• Ivan0302
    498
    https://www.facebook.com/share/ACc4m3k5L6YRCnRe/?mibextid=xfxF2i
    Na 16 gostovanja Jakira samo je 6 pobijedio utakmica i to Istru, Astanu, Rudeš, Osijek, Betis i Slaven, što je užas.
    Od 48 bodova u gostovanjima samo je 22 osvojio.
  • Brusa
    1.5k
    i kako onda očekivati da će se nešto napraviti na rujevici ili poljud


    Ja Bišćana volim. Al on nije dobar trener,svejedno tko sjedio na klupi dinama. Jakira nikada nisam branio, niti napisao jednu pozitivnu stvar o njemu. A to da ti igrači ne valjaju govoriš upravi, u 4 zida, a ne javno, jer sereš po njima na taj način. Kako oni mogu igrati dobro za tebe a ti javno govoriš da nisu dobri?
  • Ivan0302
    498
    I mene to zanima po bodovima ove sezone u hnlu smo 3. na gostovanjima, sa kriminalnih 19 bodova u 11 utakmica.
  • juan
    57
    Nije stvar samo u tome već jer si tom istom Bišćanu dao otkaz prije par mjeseci i sada ga vraćaš, to je jedan pucanj u nogu, a drugi jer lik ni po čemu trenutno nema kapaciteta za vodit Dinamo (ne kažem da Jakir ima). Tim vise što je Bišćan imao ekipu kakvu je imao (Livaković, Šutalo, Ivanušec) i imao loše rezultate i u svakoj utakmici smo u 53. min bili mrtvi kao da smo igrali svaki dan po utakmicu, a da ne govorim njegov govor tijela kao da vodi Istru a ne Dinamo. Problem je i jer ga većina ovdje brani jer je legenda kluba, volim ga i ja ali to nema nikakvog smisla.
  • Noel
    6.4k

    Jel ima podatak jel on jedini trener Dinama u 20 godina koji nije ni u jednom trenutku sezone bio na vodećoj poziciji u HNLu?
  • nemapredaje
    3.3k


    I to samo Rudeš uvjerljivo
  • Orc123
    8.1k
    Mene samo zanima jel mi moze tko nabrojati 10 utakmica pod Jakirom koje smo dobili rutinirano bez strepnje za krajnji rezultat? Koliko smo mi samo utakmica dobili u 90min ili izvukli nerjeseno? Koliko smo mi utakmica izvukli se u zadnjim trenutcima? Evo sada Varazdin u Osijeku poderao Osijek a mi 80 min bili blize porazu nego bodu kojeg smo izvukli na silu na kraju, preslika prve utakmice u Osijeku kad smo se isto izvukli....dobiti u zadnjim trenutcima bod ili sva tri mogu karakterni igraci i individualna kvaliteta....trener s tim nema nista....uzasni smo od kad nas je preuzeo Jakir, sa tu i tamo kakvim bljeskom.
  • jedan u nizu
    8.4k
    Mene samo zanima jel mi moze tko nabrojati 10 utakmica pod Jakirom koje smo dobili rutinirano bez strepnje za krajnji rezultat?Orc123

    mene zanima dal tko moze nabrojati 5 utakmica?
    Oriolik i Ponikve ne racunam
  • MarK
    648
    Ova sramotna petarda protiv debelo prosječne ekipe može značiti samo kraj, kraj i kraj za njega. Svaki kiks sam nekako prožvakao ali ovo baš boli. Gorčina koja će dugo trajati. Gore nego ispadanje od šahtara u zadnjoj minuti. Domaći trener kakav nama treba postoji samo jedan i on je zauzet. Svi ostali su mazanje očiju i zagarantirana agonija od igre i rezultata.
  • emilperska
    5.7k
    Posto cemo Rudes dobit, agent Međugorja ce nas vodit i na Poljudu..
    Cestitke Rijeci/magaradi na naslovu..
    Agentu Međugorja zelim da ostane onda upisan kao najgori ikad.. Velež, Željo i Botev ga cekaju..
    Hvala i upravi za naslov magaradi..

    Ocekivao sam otkaz Domaćici jos u ponedjeljak i agentu Međugorja jucer nakon one sramote i pisanja po ugledu kluba. Premlitavo sve skupa. Dok se Zeko zbroji, bit ce kasno za spasit HNL s ovim agentom..
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Mi cemo se ovdje nastavit kidati,nervirati,nabijat rekorde ove teme , negative rekorde u hnl. Izvukli de jedva i na srecu protiv osijeka kojeg danas dobije jebeni varazdin. I ovi u klubu i dalje misle da ce nas fejl profa/waterboy odvest do titule? Prosli put su smjenili kopica i srecom spasili smo sezonu. Ja sam odustao nakon ovoga jucer i osim kad bude bivsi ja vise komentirati trenera necu jer samo sebe ponavljam svaki put a nista se ne mjenja.
  • dinamozivivjecno
    2k
    tko to garantira da cemo mi dobiti Rudesa? Zadnju smo dobili na jedvite jade, jos su mozda cak i bod zasluzili uzet, a i zadnje dvije protiv Lokse i Gorice su solidno odigrali.
  • javolimtebejako
    1.5k
    Gorica nedavno, Rudeš i Istra u prvom dijelu sezone i to je to manje više ja mislim
  • dinamozivivjecno
    2k
    i ajde tu se mozda moze dodat ona prva protiv Rijeke (2:1) kada smo trebali zabiti barem jos 3-4 gola.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.