• kibic
    998
    Ma da imam ne za vikendicu, neg za stan veći od kutije cipela, ne bi teretane vidil. A čuj lik, nagledal sam se ja i zagušljivih vikendica i prašnjavih travnjaka.

    godišnje imam i štihače i košnje, a i normalne treninge..mali M
    Imam i ja tak frendove koji su uspjeli i posel i sve to uklopit. Dapače i po komentarima na fitnes videima ima ekipe kaj se kune u trening nakon teške šihte il fizičkog rada. Moram reć da mi je to uvijek dobra motivacija kad te sjedilački život malo pregazi.

    Ovisi kakvi grupni ti pašu. Al da, kak ti je netko napisal Sparta Gym je imala razne grupnjake i sad je čini mi se na više lokacija (Medarska + Remetinečki rotor ak se ne varam), svojedobno su imali dobre grupne treninge za snagu. Na Črnkasu Gym4all, oni su dost na borilačke fokusirani.
  • Mrvica
    3.2k
    Ma ima nas itekako šta još uz posao fizički radimo. Već dosta dugo od silnih majstora stari i ja nastavili renovirat kuću, postavljat kamen, napravili kamin, uradi ovo-ono jer svi znamo da je kuća rupa bez dna i uvijek kažem da je najgore kad ispravljaš tuđe grijehe. Ali znam da se da naći vremena i za trčanje, hodanje ili trening barem sat vremena kao ''šlag'' na kraju, čovjek se osjeća puno drugačije. Posebno ako uspiješ sve uklopit posao - rad oko kuće i tjelovježba, navikneš se na to pa ti postane sve rutina iako tijelo dosta puta traži da se odmoriš, ali skupiš muda odradiš trening i onaj tuš na kraju i to hladnom vodom.. Ništa ljepše. :rofl:
  • Dino
    2.2k
    Meni je fizicki rad po doma, oko kuce odmor od mentalne gimnastike koju vrtim svakodnevno pa se svi moji pitaju koji mi je k da nakon duljeg perioda bez slobodnog vremena krenem smirglat ogradu, krecit garazu i prakticirat slicne sitnice.
  • Bosskovitz
    7.3k
    Imam dosta specifičan upit za one koji imaju iPhone: Apple Watch Ultra 2 ili Garmin Epix Pro Gen 2?

    Počeo sam malo više raditi na zdravlju, krenuo sam s trč(kar)anjem tri puta tjedno, lagano ubacujem i anaerobno između, aktivniji vikendi u prirodi... nisam htio nadobudno dati soma eura za pametni sat prije nego kaj zaista razvijem naviku aktivnosti za koju mi je potreban pa sam koristio stari Apple Watch, jedna od prvih serija, i bio je okej ali ako trening traje nekih sat i pol, baterija nemre izdržati do kraja dana. Jbg, star je.

    E sad sam u dilemi između dva gore navedena sata. Više naginjem Apple Watchu, i zbog seamless integracije u cijeli sustav i zbog mnoštva funkcija, ali ima li netko iPhone a da koristi gore navedeni ili slični Garmin pa da podijeli iskustvo, zašto bih možda trebao uzeti njega umjesto AW? Znam da mu je baterija najveća prednost, ali ne treba mi baterija koja traje mjesec dana, nemam praktični use case za to.
  • Deleted User
    0
    ja. kad god mogu na selu sam i radim. imam viksu i voćnjak i uvijek je aktiva. zimi je manje aktivnosti pa onda više šetam duže ture ali uglavnom volim bit aktivan kad god mogu. jedina razlika između tog dvoje je da na selu uz sve ovo ide i alkohol :)
  • jedan u nizu
    5.7k
    Vikendica ima na tržištu zanimljivih i ne preskupih ne toliko daleko od ZagrebaBaneki

    ljudi prestanite ici u gym za 50 eura mjesecno.
    Prestanite placati pretplatu na stravi za 5 eura mjesecno.
    Nemojte kupovati satove od milju eura.
    Kakvi bicikli za milju i pol eura. Kakve tenisice za 150 eura i slicne pizdarije.

    Ulozite i kupite si viksu pa imate sta raditi. Taj jedan dan fiizikalije svaki drugi/treci vikend ce vam koristiti vise nego da svaki dan trenirate i posvetite si sportu.
    Jos kad nakon tog dana popijete 4 case gemista ili par piva, narast ce vam testosteron. Za razliku od trcanja kada vam pada i postanete gay.

    :smirk:
  • Dendle71
    68


    Ja koristim Huawei Watch GT3 (prije toga Huawei Watch GT 2e). Slučajno sam naišao na taj sat dok sam malo istraživao po internetu razne mogućnosti.

    Po meni izvrsna alternativa ostalim opcijama. Prije svega je puno povoljniji od ostalih satova (radilo se o pametnim satovima ili onima specijaliziranima za trčanje ili druge sportove).

    Dosta precizan sat (GPS) koji na kraju nudi jako puno informacija te statistika u aplikaciji. Mislim da možeš birat između 80 ponuđenih aktivnosti koje možeš « trackati »

    Baterija traje dosta dugo. Ja svoj Huawei punim 2 puta u tjednu (trčim 3x u tjednu, 3x puta teretana i vise puta tjedno šetnja sa psom).

    Meni se sat uz to jako sviđa. Velik je i imaš osjećaj nečeg malo vrjednijeg kad ga pogledaš na ruci.
    Znam da ti voliš (po tvojim upisima) argumentirane podatke i to ako je nužno u obilnoj količini. Nadam se da ti je moj upis od koristi – barem imaš dodatnu ideju. BTW: kao mobitel koristim Samsung S21 plus.
  • xavier
    11.1k
    E sad sam u dilemi između dva gore navedena sata. Više naginjem Apple Watchu, i zbog seamless integracije u cijeli sustav i zbog mnoštva funkcija, ali ima li netko iPhone a da koristi gore navedeni ili slični Garmin pa da podijeli iskustvo, zašto bih možda trebao uzeti njega umjesto AW? Znam da mu je baterija najveća prednost, ali ne treba mi baterija koja traje mjesec dana, nemam praktični use case za to.Bosskovitz

    Stvar je u tome što želiš. Garmin je sportski sat, a ne "pametni" i ako želiš da ti sat bude ekstenzija telefona na koji možeš instalirati brojne razne aplikacije, onda to nije sat za tebe. Ukoliko želiš imati sportski sat, a telefon da ostane telefon, onda je Garmin za tebe. Drugim riječima, Garmin store je veoma siromašan za nekog tko je navikao na Apple ili Samsung Watch.

    Isto tako, Garmin ima ponešto sužen scope mogućnosti kad je uparen s iPhoneom u odnosu na uparenje s Androidom.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Ako je za temu šank prikladnije neka moderatura obrise ili prebaci,u tom se slucaju ispricavam ,Ali lik je ludjak i ulazi u legendu
  • Sajla
    3.2k
    mislim da se savršeno uklapa u temu, vidiš da ljudi raspravljaju o satovima za praćenje treninga:

    b52540bf2fe2b6d097df4a867bdcc49cef51953d5b05c0200971bc2f014ff812_1.jpg
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    haha Jeps ,istina :lol:
  • ZGV
    3.1k
    Tko od vas ide redovito na Sljeme?
  • GZomanid
    572
    Kaj ti znači redovito? Skoro svaki vikend sam gore, nešto biciklom, nešto pješke. Za vrijeme GO i češće.
  • Mrvica
    3.2k
    Da ne bude da samo pričamo o satovima a nitko ne diže teže od žlice. :lol:

    IMG-20240412-175520.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.