• Salva
    2.3k
    Nokti na rukama no face no name !
  • reziser
    6.2k
    bit će više naših na zapadu nego kaj mislimo.. :wink:
  • NKDZ86
    230

    Zgrizo sam ih sve zbog dinama
  • austrijanac
    2.6k
    Još veća nervoza s Ademijem u prvih 11 nakon što je u Ožujku odigrao mizernu minutažu.

    No sretno plavi, idemo plavi
  • Slavonac86
    311
    Screenshot-20240330-103119-Instagram.jpg

    Nikad više podrške našim momcima po društvenim mrežama od strane bivših plavih suigrača. :victory:

    Sretno ekipi na terenu i svima koji putuju, ajmo plavi
  • Dino
    2.2k
    Zadnji par dana me fašira u trbuhu, a noćima sam razmišljam kak bu ova tekma danas završila. I uz to pomislim da bi mi moglo bit lakše ak dođem na forum i pročitam nekoliko upisa s kojima suosjećam, al sam sam još napetiji. Bojim se vlastitog zdravlja ak mi slučajno danas zgubimo.

    Dilema (trilema) mi je u glavi jel i igrači također osjećaju ovakvu bolesnu tremu, jesu svjesni kaj nama ovo znači pa su jednostavno iz navike dovoljno opušteni ili ih kompletno niš osim terena ne dira i odlaze na Tita obavit svoj posao.

    U svakom slučaju, očekujem da pojedu travu, zemlju, loptu, tovarske igrače i sve kaj im se nađe na putu do gola i pobjede jer ak sad već ne gori pod petama onda ne znam kad bu.
  • eol12
    330
    Ovakvu podršku od bivših igrača je prekrasno vidjet, najezis se dok čitaš ove poruke.
  • Nemrem igra Dinamo
    425
    [img]http://IMG-20240330-104644.jpg
    Igraj Dinamo, naprijed Dinamo, ajmo Dinamo, hrabro Dinamo!
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ja se ni najmanje ne naježim na podršku bivših igrača... da im je toliko stalo do dinama, svaki od njih je mogao ostati u klubu (pogotovo neki)... i ništa im ne bi falilo u životu.
  • Do kraja2023
    123
    Idemo ih ponizit, nek na kraju tekme na koljenima placu od muke ko nekad za titom.
  • marcio amoroso
    32k
    Želim stav šampiona.
    Želim da svaki jebeni igrač ostavi doslovno zadnji atom snage na terenu.
    Želim da trče kao da im život ovisi o tome i da čuvaju leđa suigraču kao da nema sutra.

    Želim pobjedu na stadionu gdje se više mrzi Dinamo nego što se voli domaći klub.
  • IceMan
    1.5k

    I želim da nas u završnicu dotrči 5-6 a ne 1 il nijedan :blush:
  • DZGIS
    945


    Zamisli Dinamo sastavljen od ovih igrača danas na derbiju... Ne bi ga niti morali igrat, jer bi bili na +30 bodova od drugoplasiranog
  • NVKOD
    708
    O Dinamo, ti znaš da ja te volim
    I nikog ja, tak nisam imal rad
    Opet sam tu da tebe glasno bodrim
    Jer sve bi dal, baš sve za tebe i svoj grad

    I čujem huk jer tisuće te bodre
    A Sjever snažno grmi, ori se
    Dok dišem ja ću živjeti za modre
    O Dinamo, o Dinamo ja volim te

    IDEMO!
  • DZGIS
    945
    Čak su i veliki Sammir i Dudu komentirali

    AJDE VRIJEME JE DA SE ZGAZI PROVINCIJSKI KLUBIĆ I DA IH SE PONIZI KAKO I ZASLUŽUJU
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.