• Mrvica
    3.2k
    Jedno 85 minuta navijanja kako mrze Dinamo, pa su se sjetili da bi bio red da navijaju za vlastiti klub. :lol:
  • Banana 2
    397
    Na stranu Bara i tata Rukavina, ali da je mali 20godišnji Rukavina u teoriji dobio ovoliko šansi, da mu se progledalo kroz prste za ovoliki broj loših utakmica kao 25godišnjem Hoxhi, mi bi danas vjerojatno imali solidno solidno krilo da popuni poziciju do povratka Stojkovića.San Lorenzo

    S razlogom sam navijao za Rukavinu i kategorički odbijao svaku ideju prodaje. Rekao sam da bi bio bolji za nas od Hoxhe i Brekala i da mu treba dati više šanse. Dečko još ima i nesreću da je došao na posudbu u raspalu Goricu i svejedno dobro igra, a ima i bolji učinak od Hoxhe u Dinamu.
  • Oluja
    3.6k
    HNS-ov voditelj za sigurnost Jurica Jurjević (rođen u Zadru) :"do sada nitko nije prijavio da je napadnut, što dokazuje da navijači koji su ušli na teren nisu imali namjeru napasti ili igrače ili službene osobe..."

    Ublažavanje sranja je počelo
  • Marley
    787
    Analiziram jutros ponovo ovaj famozni video gdje Bruno jedini ne bjezi od Torcide. I skuzim da on na prvu JE instinktivno krenuo da ce potrcat prema svlacionici, a onda odmah zastao i suigracima gestikulira rukama neka bjeze. I ne odlazi dok oni nisu svi otisli.
    :heart: KAPETAN :heart:

    Dobro vam jutro, nadam se da su svi sretno stigli doma.
    Imate li neki savjet, kako nakon takve veceri, danas maknuti sav fokus s toga, ostaviti mobitel iz ruke i uhvatiti se posla i dnevnih obaveza :lol:
  • Oluja
    3.6k
    Imate li neki savjet, kako nakon takve veceri, danas maknuti sav fokus s toga, ostaviti mobitel iz ruke i uhvatiti se posla i dnevnih obaveza :lol:Marley

    Danas je neradni dan
  • Jurki
    8.5k
    Imate li neki savjet, kako nakon takve veceri, danas maknuti sav fokus s toga, ostaviti mobitel iz ruke i uhvatiti se posla i dnevnih obaveza :lol:Marley

    E ovo je pitanje za milijun eura. :rofl:
  • Jaro
    5.4k
    kakav debil, al jbg, izbori su tu i ovo je ocekivano... pa kolko znam policajci su sluzbene oskbe, bacanje baklji i stolaca na njih je napad...
    A kad smo kod igraca, debili tovarski se ismijavaju kako su dinamovi jgraci pobjegli, al nitko ne spominje kako su hajdukovi igraci bili puno brzi i svi bili u svlacionicama prije nego su nasi shvatili da marva dolazi...
  • Mr Anderson
    5.3k
    Mislim da je nakon jučerašnje utakmice sasvim jasno da se uspjelo dovesti odličnog beka bez odštete. Naravno, mislim na RPG-a, čovjek može i desno i lijevo. Do sada je bio malo suzdržan u ofenzivi, jučer je pokazao da je i tu jako dobar. Išla mu je na ruku taktika gdje smo stajali asimetrično i Kule se zabijao stalno u sredinu i ostavljao mu prostora. Da je samo više takvih transfera.
  • Marley
    787
    Hahaha, pa nitko nije napadnut jer hvala Bogu nisu stigli napasti, jer se na vrijeme interveniralo. A ne jer nisu imali namjeru. Ne, htjeli su im cestitati.
    Sva sreca da nismo gledali scene kao pred koji tjedan s Livakovicem u Turskoj, a sekunde su dijelile od toga. Sramota.
  • Marley
    787
    nije meni nikad ni neradni dan ni neradna noc :lol:
  • SAS1987
    13.3k
    HNS-ov voditelj za sigurnost Jurica Jurjević (rođen u Zadru) :"do sada nitko nije prijavio da je napadnut, što dokazuje da navijači koji su ušli na teren nisu imali namjeru napasti ili igrače ili službene osobe..."

    Ublažavanje sranja je počelo
    Oluja

    Nereda nebi bilo da su sudili domaci suci :lol:
  • DZGIS
    945
    Neka pjevaju da nas mrze, neka pjevaju svih 90+ minuta tako, ne moraju niti jednu pjesmu pjevat za svoj klub. Veseli me kada to pjevaju i kada to čujem, to znači samo da su nemoćni i da smo nadmoćniji suparnik. Sve dok im se navijanje, "podrška" svom klubiću svodi da više od pola utakmice vrijeđaju protivnika, znači da su nezadovoljni sobom i da nemaju niti razloga pjevat i podržavat svoj klubić, preostalo im je jedino da nas mrze i protiv nas pjevaju.

    VI NAS MRZITE, MI VAS JEBEMO
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Koji primitivizam od strane torcide, al takvi su dalmatinci tvrdoglavi i puni sebe. Zato ih i svatko normalan ne podnosi. Ima jedan komentar na facebooku u vezi ulaska torcide u teren nasmijalo me skroz.

    Sve u svemu, jako dobra igra dinama posebno u prvom dijelu, ali fali realizacija.

    Imamo se pravo nadat dvostrukoj kruni jer trenutna forma igrača je u uzlaznoj putanji i do utakmice sa Rijekom će još rast, sve u svemu bit će okršaj na Rujevici prava poslastica, a onda još dvije tekme finala kupa.

    Nadam se da će sudit strani suci pa da nam ne nabijaju na nos da su suci pogurali Dinamo.
  • kibic
    998
    Jel se još nekom ovi napisi u medijima o "probijenom prvom osiguranju" čine smiješni? Nači zgleda ko da su sam otškrinuli lesu i utrčali ko pudlice u dvorište.

    Još da ne velim kak se već piše o prekomjernom reagiranju policije i ovaj HNS-ov voditelj sigurnosti koji ko da komentira igru u dječjem vrtiću pa nitko nije kriv, svi trebaju dobit trofej za sudjelovanje.

    Svi se trebaju spremit na podmetanje ovog pod tepih, jebi ga.

    Usput, uvođenje potrganog Perišića; fala ti Karoglane za uništavanje reprezentativca.

    Uopće mi je nebitno spljugali mi titulu i kup, bili 10. u prvenstvu, bitno da je Hajduk 11.
  • Purger
    360
    Svaka Splićanka koja ima imalo mozga u glavi će s 18 selit u Zagreb na studij
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.