• Olmic
    2.7k
    takoder me to zanima, uskoro ocekujem malca i htio bi doslovno da dodem po njega sa clanskom iskaznicom, zeni se dize kosa na glavi, ali ne shvaca ona tu vaznost, pripadnost i ljubav
  • Sljeme
    1.7k
    Ne možeš nažalost isti dan. Možeš tek kad dobi OIB dijete. Ja sam svoje učlanil na povratku iz matičnog ureda.
  • kajsitilud
    190
    ako zelis tude dijete, prije je bila shema da moras na onom formularu imat potpis roditelja. ne znam jel jos uvijek tako, al u ljeto 2022. je bilo.
  • Draž
    1.1k
    Nažalost, treba imati bebin OIB. Debilno, al zasad je tako.
    Svakako taj detalj treba nekako promijeniti za ubuduće.
  • striko
    1.1k

    Nisi jedini.
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Rijeka objavila na facebook stranici da ima preko 15 000 članova.
    Jel se zna koliko Dinamo broji trenutno?
  • Guinness
    1.9k
    Jel se zna koliko Dinamo broji trenutno?dinamo u srcu

    20ak je bilo prije koji tjedan.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Rijeka i Osijek imaju politiku (dosta) nizih cijena ulaznica za clanove i to uvelike utjece na broj clanova. Kod Dinama clanovi imaju popust samo kod kupnje godisnjih ulaznica i to cini 95%+ godisnjaka clanovima. Kod Rijeke i Osijeka se ljudi uclanjuju i zbog kupnje jeftinijih pojedinacnih ulaznica.

    Dobra strategija koju bismo mogli i mi primjenit u buducnosti.
  • blue heart 72
    1.3k
    kod nas članovi imaju 4 gratis ulaza, ne znam kakva je situacija kod njih da li oni imaju tu beneficiju
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Ne znam jel klub razmišljao da uvede:

    Godišnje ulaznice samo za hnl i kup bez europe.
    Polugodišnje ulaznice samo za hnl i kup bez europe.

    Vjerujem da bi se prodalo barem par stotina karata.

    Uveo bi i mogućnost da osobe koje imaju godišnje karte , mogu ih zamjenit za jednokratne karte jer ima puno osoba koje čuvaju karte sa utakmica, a ovako kad imaju godišnju to ne mogu napravit.
  • Vučko53
    172
    Ako se dobro sjecam, za neke sezone je postojala odvojena godisnja po tom principu - blue i gold godisnja
  • jedan u nizu
    5.6k

    Mislim da trenutno nema puno smisla kada se nekad uskoro (?!) selimo na Kranjcu gdje ce biti ogranicenog mjesta za godisnje. Mozda za nekada kada se vratimo na novi Maksimir.
    A sad, da li to raditi za sezonu, ili sezonu i pol na ovom Maksimiru, ne znam bas.

    Sljedeca godina ce u svakom slucaju biti iznimka kod navijaca i kod posjete i kod godisnjih karata.
    Bit ce veca potraznja radi opce euforije oko kluba, demokratizacije, novog vodstva. Ali i dalje imamo rusevan stadion i plan preseljenja za manje od dvije godine.
    Nece se davati previse godisnjih i ako bude potraznja za njima, pa ce tu mozda biti cudne situacije da recimo 9 000 ljudi zeli godisnju, a u prodaji ce ih biti samo 5 000.
    Isto tako ce onda biti neka veca potraznja za clanstvom jer ce ovi koji su izvisili za godisnje htjeti prvokup da ne ostanu bez karata, sto bi bilo jako fer.

    Gotovo sam siguran da ce se takve stvari iskomunicirati prije nove sezone i da ce biti puno jasnije svima koji budu. I nekako ocekujem dodatan porast clanstva na ljeto. Postoji mogucnost da cemo za svaku HNL tekmu morati imati osiguran dan prvokupa za clanove zbog vece potraznje (jos ako Modric dode ... )
  • Cosey
    433
    Godišnje ulaznice za 2023./2024.:

    krenule u prodaju 04.07.2023. za prvokup, a od 10.07.2023. za sve ostale

    zapad dolje 25.07.2023.sve rasprodane (procjena ukupno prodano oko 2000)
    sjever dolje 07.08.2023. nije sve rasprodano (procjena ukupno prodano oko 2750-2800)
  • Pop corn
    4.8k
    Gotovo sam siguran da ce se takve stvari iskomunicirati prije nove sezone i da ce biti puno jasnije svima koji budu.jedan u nizu

    Hoce. Komucirat će se i jačati svijet važnosti sezonske ulaznice kao nečega što svaki član Dinama mora imati. Kao i benefiti toga za klub i za člana

    pa ce tu mozda biti cudne situacije da recimo 9 000 ljudi zeli godisnju, a u prodaji ce ih biti samo 5 000jedan u nizu

    U prodaji je uvijek više sezonskih ulaznica nego što ih se kupi
  • miro
    3.1k
    Je na Maksimiru, ali za Kranjčevićevu će vjerojatno bit potražnja veća od ponude
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.