• Crusades1986
    12.5k
    5 utakmica smo izvukli u sudačkoj nadoknadi.

    Lokomotiva doma 2:1 (Kaneko i Baturina)
    Osijek doma (Vidović)
    Osijek u gostima (Petko iz penala)
    Rijeka doma (Brodić iz penala)
    Varaždin u gostima (Emreli)

    Edit: Osijek drugi put u gostima - Kulenović
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ima li kakve istine da nije vodio današnji trening?
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Pišu sportske da je vodio trening i da će voditi i iduće...
  • Ivdzo11
    4.2k
    Vidio na ovom profilu na insta, pa pitam...
    Screenshot-2024-03-15-23-20-21-832-com-instagram-android.jpg

    A evo izgleda da nece dugo ni Zekic

  • Sibirski plavac
    1.8k
    Ma sve 5. Daj Bože da je taj što je napisao tu vijest na storyju u pravu,ali tak sam i ja nakon 2 2 s loksom u komentarima na jednom portalu našao komentar di neki lik tvrdi da ima provjerenu informaciju da je to Jakiroviću zadnja tekma koju će voditi i da je bivši,a evo i dalje je tu kao što možemo vidjeti...
  • Orc123
    8.1k
    jos jednom Osijek sad za bod, sad se ne mogu sjetiti ali mislim da je na isti nacin protiv Gorice ili? Ne mogu se sjetit, bilo je i previse takvih nikakvih utakmica da mi se sve pomijesalo....
  • hardek
    2.9k
    99,9% sam siguran da na Poljud istrčavamo sa istih 11 kao i protiv Paoka pa ne znam kako možemo optimistično očekivati drugačiji ishod. Da Paok je 5 puta bolja ekipa od Hajduka ali sa tim postavkama smo izašli i na Opus arenu pa jedva iščupali bod. Nažalost ja ne vidim kako mi možemo izaći goropadno i napadački na Poljud sa istih 11 kao što je igralo u četvrtak.

    Jakir jednostavno ne zna drugačije i zato smo morali danas imati novog trenera. Ne znam kako uprava i Zajec mogu očekivati nešto novo od trenera koji već iza sebe ima dovoljno veliki uzorak utakmica da se sa sigurnošću može reći da nije kapacitet za Dinamo.

    Čovjek jednostavno ne zna ući u rizik, osim ako nije 70 minuta i gubimo i onda ide all-out-attack. Znači mi u gostima kad igramo imamo 2 postavke, srednji blok i tranzicija dok je x ili vodimo i svi u napad kad gubimo. Jebote u modernom nogometu postoji toliko mehanizama za modifikaciju taktike zašto uvijek igramo 4 3 3 na isti način? Imaš na lijevoj strani Perkovića koji nije bek nego stoper (samim time i kombinatorno loš u napadu) i Hoxhu kojem je tehnika ekstra loša. Pa daj u fazi napada otvaraj sa 3 iza i digni desnog beka visoko. Samo nešto probaj ne kužim kako netko može stalno forsirat isto ako je loše.
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Sportklub:
    "Sergej Jakirović je imao samo sreću što u nedjelju Dinamo igra protiv Rudeša, tako da tu utakmicu može voditi bilo tko. No, siguran sam da trener nema pravo na miran sam. Jer, već je toliko puta ove sezone pokazao da mu se apsolutno ne može vjerovati. Nema nikakve dvojbe da Zajec i njegovi najbliži suradnici traže novog trenera, ali traže i idealan tajming kada će Profesoru prestati mandat na katedri u Maksimirskoj 128.""

    "U ponedjeljak 18. ožujka u 18 sati sastat će se novi Dinamov Izvršni odbor, koji će razgovarati o svim aktualnim temama, a ima ih napretek. Kao jedan novitet valja istaknuti da će se nakon sastanka IO-a održati press konferencija za novinare. U Maksimirskoj 128. žele otvoriti klub prema navijačima, učiniti ga klubom kakav je nekad bio. I novinarima na jedan transparentan način žele otkriti odluke koje odgovorni ljudi u klubu donose".
  • Facke
    3.6k
    Ak Jakirovic stvarne nije vodil trening denes onda mu se blizi kraj. To ti je pocetek od kraja. Zadnja patrona nam nazalost jos jemput premeniti trenera.
  • Infinity
    16.4k
    Mene samo zanima jel mi moze tko nabrojati 10 utakmica pod Jakirom koje smo dobili rutinirano bez strepnje za krajnji rezultat?Orc123

    Meni napamet padaju dvije, ali se u obe situacije sedam dana kasnije pokazalo da je to bilo slucajno.
  • sport
    3.4k
    Sretno!Al sam siguran da će igraći letit terenom.Ajmo Jakire gotovi su sviiiiiii.Sergej,Sergej zadovoljan sam.Sretno Jakire bio si mi prvi pick još nakon Kopića.
    Evo tako se dočekao Jakirović,čast izuzetcima koji su bili protiv ili suzdržani.
  • austrijanac
    4.1k

    To je ipak trener koji je doveo rijeku s osmog na četvrto mjesto, ej!

    Šalu na stranu, nadam se da je do ponedjeljka bivši. Iako se to već nadam mjesecima.
  • Sibirski plavac
    1.8k
    https://www.vecernji.hr/sport/doznajemo-jakirovic-ce-voditi-dinamo-protiv-rudesa-reprezentativna-stanka-mogla-bi-donijeti-jednu-veliku-promjenu-1754255


    "Jakirović je preživio nekoliko ponavljanih napada, kada je dio klupskog vodstva tražio njegovu smjenu. Ona bi se i dogodila da je Uprava imala neko trenersko ime u rukavu, no nisu našli nikoga tko bi mogao naslijediti Jakirovića, uz to nisu željeli u jednoj sezoni ponovno posegnuti za promjenom (na početku sezone je pao Bišćan), a uz to, kad su već morali plaćati za otkaze i Čačiću i Bišćanu, novi odljev novca na otpremninu bio je još jedan adut za Jakirovićev ostanak. U međuvremenu je popravio svoj status izbacivanjem Betisa, no sad je, nakon tog stradavanja od PAOK-a, njegov status ponovno aktualan."

    "No, koliko znamo, Jakirović će zasad preživjeti, u nedjelju bi trebao voditi plave protiv Rudeša u Kranjčevićevoj, bude li to još jedna loša partija Dinama, Jakirović i njegov trenerski status ponovno bi mogli postati tema u Maksimiru. Jer, nakon te utakmice slijedi reprezentativna stanka u kojoj bi plavi imali vremena pronaći novo trenersko ime (ne znači da već ne razgovaraju s nekima od onih koji im dolaze u obzir)."

    "Jakiroviću u prilog ne ide još jedna činjenica, plavi izgleda jako vole mijenjati trenere na proljeće, od zadnjih deset promjena, čak šest ih je bilo na proljeće. Doduše, Jakirović je u Dinamo stigao u kolovozu kad je naslijedio Bišćana. A Bišćan je došao kao vatrogasac u travnju 2023. i naslijedio Antu Čačića te osvojio naslov prvaka. A upravo tako je i Čačić stigao na klupu plavih, 2022. godine u travnju je naslijedio Željka Kopića i postao prvak. Kad su smijenjeni i Kopić i Čačić, držali su prvo mjesto u HNL-u. Kopić nije došao na proljeće, nego u zimi kad je Damir Krznar odstupio. A Krznar je došao umjesto Zorana Mamića, doduše mlađi Mamić nije smijenjen, nego je otišao nakon presude. U proljeće 2020. razišli su se Dinamo i Nenad Bjelica, stigao je Jovićević, no on je smijenjen u lipnju, nije dočekao kalendarsko ljeto. Bjelica je 2018. došao u Dinamo u svibnju, plavi su bili sigurni prvaci, on ih je vodio u finalu kupa kao nasljednik smijenjenog Nikole Jurčevića. Koji je ustoličen i smijenjen u proljeće 2018. godine nakon samo 64 dana na klupi. A on je pak naslijedio Marija Cvitanovića tog proljeća."
  • Juznjak
    3.8k
    bude li to još jedna loša partija DinamaSibirski plavac

    S obzirom na naše igrače ne sumnjam da će ovo bit još jedna loša partija. 80% njih izlazi na teren s razmišljanjem da igraju protiv Rudeša i da ne treba ići 100% na svaku loptu. On ih sigurno ne može motivirat i reć im da se od njih traži da riješe utakmicu u prvom poluvremenu, u to smo se uvjerili već previše puta. Realno trener im ne treba da dobiju Rudeša, a ako ovaj dio teksta izjednačava pojam loša partija i loš rezultat onda oni sve nas prave ludima. Utakmica protiv Rudeša na Maksimiru je bila užasna partija, ali nitko o tome ne priča jer smo uzeli 3 boda.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Uplatit misu da je idući tjedan bivši, čovjek je Jandroković HNL-a, sve će preživjeti majku ti poljubim

    DJ svima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.