Belupu, itd. Zelenika bi bio baš dobro rješenje kao 2. golman, a on sam ima želju postati trener nakon igračke karijere pa gdje ćeš bolje "škole" od Dinama gdje rade najbolji treneri u našoj ligi.
  • Banana 2
    414
    Za klub Dinamovog renomea mislim da je ovo idealno:
    1. golman u najboljim godinama (Nevistić trenutno)
    2. golman iskusan golman kojem nije problem biti back-up (idealno bi bilo netko kao Zelenika ako je moguće),
    3. golman netko iz omladinskog pogona
    + perspektivni golman na posudbi koji čeka prodaju 1. golmana (Čavlina)
    hardek

    Ja bih ovo odmah potpisao, ali problem je što onda novac trebamo trošiti na dva golmana.
  • Dudu 9
    151
    Možda sam dosadan ali postaviti ću ponovno pitanje.
    Što je s Krkalićem?
    Jel tu samo da popuni broj ili ima potencijala za barem drugog golmana?
  • Olmic
    2.7k
    popuni broj
  • hardek
    1.4k
    Jel imamo mi išta od transfera Jankovića u Rijeku? Barem neki postotak od buduće prodaje?
  • Orc123
    5.1k
    imamo 50% transfera
  • Endeavour
    413
    Nikakav drugi rezervni golman nije potreban. Imamo Zagorca koji je vrhunski golman. Može biti backup još par godina, odnosno, dokle želi.
  • dBK
    60
    Bez uvrede, ali, moje osobno mišljenje, ni pod razno...
    Koliko god Zagorac bio dobar lik, dugo tu itd...Ako ćemo biti ozbiljan klub, ne dolazi u obzir.
    Netko tipa Zelenika, Banić (da nije tovar) itd - da...ali ako ćemo ići uzlaznom putanjom, nećemo raditi Subašić 2.0 verziju, a već ove godine smo opasno blizu.
    Ako treba potkrijepiti primjerom, Duje Čop parabola glavom sa 12 m...
  • hardek
    1.4k
    Ne znam kako nekome može Zagorac biti dobar back-up golman za Dinamo. Na minimalni presing na zadnju liniju šalje loptu u 10. red tribina. Back-up golman mora biti all-around solidan golman. Zagi može biti 3. golman al to mi opet nema smisla jer ti zauzima mjesto na A popisu za europska natjecanja.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Uz sav respekt prema zagiju kao nogometasu i covjeku. On moze od ljeta biti samo trener golmana, dobio je priliku ispred neve ,kiksao je dosta puta refleks je oslabio ,procjene na istrcavanju lose . Mislim da je dao svoje . Vrijeme je za nekog mladjeg,i nekog ko ce se ravnopevno borit sa nevom. Kao sto je neko gore napisao ,ozbiljan klub ima dva dobra golmana i jednog mladog ,da jedan drugog tjeraju da jos vise rade i ceznu da budu jos bolji
  • blue heart 72
    1.4k
    Ma koji Zagi, vrhunski lik, dobri duh svlačionice ali on više nije za drugog golmana. Ako želi može mu se ponuditi status golmanskog trenera i to je to ili u najboljem slučaju po njega da bude treći golman. I naravno ugovor prilagođen toj situaciji
  • Banana 2
    414
    Dinamo si ne može priuštiti golmane koji napucavaju loptu na blef. Točka.

    Nevistić, Čavlina i nekog juniora za trećeg.
  • laznjakAndrejaKramarica
    189
    i Dinamu bi pametno bilo dovesti starog Cavlinu u klub da radi kao sef struke za golmane u omladinskoj skoli. Sigurno najbolji, najstrucniji trener golmana u hrvatskoj. Radio s Tudorom, Bjelicom. Sada na zahtjev Ivusica radi na Pafosu. Covjek koji u Cv-u ima dva golmana koja su dogurali pod njim do reprezentacije. I ta dva golamana su broj 1 i 2 u reprezentaciji trenutno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.