• jedan u nizu
    8.4k
    Dok mi primamo debilne golove iz prekida cijelu godinu,
    Chelsea uzima za set-piece coacha (ilitiga trenera za prekide) covjeka iz Brentforda.

    I to za odstetu, od ni vise ni manje, nego .....

    pazite sad ....

    750k funti.

    Mi inace uz glavnog trenera imamo njegova dva asistenta, jednog trenera vratara, i dva kondicijska trenera.
  • San Lorenzo
    16k
    Pomisao da i u novu sezonu zakoračimo s Jakirovićem kao trenerom mi izaziva napadaj panike.
  • BeckaSkola
    82
    Ne zelim pokupiti hejt i ne znam dal je ovo mjesto za to .. ali:

    meni se cini da je bitnije bilo imati „demokratski dinamo“ (sto i je fakat bitno) nego imati uspjesan dinamo. Ali za koju cijenu? Zajec, da ima muda, lupio bi sakom o stol i Jakir bi nakon one predstave u Solunu bio bivsi. Po kratkom postupku! Imao je priliku pokazat odma na pocetku da je voljan promjene. Ovako brod dalje tone. Sad dobijemo Rudeš i izvucemo X protiv tovara u prvoj tekmi i dobijemu ih u kupu.. 100% ce Jakir i dalje biti trener jer nismo porazeni na poljudu …
    Jedinstvena prilika od pocetka postavit se kao predsjednik koji pokazuje autoritet, ne samo pred navijacima nego i pred clanovima trenutne uprave a pogotovo pred igracima .. ovako igraci, a pogotovo Profa, i dalje mogu mirno zivjeti

    Nemojte me pogresno svatiti. Nit sam ljubitelj Mamica ili slicno. Samo zelim jaki Dinamo .. A imamo SVE preduvjete za to
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Kad je Kopić umalo usrao borbu za naslov porazom na Poljudu,ekspresno se dovelo Čačića. Kad je Čačić ispao od Šibenika u kupu odmah se reagiralo s Bišćanom. Kad je Bišćan ispao od AEK-a,idućeg dana je trenerčina ustoličena. Jebote svakom ali baš svakom treneru se odmah nakon smjene našla neka zamjena,a trenerčini se 8 mjeseci koliko je ovdje, navodno nije moglo naći baš nikakvu zamjenu? Nevjerojatno. Još nešto- Nigdje nisam vidio da novinari pišu kako postoje argumenti za i protiv odlaska Kopića,za i protiv odlaska Čačića, za i protiv odlaska Bišćana. S druge strane danas sam na nekoliko portala vidio da se za trenerčinu vrti ta retorika "ima li smisla mjenjati ga sad,hoće li novi trener u ovako kratkom periodu uopće moći išta napraviti,a možda da ga ipak ostave do kraja sezone i onda na ljeto vidjet što i kako,njegov odlazak ima argumente za i protiv". Žalosno...
  • jedan u nizu
    8.4k
    Nit sam ljubitelj Mamica ili slicno. Samo zelim jaki DinamoBeckaSkola

    meni se cini da je bitnije bilo imati „demokratski dinamo“ (sto i je fakat bitno) nego imati uspjesan dinamo. Ali za koju cijenu?BeckaSkola




    Zapravo si suptilno rekao da imati ''demokratski'' dinamo ne znaci imati i uspjesan dinamo.

    Ajde se sam odlogiraj sa ovog foruma i nemoj se vratiti nikada.
    Hvala
  • BeckaSkola
    82


    Prava demokracija. Cim neko iznese kritiku odma vise nije pozeljan? :-) A tko si ti da drugima govoris sto bi trebali raditi? Smiri hormone frende. Nitko te nije vrijedjao :-)
  • deda
    32.8k
    Dečki polako. Vođenje kluba nije sprint na 100m, već maraton.
  • quizzy86
    61
    rezultat u nedjelju je nebitan u vezi statusa trenera, u ponedjeljak bi sve osim: Priopćenje GNK Dinamo bilo ravno katastrofi..
  • emilperska
    5.7k

    Nije sprint, ali ne moramo ni glumit onaj orkestar u Titaniku sta svira svoje dok brod tone.
    Covjek nas vodi u provaliju gubitka naslova, a mi govorimo neke PR Plenkijevske fore.. 100 dana novom predsjedniku, puna podrska bla bla..
    Ja sam Zajeca (dok mi je FB bi aktivan) imao 3 godine na profilu. Rijetko koga sam bio fan kao njega i Kužea pokojnog, ali ovo je besmisleno. I prije nego se kandidirao je vidio da je ovaj blefer i da to ne ide. Kome se dodvorava, otkaz je trebao u avionu popit za ovo.
    Nalazimo se prijelomnom trenutku, gotovo i povijesnom. Osvajanjem naslova bi poslali magarad u ropotarnicu povijesti, oni su gotovi jer igraju all in, a ne ide im
    Mi nemamo vremena za pickastu politiku i trpljenje ovog stozera jos jedan dan, jos jednu tekmu. Djelovati treba odmah, bar dok u teoriji sezonu drzimo u svojim rukama. Ostavit njega da nas vodi na Poljudu je kao da odes na maturu iz matematike, a ne poneses kalkulator.
    To je samoubojstvo kluba na svim razinama!
    2022. smo Kopica koji je imao milijun puta bolju situaciju, igru i broj bodova, smjenili u tunelu nakon onog na Poljudu. Ostalo je povijest s dolaskom Čačketa. Ovo traje neobjasnjivo predugo. Da li je do Uprave koja ga stiti ili medija koji mu drze stangu u procesu detroniziranja Dinama, ne znam.
    Ali Sergej Jakirović nije Dinamo!
  • eol12
    601
    apsolutno se slažem s tobom. Novi trener taman može podići kroz pauzu momčad i iznenaditi na Poljudu drugačijim pristupom, novom energijom, ali ne mi ćemo ovakvi pročitani dolje i zatvorit se, pustit posjed i čekati 0 pa će nam na grešku naše obrane uvaliti neku krumpir, onda će trenerski mag uvest ademija i kuleta da love rezultat, to je opcija 1, druga koje se iskreno užasavam je opcija utakmice ko sinoć i u Pragu, može ti se jednom dogoditi; ali ako te ubije Lokomotiva, ako te ovako jadan Osijek totalno nadigra, ako ti Slaven uzme loptu dok vodiš 2:0 i nadigra te, ak ti je Rudeš pola utakmice kod tebe doma bolji od tebe i dalje da ne nabrajam čemu se imamo nadati.
    Ja se samo nadam da se ceka mozda jer se traži trener, ovako Zajec veliki minus za start, jer još nije kasno za uzet naslov.
  • ShanKu
    770
    Cijenim Damira Krznara koji je vidio i prepoznao situaciju da mu ne ide dobro i sam dao otkaz i nije uzimao nikakvu otpremninu od Dinama! Da malo podsjetim na njega :up:
  • Infinity
    16.4k
    Nema Zajec rjesenje. Klub nije imao rjesenje ni prije Zajeca. To je jedini razlog zasto je samoprozvani profa i dalje trener Dinama.

    Ne moze se smijeniti Jakirovica, a nemas cak ni ideju tko ce nakon njega preuzeti. Mislim da su u klubu svjesni da ova domaca polurjesenja nisu rjesenja, a za nesto ozbiljnije se nema muda ili nitko nije sposoban odraditi to.

    S obzirom koliko sve to traje, nekakav Zekic, Tomic, Cacic i slicni ako dodju nakon Jakirovica ce biti za pickaranje. Ocekujem ozbiljno rjesenje, jer su ovakvi mogli davno preuzeti i dajem ruku u vatru da bi imali koji bod vise. U svakom slucaju ne bi bili gori.
  • Zagi
    7.8k
    Cijenim Damira Krznara koji je vidio i prepoznao situaciju da mu ne ide dobro i sam dao otkaz i nije uzimao nikakvu otpremninu od Dinama! Da malo podsjetim na njega :up:ShanKu
    Podsjetio bih ja i na njegov posljednji potpis u ulozi skupštinara dinama.

    Za onaj Zorićev papir.

    To ne opraštam. Dalje od dinama.
  • sport
    3.4k
    Koliko ste godina čekali demokratski Dinamo,možete se malo strpiti i u vezi poteza novih ljudi u klubu jer se ništa neće raditi preko koljena.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.