• Ivdzo11
    4.2k
    Nevistic

    Ristovski Ktc Bernauer Rpg

    Misic


    Kaneko Ademi Baturina Hoxha

    Petkovic
  • Nemrem igra Dinamo
    2.2k
    Ademi je ove godine defanzivno užasan, igrač manje na terenu u vezi... S druge strane, uvijek se nađe u šansi-dvije, samo za razliku od prošlih sezona nemre ništa pogoditi.Ja se stvarno nadam da Sučić počinje!
    Rile je na lijevom beku protiv Varaždina vrlo dobro odigrao, ali ne znam zakaj Perke neće igrati, kaj ovaj Jakir brije... :roll:
    Tko god da izađe, samo očekujem da preoru Poljud i pojedu Tovare!
  • Captain America
    17.8k
    Aki, poseri se po svima nama večeras :strong:
  • Purger
    360
    Prošli put smo protiv hajduka na Poljudu igrali sa Šutalom i Perićem u obrani.

    To je najgora Dinamova obrana koje se sjećam, barem što se stopera tiče.

    Sad imamo KTC-a, koji je ogroman igrač.

    Imamo bernauera koji nije ne znam kakva klasa, ali je uz KTC-a puno bolji, a i već je izbacio moćni Betis iz Europe s njim.

    Malo jedino bi bokovi mogli štekat, ali mislim da bi to trebalo bit ok.

    Defenzivno stojimo puno bolje nego prošli put kad smo tamo gostovali.

    Straha nema dečki, ako budemo pravi, 3 boda su naša.

    Uostalom, i krajnje je vrijeme da tamo pobijedimo. Ne možemo zauvijek tamo gubit bodove
  • Mihaljević
    10k
    Prema postavi na Tita se nismo došli branit, već napast! Ajde Bože pomozi ovom klubu. :pray:
  • emilperska
    5.7k
    Kakav populizam našeg stručnog stožera!

    Samo alibi trener nakon Ademijevih partija ove sezone može njega stavit u startnu postavu ispred Sučića u ovakvoj utakmici. To je smiješno i žalosno da se dodvora senatorima na taj način. Evidentno je da Ademi nije mogao parirati Loksi i Varteksu jer to nije više ni 20% igrača od prije 4 godine, a mi ga guramo sad. Sramotimo i njega i sebe i njegov legacy kao rekordera i kapetana..

    Možda on nešto i napravi statistički (gol, asistencija), ali trkački i defenzivno to je igrač manje u odnosu na Sučića..

    Hvala stručnom stožeru, ali neka nas demantiraju sve, a Ademi odradi svoj last dance i preseli se u lipnju u stručni stožer.. Neka nam dragi Bog pomogne da večeras nešto proslavimo :pray:


    OVO JE JEBENA SRAMOTA STARE I NOVE UPRAVE DA JE TAJ ČOVJEK I DALJE NAŠ TRENER!!
  • Mlađi referent
    12.3k
    Barem me Jakir riješio svakog daška optimizma, mogu se samo ugodno iznenadit.

    Bod danas kao kuća pa ćemo dalje skupljat i računat
  • BBBaranja
    2.6k
    Idete mi na živce lagano,kao što je jedan kolega napisao nadam se da ce vam se Aki posrat u usta.
    Sucic trenutno mozda izgleda bolje na terenu,ali Aki je odigrao stotinu ovakvih utakmica i vjerujem da danas nece zakazati.
  • Captain America
    17.8k
    S jedne strane ipak razumijem odluku da igra Aki (iako sam jedan od najvećih fanova Sučića ovdje). U tom grotlu krkanluka, seljaštva i primitivizma trebat će iskustvo i hladna glava koju donosi Aki. Mi nemamo više alfe kakve smo imali od 2018. do prošlog proljeća i fajter Aki će psihološki značiti našoj ekipi.
  • Mrvica
    4k
    Ajmoo po ta 3 boda, nikakav remi i nikakve kalkulacije! Sretno momci!!
  • Ivdzo11
    4.2k
    HAJDUK: L. Kalinić, Moufi, Šarlija, Sahiti, Prpić, Diallo, Sigur, Pukštas, Krovinović, Kleinheisler, Livaja.
  • Paggini
    22k
    Ako je to pocetna ekipa, to je pocetna ekipa, sad ginemo i umiremo s njima, ovaj a priori defetizam nikom ne treba.
  • emilperska
    5.7k

    Ma sve to stoji, ja sam rijetko kojeg igrača volio kao njega. Ali on baš ničime unazad god dana nije zaslužio da to starta. U krajnjoj liniji šteta se radi njemu jer nije ni petina onog igrača od prije 2 godine. Ne vraća se u obranu, ne zna gdje stoji, veza nam je šuplja, Mišić izgleda najgore s njim itd.

    Ali ajde, iskustvo, borba, možda si i u pravu. Ali ovo mi je baš papčinski od stožera ne postavit najjaču momčad na ovakvoj utakmici ili igrat na remi..
  • NitkoBitan
    17.9k
    HAJDUK: L. Kalinić, Moufi, Šarlija, Sahiti, Prpić, Diallo, Sigur, Pukštas, Krovinović, Kleinheisler, Livaja.Ivdzo11

    A da je BREkalooo
  • Lihtmašinac
    204
    Riječ-dve o sucu večeras iz nekih komentara na Redditu (pitanje je inače postavio netko od dolje koga je strah da ih ne bi sudac opet pokrao jer suci uvijek i samo kradu Ajduka, ae):
    "average maybe slightly above average Ref"
    "one of the best in Germany"
    "Obviously some are more lenient with physical play than others (Siebert is slightly on the less lenient side imo)"
    "not great but he isn't terrible either"

    Dakle, očito ne treba imati previsoka očekivanja. Samo nek lik bude korektan i već će naši dečki odraditi što trebaju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.