• Nolifer
    6.5k
    Digao je klub na terenu i izvan njega.Purger

    Da, digao je klub sa 2. na 3. mjesto. :lol:
  • Jurki
    8.5k
    to je rezultat PR-a i medija koji guraju pricu kak smo mi u kurcu a oni super posluju.. a Dinamo 3x uspjesniji klub od njih.
    Ko da se u Europi igra za odojka i gajbu pive.
    Financijske dubioze prikazati kao nista strasno a plus u blagajni ko katastrofu. Toga ima samo u Hrvatskoj.
    I onda se cudimo kaj nam se cijela Europa smije kak smo glup narod.
  • SAS1987
    13.3k
    Hajduk ima 100k članova i prosjek gledatelja od 20k ali ja mislim da njihov marketing radi loš posao.

    Dobri su u tome da generiraju ogromnu količinu energije i emocija ali je problem da se ta silna energija stvara konstantnom mržnjom prema nekome (Dinamo, Zagreb, HNS, suci, itd.). Jednostavno, znaju da je zbog njihovog mentaliteta i načina razmišljanja jako lako zapaliti ljude mržnjom a problem nastane jer se negativna energija uvijek prolije i po njima. Pa se zato kopaju grobovi i napadaju vlastiti igraći te tako onemogućava ikakav iskorak kluba.
  • San Lorenzo
    11.1k

    Juniorsko finale lp su igrali lani, koga su iz te ekipe promovirali u prvu momčad?
    Gdje su im ti talenti?
    Zašto im je na golu Lučić, bekovi Moufi i Diallo, zašto su vratili Kalinića.
    Ali eto, imaju Pukštasa i Sigura i zato imaju zalog za budućnost, u isto vrijeme si sumnjičav prema našim financijama iako mi imamo Sučića i Baturinu i redovno nastupamo u Europi.

    Ekipa koju su sklepali ove godine sigurno nije jeftina i nije slagana da bude treća u hnlu, kakve su njihove financije neznam, ali mi smrde i izgledaju kao da žive debelo iznad svojih mogućnosti.
  • miro
    3.1k
    Ako navijači Hajduka smatraju kako im je ovaj model održiv, ja nemam ništa protiv da nastave s Lukšom, a vjerujem ni većina ovog foruma
  • NORTE
    9k
    "Purgeru", Lukša je ulupao veliku lovu da bi na kraju završio tek treći u Hnl-u.

    Iza užasno lošeg dinama i iza Rijeke koja je uložila daleko manje od dinama i Hajduka.

    Nećemo zaboraviti ni pomoć Hns-ovih sudaca koju su imali.
    Nalaze se na jednu tekmu od kraha sezone, a onda još idu na Rujevicu, također bez Livaje.
  • Purger
    360
    Ko da se u Europi igra za odojka i gajbu pive.Jurki

    Koliko smo mi dobili od Europe ove sezone?
  • Purger
    360
    u isto vrijeme si sumnjičav prema našim financijamSan Lorenzo

    Sumnjičav sam jer ne znam u kakvom smo stanju i zato jer nismo dali otkaz Jakiru, a minimalno 3 puta smo realno mogli, možda i trebali.

    Ne kažem da nam slijedi propast, mi prodamo petka i baturinu i evo ti cijela jedna sezona.

    Ali koga ćemo dovesti? Moramo još riješiti i pitanje sd i trenera, a i momčad treba pojačanja, to je očito.

    Ogroman je upitnik to koliko novca imamo, a eventualno drugo mjesto ove sezone bi nas dosta unazadilo.
  • DrawTube
    2.8k
    velika istina. Evo na prvoj ovosezonskoj tekmi Istre i Dinama krajem 7./ početkom 8. mjeseca

    Rekao bih da 30+% ljudi na stadionu nije pričalo hrvatski.

    Sjever- Demoni i Jug - Boysi, Zapad većinom za Istru druka i nešto malo za Dinamo. Ali Istok? 80% stranci. Vidjelo se po tome što nisu pretjerano proslavili ni golove Istre ni golove Dinama. Također nisu odgovarali ni na pozive Boysa ili Demona.

    Od gostiju bih rekao da su većina bili Nizozemci i Nijemci. Štoviše i dvojica do nas su bili Nizozemci.

    Tako da ak je jedna Istra koja se rijetko oglašava privukla 2000 stranca ,može i Hajduk koji penetrira turiste s oglašavanje privući 5000 turista

    5300 ziher. Bilo nas je 7000. Zapad pun, Sjever 3/4 Istok 3/4 i Jug pola. Makni Jug koji je namijenjen gostima dakle na Istri je bilo da popuni 7500 mjesta. I popunila je preko 6000

    Od toga su navijači Istre možda bili pola. Stranaca je dakle bilo masu
  • SjevernaStrana
    640
    Mnogi su došli za 1€ pa ste se vi ovdje smijali

    Jedini skupi igrači su im oni za otprilike €1mil
    Purger

    Priče za malu djecu blago rečeno... ti koji navodno igraju za jedan euro itekako su se dobro naplatili ne brini... plus nešto što sam ranije htio napisati, ali izgleda da ću morati... nije sve ni u izvješćima - ja mogu lovu posuditi i od "frenda"....
  • Purger
    360
    Lukša je ulupao veliku lovu da bi na kraju završio tek treći u Hnl-u.NORTE

    Prvenstvo nije gotovo, a i to eventualno njihovo treće mjesto nije -15 ili -10 za vodećim, nego trenutno -7 u situaciji gdje imaju veliku krizu s ozljedama, i to nakon derbija. Nakon rijeke imaju Osijek doma i onda 6 ostalih momčadi gdje će vjerojatno ostvariti puno veći bodovni učinak.

    Nije to toliko sramotno koliko se prikazuje ovdje čak i da budu treći, bodovno će bit otprilike kao i 21/22 i 22/23

    Iza užasno lošeg dinama i iza Rijeke koja je uložila daleko manje od dinama i Hajduka.NORTE

    Rijeka je definitivno priča za sebe, a oni rade fenomenalan posao po meni
  • ksapi
    2k


    7.5-8 milja ja mislim
  • Jurki
    8.5k
    dobili smo 10 puta vise nego nk jogurt.
    O igrackom potencijalu da ne govorim. Reputacija nam je 100x veca nego njima u Europi.
    Mi prodajemo top igrace za 20+milja a oni za 10 sa bonusima i to top igrace kojih nemaju.
    Oni su svoj marketinski potencijal dotirali do krajnjih granica, a mi nismo ni poceli isti koristiti.
    Sponzori.. sve jace firme su u Zagrebu..
    Kak je rekel Deda imaju prastar kadar sa brutalnim ugovorima koje bu trebalo i dalje placati.
    Mislis da se bu Odidja odrekel svojeg ugovora? Bu kurac.
    Isto tak mi se mozemo lakse kvalificirati u KL kao treci nego oni kao prvaci drzave.
  • Purger
    360


    Mislim da, mi smo za njih space shuttle kako je rekao Leko, s tim se slažem, ali mi ovdje pričamo o Hajduku, ne Dinamu?

    Oni su za svoje standarde imali odlične 3 godine i digli klub na svim razinama, mi nismo
  • deda
    27.6k
    Oni su za svoje standarde imali odlične 3 godine i digli klub na svim razinama, mi nismoPurger

    Tu si apsolutno u pravu. Zato i imamo zanimljivo prvenstvo ove godine. Pitanje je samo koliko tovari imaju prostora za rast u bilo kojem segmentu, dok mi tek počinjemo nakon 2-3 godine mediokritetskog rada dobrog dijela uprave.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.