• Ivdzo11
    4.2k


    "Navodno će se Erceg u petak pojaviti i na utakmici Slavena i Osijeka nakon koje bi se trebali finalizirati pregovori.

    Ipak, ukoliko se posao realizira, Erceg u ovoj sezoni neće imati pravo nastupa za koprivnički klub."

    Da tako pise
  • NORTE
    11.4k
    Pred sam Uskrs igramo protiv malog Jude koji je izdao dinamo.
    Ništa nije slučajno.
  • rioda
    4.8k
    Kad HNS misli donijeti odluku o kazni Hajduku? Nije valjda da je odluka zatvaranje tribine pa čekaju da prođe derbi...
  • NORTE
    11.4k
    Nije valjda da je odluka zatvaranje tribine pa čekaju da prođe derbi...rioda
    Naravno da čekaju, čak možda i da prođe i kup pa im onda zatvore samo jednu tribinu da mogu orgijat s neke druge.

    Jedino što im želim su porazi, sve drugo je manje bitno.
  • Mali Zeus
    12.8k
    Na nekim riječkim stranicama, očito njihovim verzijama one stranice koju ovod ne spominjemo već je počelo preventivno kmečanje oko tog kaj je sudac za Rudeš Pejin i navodno da smo mi trebali biti na 12 bodova zaostatka. Sad, kak su došli do tog nemam pojma.
  • NORTE
    11.4k
    Još će dobit po piksi na Rujevici pa neka dalje kmeče.
  • NORTE
    11.4k
    mi trebali biti na 12 bodova zaostatka. Sad, kak su došli do tog nemam pojma.Mali Zeus
    Pa malo nije penal na Baturini pa malo nije na Špikiću i eto ti njihove računice.
  • Mali Zeus
    12.8k
    Kad su dobili sve skupa 5 penala protiv Gorice bilo je dobro.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    prije neka se bave kako ce uljepsati i okititi prostorije novog kluba navijaca Partizana, organizacija otvaranja i tko ce im pevati na proslavi otvaranja prostorija. Protiv nas ko da gledam sve u crno belom :joke:
  • Mr Anderson
    8k
    Kad su dobili sve skupa 5 penala protiv Gorice bilo je dobro.Mali Zeus

    Baš tako. I ne samo tada, generalno gledajući cijelu sezonu, od vodeće trojke Rijeka je zadnja koja se treba žaliti na suđenje.
  • Ivan0302
    475
    https://www.24sata.hr/sport/suci-toleriraju-hajduku-najvise-prekrsaja-prije-davanja-kartona-973755?24sata_ref=frontpage-sport

    A kako to sad, samo njih kradu. Hajdukovim igračima treba 7.1 prekršaj( to jest 7 prekršaja) da dobiju žuti karton. Što znači da imaju najveću toleranciju od sudaca, a da tu još ne ubrajamo prigovore...
  • darko-ivk
    35


    Novinari kao da su otkrili novo svjetsko čudo. Pa to je svima bilo jasno i svi upozoravaju na tu činjenicu, da se Hajdukovim igračima tolerira hrpa prekršaja i nesportskog ponašanja prije nego dobiju prvi žuti karton. Prisjetimo se samo zadnje situacije Livaje i Mudražije. Bilo tko drugi bi odmah dobio žuti karton.
  • Iskrenjak
    149

    Ali napokon se počelo pisati o tome od strane makar nekolicine dnovinara.
    U svakodnevnom razgovoru sa ljudima koji ne prate nogomet ili ga prate površno (čak i ljudi iz zg i okolice) sigurno primjećuješ da i oni skoro pa doslovce ponavljaju te servirane laži kako se "ajduka krade". Jednostavno je svugdje oko nas to neistinito sranje i mi kao navijači kojima je stalo do toga imamo dužnost širiti istinu!
    I druga vezana stvar, tj. anegdota: na aerodromu u zg se vrti velika reklamu našeg Dinama: "Sretan put žele vam prvaci Hrvatske". Jedan poznanik, koji uopće ne prati sport skoro, me sav zbunjen pitao: "Pa kako je to Dinamo mogao napisat, zar nisu ove godine ajdukovci prvaci?". Ja poludio, ajd samo zamisli kolko daleko ide taj njihov medijski teror kad se takve stvari dogadjaju!
  • Pesca90
    56
    Majstorovic 3 žuti,nema ga na maksimiru,ko ima bolje pamćenje,jel nas Istra ikad dobila na maksimiru?

    Soticek malo nevidljiv,i onda se nađe na udarcu,vidi se da ima nešto,što mislite koliko će tražiti Sikic za njega i do koje bi cifre išli,ili bi rađe Krivaka?
  • Eduardo
    20.2k
    jel nas Istra ikad dobila na maksimiru?Pesca90

    Nikad.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.