• SjevernaStrana
    1.8k
    Ako ja recimo dignem kredit u banci, a nikako ne uspijevam stvoriti način kako da ga otplaćujem te se i dalje zadužujem - jesam li ja uspješan i što će nakon mene ostati?
  • Purger
    360


    Pokaži mi javni podatak koji mogu vidjeti koji prikazuje Hajdukove dugove i primanja koja ukazuju na to da ih "ne mogu vratiti" i da se "i dalje zadužuju"
  • The Undertaker
    5.1k
    Koliko ja znam, novac od članarina se uplaćuje direktno Hajduku na račun i računovodstveno se vodi kao pozajmica. Za troškove vođenja članstva udruga NH ispostavlja klubu račun. Dionice se ne kupuju od tog novca.
    Što se tiče navodnih Bogdanovićevih pozajmica, ja ih ne vidim u zadnjem fin. izvješaju.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Čim ti meni pokažeš način poslovanja kojim je od 2020. do danas Jakobušić uspio stvoriti tolike novce za dovođenje silnih igrača s ne malim ugovorima...
  • NORTE
    11.4k
    A sad činjenice:

    Imat 32k + navijača na tribinama 10ak puta u sezoni je uspjeh.
    Purger
    Pet puta su imali 31k+ u ovoj sezoni. U kojoj su cijelo vrijeme bili prvi.

    Tri puta u vrijeme turističke sezone (Paok, Rijeka u 2. kolu nakon pobjede na Maksimiru i derbi), zatim Rijeka u prvom kolu nastavka kad su bili na +7 preko zime i sad opet derbi dok su u vrhu.
    Šesta rasprodana im je polufinale kupa, opet derbi.

    Zona nije mjesto ni za pretjerano glorificiranje PRedsjednika našeg rivala.

    veliki milijunski transferi iz akademije (Sigur pukštas i HrgovićPurger
    Za tog Hrgovića sam prvi put čuo sad u derbiju, kakvi milijuni, još jedan mit s tvoje tipkovnice.
  • Jurki
    11.7k
    Samo bum rekel.. šteta kaj Globan nije regan na Zoni da neke stvari covjek objasni.
    Gura se prica di je dobro financijsko poslovanje u minusu (tovari), a lose poslovanje u plusu (mi sa 6 milja viska lani) po dostupnim financ izvjescima.
  • Purger
    360
    u vrijeme turističke sezoneNORTE

    U vrijeme turističke sezone Dinamo je imao na ugodnu subotnju večer 3005 gledatelja protiv Gorice

    Hrgović je veliki talent
  • Purger
    360
    uspio stvoriti tolike novce za dovođenje silnih igračaSjevernaStrana

    Mnogi su došli za 1€ pa ste se vi ovdje smijali

    Jedini skupi igrači su im oni za otprilike €1mil
  • Jurki
    11.7k
    Mnogi su došli za 1€ pa ste se vi ovdje smijaliPurger

    Da to je prica za javnost a kaj je istina to ni sam dragi Bog ne zna.
  • ksapi
    2.8k


    Pa majstore, ljudi u sezoni idu na more, Zagreb je tada prazan. Kakva ti je ovo glupa paralela?
  • Purger
    360
    Zagreb je tada prazanksapi

    Milijunski grad je prazan u kolovozu?

    Nema turista u Zagrebu?
  • NitkoBitan
    17k
    Preko ljeta i Istra ima dobru posjetu, a kamoli to ne bi Hajduk imao.
  • Purger
    360
    Da to je prica za javnostJurki

    Pa ja govorim o onome što je javno dostupno, s sad ako vi želite pričati o tome da će neki košarkaš tražit milijune od kluba ili da su nekim igračima prodavali zemljište u Splitu ili nešto slično, u to se ne bih miješao.

    Ono javno prikazuje da jesu u minusu, ali da to nije ništa nedostižno i da bi to mogli isplatiti, pogotovo ako izbore Europu
  • Purger
    360
    Preko ljeta i Istra ima dobru posjetuNitkoBitan

    Istra 0-3 Dinamo , 2. kolo HNL-a, posjeta 5300 gledatelja (uključujući boyse)

    Kapacitet stadiona je 9000.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Kolega si je stvarno dao truda glorificirati tovare i njihovog predsjednika.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.