• Mr Anderson
    8.3k
    Muči se Lokomotiva s ovakvim ekipama, a Tramezzani je majstor za ovako taktički pripremiti utakmicu.
  • Džudžan86
    251

    Nema ni Petrusenka i Blagojevica zbog iste stvari tako da Istra dolazi poprilicno oslabljena na Maksimir
  • Pesca90
    56
    taman se vrate da onda iduce kolo maznu Rijeku doma
  • austrijanac
    4.1k
    Kalaica doktorska tekma.
    Doduše najlakša tekma za stopere ali opet
  • Sajla
    5.1k
    ne valja kad Rile najavi naslov jer ispada bahat, ne valja kad Jakir veli da poraz i remi ne znače kraj jer unaprijed skida gaće, a ne bi valjalo ni da nitko niš ne govori. na kraju najmanje je bitno kaj se govori za novine, bitno je kaj se pokaže na terenu. a na nama je da vjerujemo da budu konačno u derbiju odigrali kak se očekuje.
  • Jurki
    11.8k
    to kaj trenercina baljezga je jedno.. al on takvim izjavama daje do znanja igracima da ne vjeruje u njih. To je problem. Nist drugo.
    Takvim izjavama daje im do znanja da ne vjeruje u njihove sposobnosti, a jos manje u svoj rad.
    Poanta je u psihologiji.. di on rusi igrace.
    Da je rekel idemo se bacit na glavu pa kaj bu bu.. idemo se potuc za ta 3 boda.. a ne ko neka frajlica.
    S takvim pristupom more trenirati Belupo.. imas ferari u garazi a usral si se ficeka.
    Jakire :vomit:
    Pa de mu kapric.. inat, truc.. i ono "nebu mene niko jebal"
  • Ivdzo11
    4.2k
    Trener Varaždina otkrio sjajne vijesti: Karcinom se povukao, uskoro se vraćam nogometu! :clap:
  • Sajla
    5.1k
    zato mi i je draža Riletova izjava. o treneru se više nema kaj reći, negativni rekordi govore za sebe.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Jako dobar intervju, lijepo je objasnio situaciju i u potpunosti se slažem s njim. Ova odluka sa stranim sucima će dugoročno samo pogoršati suđenje jer suci neće uopće moći skupljati iskustvo na derbijima koji su, budimo realni, jedini usporedivi sa nekim europskim utakmicama. Po meni glupa odluka i realno donesena je u svrhu kompromisa kako bi se stalni pritisak s juga malo smanjio, ali se očito uopće ne razmišlja dugoročno nego se danas odlučuje za sutra, sutra za prekosutra i tako dalje.
  • NORTE
    11.6k
    Odluka o stranim sucima je fenomenalna.
    Začepljena gubica gubi o lopovlucima i nema više pritisaka na suce i nekažnjavanja njihovih igrača da im se ne bi zamjerili.
  • Jurki
    11.8k
    Problem naseg suđenja je to kaj se ne prica o tome da je sudac pogrijesio, jer je samo covjek.
    Uvijek se potencira prica da je poslan sa zadatkom da se nekog pokrade.
    A suci grijese u svim jebenim ligama, samo je kod nas krađa.
    Ovo sa švabom po meni je odlicno. Mi smo u prednosti jer su nam sudili takvi suci u Europi i znamo se postaviti.
    Ocekujem prigovore tovara i ekspresno kartoniranje jer oni mogu samo na galamu da nekaj usicare. Sjetimo se samo zadnjeg derbija u Zagrebu da je sudil stranac upitno je kolko bi njihovih igraca zavrsilo utakmicu.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    o sucima se priča svugdje, uvijek ima nezadovoljnih i uvijek se netko žali, kako kod nas, tako i vani.
    međutim, samo u najvećim vukojebinama, sa najglupljim stanovništvom utakmice zbog toga sude strani suci. kod nas se ovo radi samo, jedino i isključivo zbog jednog kluba.

    zašto ne čujem da strani suci sude derbije u šta ja znam, češkoj ili austriji, ali sude u kanalizaciji zvanoj grčka liga, gdje se maše pištoljima, navijači se pikaju noževima i slično?
  • Jurki
    11.8k
    danas bi bas htel da sudac pogrijesi na njihovu stetu.. pa nek onda kmece.
    Da vide da je karma kurva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.