• rioda
    2.1k
    "Mala" je razlika što je jučer pozdravljao tribinu s Grobarima i srpskom zastavom na ogradi.
  • Zagi
    4.8k
    To si ti zamjetio, dam se kladiti da Mišić nije.
  • Markelo
    2.5k
    Sram bi me bilo nakon takve predstave mog kluba u kojem sam bio možda i najgori pojedinac na terenu, mahat i članovima svoje porodice a kamoli protivničkim navijačima koji sada orgijaju nad debaklom kluba za koji nastupam. Ima tu i onog već prije spomenutog većeg respetka prema drugima nego straha od reakcije sjevera
  • Ijayi Atiemwen
    331
    Najgori jučer od naših :meh:
  • Dinaminjo
    497
    Treba ga odlobodit cuvanja igracakod prekida.

    Nek cuva rub 16m ili nesto.
  • gledatelj
    194
    Uvijek ga hvalim svuda i govorim kako je sikaniran od Dalica, ali ono jučer je bila samo kulminacija njegove loše forme u zadnje vrijeme. Ne znam šta se s njim događa, ali definitivno mu treba malo odmora. Baš hrpu grešaka jučer, svako drugo dodavanje krivo, nelogični potezi.
  • Jaro
    5.4k
    Kriva dodavanja ajd... Mene iritira njegovo, sad vec u pravilu, odustajanje od pracenja svog igraca u defenzivi. To se ponavlja svako malo...
  • Kujtim Shalla
    2k
    Respekt za miska ,Ali treba na klupu dok ne pocne grizd ko prije. Kako mi je zao sto nismo doveli selahija. Jer kad covjek nema konkurenciju i kad zna da starta svaku , onda i nedaje 100 posto
  • striko
    1.1k
    Znam da mu nije zadatk postići gol al ne znam šta se treba poklopiti da bi to ostvario. Gori udarac u životu nisam vidio.
  • kinfa95
    485
    Aj ne serite
  • Benito
    553
    Defenzivno škola nogometa. Siguran na lopti uz par greškica...doktor
  • NVKOD
    689
    Mi-i.png

    Nakon životinja u Zoo-u, Mišić se okomio na ptice. Ove sezone ima 0.1 udarac u okvir gola po utakmici, a 1.0 udarac po utakmici.

    Postoje dvije solucije:
    1. trenirati pucati po golu. Jedan trening, dva, sto, nebitno.
    2. zabraniti mu pucanje

    Veće koristi bi imali da dodaje na stranu, proigrava, da napravi bilo što, nego da puca po golu jer ovako svaki njegov udarac završi nebu pod oblake.
  • Dino
    2.2k
    Dok sam trenirao nogomet, zbog ovakvih suteva ko kak Misic (ne) upucuje prema golu, trener bi nas vadio iz igre
  • marcio amoroso
    31.9k
    Čovjek ima 5 od 5 dobivenih zračnih duele, 4 presječene lopte i brdo vrhunskih odigravanja jučer, a vi se zakačite za jedan udarac koji je otišao previsoko i sprdate se.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.