• Zagi
    5.2k
    Za mene je velika razlika u reakciji Ademija i zalizanog.

    Tajming.

    Dok je Ademi reagirao u trenutku slavlja , ovaj glumi brđana brat-bratu pola minute kasnije kada su već bili blizu centra.
  • Zagi
    5.2k
    Istra raskinula sa Ercegom.
    "Podsjetimo, Istra 1961 već je imala problema s Ercegom koji je prvo ušao u sukob s Gonzalom Garcijom, pa Davidom Catalom, a zajednički jezik nije pronašao ni s trećim trenerom na Aldo Drosini, tako da je Tramezzani uz podršku vodstva kluba odlučio reagirati na sve njegove ispade."

    Koji idiot.
  • Purger
    360
    Ima li netko od forumaša ovdje neku ideju o Hajdukovim financijama za ovu sezonu, vidim da je kovač dobio otkaz sad i svi pišu da ode u Hajduk

    Meni je jasno da je za njih to nemoguća misija, ali čak i ako ne kovač, koliko je realno da hajduk sad ovih dana dovede nekog ozbiljnog trenera koji ima neki renome?

    Nekog tko bi tražio malo više od 8000 eura mjesečno, koliko je to realno za hajduk sad, zna li netko
  • Ero
    934
    malo više od 8000 eura mjesečnoPurger

    Pa nisu ovo neki ozbiljni novci za trenera
  • rioda
    2.6k
    Baš gledam reakciju tovara kod dosuđenog penala jučer, svi slave i skaču kao da su osvojili SP. Pogledam Dinamo-Belupo, penal na Baturini na 2:2, gotovo nikakva reakcija naših igrača.

    I reakcija publike kod Livajinog gola me podsjeća na neku revijalku koju igraju Šuker, Ronaldo i ostali veterani :lol:
  • Purger
    360
    nisu ovo neki ozbiljni novci za trenera
    3mReplyOptions
    Ero

    Znam, to sam rekao jer je netko napisao da karoglan toliko prima, pa mislim na one trenere koji imaju milijunske ili skoro milijunske ugovore.

    Koliko je realno da takvog trenera sad dofuraju je pitanje
  • wolfgang14
    1.1k
    Koliko je ovo meni jadno ja vam ne mogu opisati.... Treba ove sve fan pageve pogasit i njih žestoko kaznit od strane HNS-a jer ovo će ići u nedogled... Bolesnici...

    img-0122.png
  • jedan u nizu
    6.1k


    i ovdje su se ostavljali negativni reviewovi za neke skupstinare u dinamu, pa se klicalo takvim pothvatima.
    Ja sam javno rekao da mi se takvo ponasanje nimalo ne svida pa su me ljudi popljuvali.
  • reziser
    6.4k
    Strašno me zanima koja kazna će biti za gađanje upaljačima igrača i napad na suca u tunelu.Mlađi referent

    dok ce biti samo financijske kazne, bit ce ovako
    vrijeme je da se pocnu praznit tribine, jer ovo gubi svaki smisao sporta

    uefa je to davno s njima rijesila
  • jedan u nizu
    6.1k

    jesu oni dobili kakvu kaznu za razbijenu glavu nekome na klupi Istre ako se ne varam u prvom krugu sezone?
    Boca sa zapada doletila.
  • SjevernaStrana
    785
    Jučer je na Poljudu nakon dugo vremena napokon sudio sudac koji se nije usrao... Ovim potezima samo potvrđuju ono što odavno znamo: boli njih ona stvar za poštenje za koje se "zalažu", samo da je njima u korist i na štetu suparnika jer sa nikad skupljom ekipom drugačije očito ne ide...
  • Facke
    2k
    Pa koj je Pajac scera krive dosudil? Nis. Nek zacepiju gubicu. Jadni su. Nis druge. Opet drugi krivi za njihove gluposti.
  • reziser
    6.4k
    prognoziram na nasu tekmu dolje, da ce suditi kolaric....a on se zna usrati....
  • reziser
    6.4k
    sudio sudac koji se nije usrao.SjevernaStrana

    sudio je dobro, ali nikako nije smio preci preko napada zalizanog na Muradziju, to mu je daleko najveca greska
    ali svi znao da zalizani ima dozvolu za ubojstvo....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.