• blue heart 72
    1.4k
    Pere me nervoza na maksimalu, tko bu dočekal taj derbi???
    Onda se sjetim da nam na klupi sjedi Yakir, koji uz to po nekim najavama razmišlja o Akiju u prvih 11 i odmah sam u bedu i još nervozniji
  • DrawTube
    3k
    Praćenje današnjeg derbija na zoni ipak neće biti isto bez plavca :sad:

    Jedini čovjek brži od sofe i MaxSporta
  • Noel
    4k
    Vidim ovi Kalinića namjeravaju stvarno danas stavit na gol. Ak je tak uvjeren sam da danas prima barem jedan smiješan gol. Lik je rupa hodajuća doslovno. Još prva utakmica nakon ozljede.
  • Nemrem igra Dinamo
    624

    Bio je jedan i pisalo nadmoćniji suparnik :cool:
  • Paggini
    6.9k
    Ja da sam igrač, sjedim prije utakmice, vidim da Modric, Olmo, Orsic, Livakovic, Gvardiol, Eduardo i ostali me prate i šalju želje za pobjedom, grupa napravila ovo pišanje po beogradu na moru, ma nema tog Jakira koji bi me spriječio da pojedem svaki milimetar trave od prve sekunde
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Vidim ovi Kalinića namjeravaju stvarno danas stavit na gol. Ak je tak uvjeren sam da danas prima barem jedan smiješan gol. Lik je rupa hodajuća doslovno. Još prva utakmica nakon ozljede.Noel

    to bi bio poklon s neba... lik valjda ima slab vid, a uz to je i jako glup, kao i većina magaradi.
    ako on bude na golu, što više udaraca izvana...samo pucati po golu iz svake moguće situacije.
  • Droljo
    5k
    Možda da Rog pozdravi kalinića u drugom poluvremenu sa kojom bombicom...
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ove poruke na instagramu im zaljepit na vrata slacionice
  • OsamŠest
    2.6k
    Dečki, danas branite Dinamo, danas branite Zagreb, danas branite titulu i danas branite sve nas koji stojimo iza vas!

    Nema ljepše i slađe pobjede nego u kući najvećeg rivala.

    Donesite na Maksimir sve što nam pripada, a to su 3 boda!

    IZNAD SVIH!
  • Vratite nam Istok
    142
    Malo konteksta za one koji nisu vidjeli vijest:

    Nekoliko sati uoči derbija na splitskoj Rivi su se na zvučniku mogle čuti Dinamove pjesme. Trajalo je to neko vrijeme, oko pola sata, dok ih netko nije isključio. Ovo je jedna od mnogih podvala Bad Blue Boysa hajdukovcima posljednjih godina. Izvjesili tu tako Dinamovu zastavu na zvonik Sv. Duje, a na Rivi su jednom postavili dimne bombe, koje su obojile centar Splita u modru boju.
  • Ivan0302
    257
    da ali naravno da su se odmah javili sa pričom, da su se zaključali u apartman zvali policiju i da ih je policija ispratila iz apartmana i iz grada. To nije istina.
    Jer na instagram profilu koji je poslao Kapetan Amerika zadnji story prikazuje video iz auta da isti momci puštaju Dinamovu pjesmu u svom autu i da ih nitko nije ispratio.
    Mitomanija ne može prihvatiti da su im se popišali na rivi.
  • Nolifer
    6.7k
    Ja sam baš nekak smiren danas. Vjerujem da im je ova stanka pomogla da se konsolidiraju, resetiraju, poslože i dogovore sa kakvim pristupom će bit danas na bravarom stadionu.

    Očekujem tvrdu, tešku utakmicu, bez puno kompliciranja, ne očekujem niti ljepotu od igre, ali ono kaj očekujem, je to promjena pristupa i da nema lako ćemo, ne treba se svađat sa sucima, nego treba igrat samo onako kak mi znamo, ratnički, Dinamovski i pobjedit ih sa srcem i glavu ostavit na terenu za ta 3 boda.

    Treba odigrat mudro, imat koheziju u momčadi, od prve minute pokazat tko je i kaj je Gradjanski nogometni klub Dinamo Zagreb, usmjerit utakmicu, kao i prvenstvo u našu korist i sve će biti dobro na kraju.

    Igraj Dinamo, naprijed Dinamo, ajmo Dinamo...

    :strong:
  • jedan u nizu
    6.1k
    Vjerujem da je ovo sa porukama bivsih igraca na insta koordirano od strane naseg marketinga.
    Ako je svaka im cast na tome.

    Cak i ako nije, svaka cast svima koji su prepoznali trenutak i dali podrsku klubu!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.