• Purger
    360
    a u njihovom slucaju je za to kasnoJurki

    Mislim da je došlo do nesporazuma, ja govorim o Hajduku kao favoritu za titulu 2025, ne 2024. Normalno da je sad rijeka favorit
  • Purger
    360
    treba li im takav teret u životuKeyser Soze

    Pa upravo zato se i nadam da će neki od njih odlučiti otići (Perišić nadajmo se)
  • Jurki
    8.7k
    Mislim da je došlo do nesporazuma, ja govorim o Hajduku kao favoritu za titulu 2025,Purger

    Daj se skonsolidiraj. Jos nije ni ova sezona gotova.
    Ili se skockaj i pisi o aktualnoj temi ili se samobaniraj.
    Dobro da nisi napisal da su favoriti u 2030.toj.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Aaaaaa

    Ja ovo tek sad vidim, pomiješao sam accounte. Sad mi žao moja 3 komentara

    Purger je Blue Austrian / Slavonac, troller, kako u stvarnom životu tako i na forumu, svi dobijemo jednak tretman. :)
  • Zagi
    5.1k
    Purger je Blue Austrian / SlavonacMlađi referent

    A tako?
    Onda se povlačim iz rasprave.
  • Purger
    360
    Purger je Blue Austrian / SlavonacMlađi referent

    Ne znam ni tko su ti ljudi ali ok ako tako misliš ne postoji to što mogu napisat da ti promijenim mišljenje
  • Mlađi referent
    10.6k


    Ma da
    Vidiš da čak i podsvjesno (ili možda planirano?!) stavi svaki put u nick kao pripadnost.

    Mada, prva dva puta nije lagao, dok purger nije, jer ima toliko unikatan i loš način trollanja da ga se može lako uočit i na društvenim mrežama gdje piše s pravog profila pa znam tko stoji iza tog
  • DrawTube
    3k
    Je li moguće da će žgadija uz pomoć medija baciti u pozadinu svoje divljanje i palež plasiranjem priča o policijskoj represiji ?
  • Zagi
    5.1k
    Profesija: žrtva .
  • NORTE
    9.3k
    Je li moguće da će žgadija uz pomoć medija baciti u pozadinu svoje divljanje i palež plasiranjem priča o policijskoj represiji ?DrawTube
    Ma pusti, šta god pokušali sve je jasno šta se događalo.

    Ono što me jako iznenadilo da je Lukša imao pressicu pred "razbijenim" sjeverom, to nisam očekivao.

    Ako oni zaista dobiju kaznu praznih tribina do kraja sezone to će im bit dodatan uteg za klub po dosta faktora.
  • NORTE
    9.3k
    HNSŽV sad kalkulira i čeka rezultat iz Rijeke.
    U slučaju poraza Hajduka na Rujevici možda im zaista i daju te 4 utakmice kazne praznih tribina, iako bi to bilo ogromno iznenađenje.

    Eventualno se čeka i kraj izbora da donesu konačnu odluku, ali prije njih je Osijek na Poljudu.
  • hardek
    1.4k
    Najgore od svega je što njima te kazne igranja pred praznim tribinama nebi uopće bile kazne. Dovoljno je pogledati rezultate 2. polusezone na Poljudu da vidiš da se ne nose najbolje s pritiskom punog Poljuda. Jedino što bi izgubili je financijski od ulaznica, cuge itd.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Mislim da je Luksi i "ekipi" veci problem zatvoren sjever od zatvorenog Poljuda. Gdje smjestit tih 7 tisuca navijaca sa pretplatama za sjever? Ako Torcida bude smjestena na zapadu ne bih Luksi bio u kozi, imaju 3 poraza za redom na Poljudu a to nisu imali od 2000. godine.
  • Crusades1986
    9.8k
    Moufi je isto poprimio mentalitet njihov... prvo se u subotu primio za kitu ispod našeg kaveza, a onda jučer na svaku situaciju mahao rukama, išao požurivat Batija da valjda pokupi sve šta se pobacalo na njega, jako nervozan, svaki faul iskomentirao prema sucu.

    A možda se samo osjeća kao da je kod kuće...
  • Ludovic IX
    5.5k
    zašto dolaziš provocirat. Nema tog boga koji mene može uvjeriti da ti navijaš za dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.