• Endeavour
    588

    Moja poanta upisa je bila da nismo mogli dovesti igrače ni približne kvalitete kakve smo izgubili. I da je to glavni uzrok prekida dominacije. Netko je na drugoj temi napisao da nam se vrijednost momčadi prepolovila u zadnjih par godina.

    Na kraju krajeva i ti si to napisao. Hoxha umjesto Oršića i sl. Ovo ostalo se više manje slažem. Jedino ne vjerujem da je otpisao ova tri igrača koja su mu sad standardna.
  • Fićo1986
    1.1k
    nek uprava dovede one kaj žvaču žvakače,ti su uspješniji :lol:
  • badjibadara
    3.2k
    Osobito me živcira kod Jakirovića stalno ispijanje vode. Tolko odvratna navika. Svaku minutu otvara bocu i nateže ko seljak zadnji. Baš ima jeftine fore. Sergej Drinkwater.Noel

    Ako je na boci čep od cole, onda je u boci rakija da razblaži nagomilani stres, a i izjave nakon tekme imale bi smisla.
  • Jurki
    11.8k
    velis prekid dominacije?
    I s ovim rosterom se mora uzeti titula. Hnl je liga u totalnom kurcu.
    Nebu me nitko uvjeril da ova momcad nije sposobna dobiti Loksu doma i u gostima. Da ova ekipa nemre dobiti raspalog Osijeka, Varazdina i Goricu.
    Opravdanja nema bez obzira na prodaje.
    Prodaja udarnih igli moze jedino opravdati slabiji rezultat u Europi. U hnlu nikad pa ni onda.
    Rijeka koja nam bjezi 5 bodova igra 3 puta ljepsi i efikasniji nogomet. Mi igramo za kurac.
    A Rijekina ekipa je troduplo jeftinija od nase pa tak da ni ta teza ne pije vode.
    Trener koji zna sloziti bar malo napadacke igre bi ovu ligu spregazil i s tim limitiranim Hoxhom i Spikicem.
  • jedan u nizu
    8.4k
    Da, Jakir je iskljucivo razlog trenutnog stanja na tablici, jer se ocekivalo da cemo dobiti Lokomotivu dva puta. Mi smo tu ubrali 1 bodal od mogucih 6.

    To je razlika od 5 bodova. Mi s tih 5 bodova bi trenutno bili u egalu sa Rijekom na vrhu i s utakmicom manje.

    A da se ocekivalo i pobjeda protiv ovakvog Osijeka, a je, mi bi imali 2 boda prednosti i utakmicu manje.

    Zaboravimo Balkanije, Gorice, Sparte i Paok, cak i tovare.

    Zaboravimo to kako tablica izgleda od njegovog dolaska. Tako izgleda jer Hajduk igra kriminalno a i Rijeka nije avion.
    On je sa tih 5 bodova trebao sada imati mirnocu do kraja prvenstva i mogućnost da odigramo x na Poljudu i Rujevici, a sada nam samo dvije pobjede dolaze u obzir.
  • dinamozivivjecno
    2k
    i to ce biti veliki uspjeh ako ne osvojimo prvenstvo, bolje ici u europa ligu nego opet u konferencijsku
  • Endeavour
    588

    Pričamo o dvije različite stvari. Sve što si napisao stoji. Ja sam govorio o dominaciji +15 bodova prednosti.

    Naravno da i dalje imamo najbolji roster u HNL i da smo morali, ako ništa drugo, dominirati protiv svakog protivnika u HNL-u, a što očito nismo u stanju. I tu je trener glavni krivac.

    Paralela sa Čačićem prije nego što je maknut, mi smo dominirali i stvarali po 5-6 "mrtvaca" po utakmici koje nismo realizirali, a primali iz svakog šuta protivnika. U takvim situacijama ne krivim trenera.
  • Orc123
    8.1k
    Jakir je glavni i odgovorni za Dinamo kakav gledamo! Trener floskulaš koji je teško unazadio momcad! Pogledajte nas kadar i nek mi netko veli da nemamo najkvalitetniji kadar! Imamo mix iskustva i kvalitetne mladosti ali nemamo viziju, ni strategiju! Nikad goreg trenera sa vise kredita nismo imali!
  • Sibirski plavac
    1.8k
    https://www.vecernji.hr/sport/dinamov-solunski-debakl-prva-krivica-je-na-treneru-on-ih-je-pripremao-a-izgledali-su-uplaseno-1754178

    "Zajec je po dolasku dao svoju podršku Jakiroviću. Neće tek tako pogaziti svoju riječ. Iskusan je kao sportski direktor i trener. Zna kako je raditi taj posao i da česte smjene nisu davale dugoročne rezultate. Sigurno će dobro razmisliti prije no što se odluči za novo ime, koje vjerujem da traže već mjesecima", rekao je Junaci pa kazao tko bi mogao biti izgledna opcija da zamjeni Jakirovića na klupi:

    "S imenima se nije izlazilo jer to daje svakakve konotacije. Kada je došao, Zajec je rekao da bi stao iza Igora Bišćana da je bio na mjestu trenera. On vjerojatno cijeni Bišćana, što je i rekao, ali je pitanje bi li se on vratio nakon svega. Tu je uvijek Goran Tomić. On je u Emiratima, ali vjerujem da bi ga poziv Dinama vratio kući, ali ne mogu reći da su to kandidati." "
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Svi novinari i dalje nabadaju u prazno, a naši nam insideri pametno šute i puštaju nas da pizdimo... :rofl:
  • Dino
    2.7k
    Nevjerojatno mi je sramotno uz tolki poraz jos uopce u usta stavljat “atmosferu” jednog takvog odvratnog kluba ko kak je paok pored vlastite publike koja se nakon dugo vremena konacno budi i dize ti posjecenost. Kak nemas ni malo osjecaja za vlastite navijace koje bi trebao stavljati na prvo mjesto, pogotovo u ovak osjetljivim trenucima kao sto je cijela ova sezona. Volio bi fakat da mu za nagradu pruzimo takav kaos na tribinama da se prestrasi vlastite publike i da mu vise nikad ne padne na pamet spominjat neke druge “atmosfere”.
  • juan
    57
    Vraćanje Bišćana je metak sam sebi u nogu.
  • Brusa
    1.5k
    u glavu..
  • Krizy
    43.8k
    Prošireni spisak stvari koje je Jakirović uspio skinuti u par mjeseci:


    - Prvi od 2016. koji je izgubio dvije utakmice s tri ili više razlike u sezoni.

    - U 113 godina Dinamo je četiri puta ispao nakon domaće pobjede od 2 ili više razlike, od toga dvije potpisuje Jakirović.

    - Prvi od 2015. koji je s Dinamom primio 5 golova u europskom natjecanju (Mamić, Bayern 5:0)

    - Prvi od 2014. koji je s Dinamom primio 5 golova u europskom natjecanju koje nije Liga prvaka (Mamić, Salzburg 1:5)

    - Prvi trener s pet europskih poraza (ne računajući sezone u kojima se igrala skupina Lige prvaka) još od Mamića 2014./15.

    - Najviše poraza u sezoni nakon Jurčića 2009./10.
    Jurčić je imao 10 poraza u 42 utakmice.
    Jakirović ima 8 poraza u 37 utakmica.

    - Pod Jakirovićem smo prvi put u povijesti izgubili od Gorice.
    Do tog poraza Dinamo je u HNL-u imao skor 17-4-0 protiv Gorice.

    - U dvije utakmice protiv Hajduka upisao jedan bod i nismo postigli niti jedan gol.
    Uz Kopića (tri utakmice u nizu) jedini trener u zadnjih bar 15 sezona čiji Dinamo dvije utakmice u nizu nije zabio gol protiv Hajduka.

    - Jedini trener u povijesti Dinama koji nije pobijedio protiv Lokomotive u dvije utakmice u nizu.
  • mali M
    5.2k
    Ja neznam temeljem čega ekipa tako mrzi Bišćana?? Napravio je nemjerljivo manju štetu, upozoravao da je kadar krnji što se i pokazalo, pokazalo se i da su ga bušili... I ono.. nije ušao u LP... Možda nije još trener za Dinamo al da se kaže da bi Bišćan bilo pucanje u glavu je sramotno s obzirom kakav nam lik sjedi na klupi... Ja garantiram da je Bišćan ostao da bi barem u hnl-u bili prvi... To valjda isti likovi koji su onako srčano branili Jakira pa sad kad više nemaju opravdanja, ajmo opet red pljuvanja po Bišćanu ..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.