• San Lorenzo
    15.4k
    Jurišić meni najsvjetlija točka Osijeka ovog proljeća.
  • M77
    472
    Kohorte opet ima manje nego DemonaDrawTube

    Većini je škola popodne
  • NitkoBitan
    17.1k
    Kako se nabriju doma na Dinamo i igraju kao da im zivot ovisi o tome :rofl:

    Istovremeno izgube kod kuce od jadnog Varazdina i ispadnu iz Kupa od Lokse sa igracem vise i penalom. Kaj rec, provincijski luzeri (bez uvrede nasima koji zive u Slavoniji, ovi su bas kompleksasi)...
  • Krizy
    43.2k
    Jedini luzer je ovosezonski Dinamo, prestanite kriviti druge za loše rezultate Dinama.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Jesam nesto netocno rekao u svom upisu? Ne krivim ih za nase rezultate...

    Imaju najbolje uvjete u ligi, odlican stadion, privatni kapital iza sebe, bazu navijaca i dobrog SD... Uz sve to se bore za 4. mjesto sa Loksom, pa smijesno.
  • Krizy
    43.2k
    Istovremeno izgube kod kuce od jadnog Varazdina i ispadnu iz Kupa od Lokse sa igracem vise i penalom.NitkoBitan



    Imaju najbolje uvjete u ligi, odlican stadion, privatni kapital iza sebe, bazu navijaca i dobrog SD... Uz sve to se bore za 4. mjesto sa Loksom, pa smijesno.NitkoBitan



    Dinamo je protiv tog istog Varaždina ove sezone spasio bod u 94. minuti, a drugi put dobio minimalno golom iz penala.

    Dinamo je protiv iste Lokomotive prije mjesec dana izgubio 0:3 kući i uzeo bod u gostima.

    Taj SD im je tek došao, pa nije mogao ništa ni napraviti.

    Dinamo ima najveći budžet u ligi.

    Dinamo ima BBB.

    Uz sve to, Dinamo niti jednom ove sezone nije bio na prvome mjestu u ligi.

    I onda se vrijeđa Osijek i cijelu Slavoniju jer ih Dinamo ne može dobiti, a drugi mogu.
  • Facke
    3.6k
    Tu je Krizy potpune v pravu. SD je tek dosel i nije mogel pune napraviti v zime. To koj mi nisme bili v stanju dobiti Osijeka , to sme si sami krivi i jedva sme do boda dosli.
    Za nasu situaciju sme si sami krivi i da budeme na kraju prvi na tablice nam treba cude. Jednostavne nisme konstantni , kiksame bezveze, v neki utakmic HNLa se vidi manjak zelje i volje s strane nasih igraca (naravne ne od sih). Uz te imame trenera koji nije za nas i terumu je Dinamo stepenica previse.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Da Bukvić igra svako kolo protiv Dinama, prodao bi se za dobre pare. Ovako mu je maksimum neki kebabspor.
  • rioda
    4.8k
    Sutrašnje utakmice Rijeke i Hajduka mi se čine kao dobre prilike za kikseve. U Lokomotivu polažem više nade, ali se nadam da će i Belupo uspjeti iznenaditi Rijeku
  • NitkoBitan
    17.1k
    Izgleda da ce bit pun Poljud, a zna se kad im je stadion pun i ocekivanja velika da uvijek useru :sweat:

    Salu na stranu, vise nade polazem u Belupo.
  • juan
    57
    Puno više mislim da će Belupo uzeti nešto Rijeci nego Lokomotiva.
  • Praskaton
    2.3k
    Ako odigraju kao protiv nas Lokosi imaju velike šanse.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    ma nema sanse, skinut ce gace kao sto su napravili na Rujevici samo par dana nakon utakmice protiv Dinama gdje su isli 120 na sat
  • Praskaton
    2.3k

    A ne znam,cekam ovu utakmicu vec par kola nekako sam uvjeren da stil igre Lokosa ne odgovara tovarima.

    Puno su ozbiljnija momcad od Osijeka,mislim da su kompletni i vrijeme je da odigraju pravu utakmicu na Poljudu
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    sve to stoji,ali evo ubi me ako oni sutra nece skinut gace tovarima samo da nas zajebu, ne mora znaciti ali vise me nista nebi iznenadilo nakon one tekme na rujevici.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.