• ivanzg
    20
    Moji osjećaji, evo nećemo više pisati o sramoti nego o razočarenju, malo sam i ja pretjerao.

    Da, razočaran sam da imamo ovakav mali broj članova koji imaju pravo glasa.
  • NORTE
    8.9k
    Samo zlonamjernici seru po brojci članova.
  • deda
    27.5k
    Dobro nemojmo odmah o zloj namjeri. Neki ljudi jednostavno nisu svjesni ili informirani gdje smo trenutno.
  • Dalmatinec
    562
    Nema moje članske.
  • Ludovic IX
    5.1k
    bitno je da većina od tih 13k sutra izadje na izbore. jebo izbore di imaš 100k članova a na izbore ti izadje 4k članova
  • Dinamosaur
    939
    ,Nova rođendanska čestitka izgleda moćno i do sad nezamislivo.

    Preko cijele prednje strane je sjeverna tribina i onaj veliki trans Dinamo Zagreb iznad svih.
    Ažurirali su i popis igrača.

    Uz člansku se sad dobije blokić koji je puno veći i deblji nego kaj je bio onaj sa magnetom.
    Nema magnet, ali na svakom papiriću je grb i natpis - ponosni član. Nema ni Ljubicica vec je Ademi na onom papiru od zaklade..
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.3k
    ne vjerujem dok ne vidim. Slikaj, ali u Dinamovim šlapama :)
  • Dinamosaur
    939
    šlape nisu bile u kuverti :smile:
  • Vratite nam Istok
    133
    Malo ću pokvariti party pa reći da to nije došlo sa Zekom i izbornim promjenama. Ja sam imao rođendan početkom veljače i dobio sam isti paket.
  • Bosskovitz
    7.2k
    Malo ću pokvariti party pa reći da to nije došlo sa Zekom i izbornim promjenama.Vratite nam Istok

    Mislim da nitko nije mišljenja kako je to došlo sa Zekom. Sigurno nije Zeko ušao u klub i odmah intervenirao u dizajn i kvalitetu blokića :)
  • superhik
    10.2k
    Jedan od mojih prijedloga je da se iduće godine uvede bundle koji će sadržavati članstvo u klubu + godišnju.

    E sad, o godišnjoj bi se dalo raspravljati.
    Da li bi to bila za tipa sezonu 2025./2026. pa kao član imaš ekskluzivno rezervirano mjesto u idućoj sezoni (također dobro dođe za neke projekcije očekivanih prihoda u toj sezoni) ili da bude posebna sezonska koja vrijedi kao i članstvo u klubu u tekućoj godini?
    Znači, možeš ići na sve tekme u 2025. Ako kupiš bundle članska + godišnja.
  • Mazalo
    20
    Jesam ja jedini koji nije dobio nikakav poklon uz člansku?
    Rođendan prosao prije mjesec dana, nema ni čestitke, ali to ćemo pripisati poštarima između hr i njemačke, možda još dođe..
  • blue heart 72
    1.3k
    i meni se u Švici znalo događati. Ajde za mene još kako tako, ali mi je bilo krivo kak cucku dok sin dvije godine za redom nije dobil čestitku
  • Paggini
    5.6k
    Pitanje - kumu se sin rađa 10.4. (hehe) i htio bih ga odmah isti dan učlaniti u klub, koja je procedura s učlanjivanjem novorođenčadi ako netko zna?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.