• Mali Zeus
    13.5k
    ↪Mali Zeus Tko je onda i kada donio odluku da Vlatka Peras ostaje, da je Jakirović trener, da se traži SD i sve ovo što je Zajec pričao protekli tjedan?The Undertaker

    Nitko još nije donio odluku. Zajec je izabran za predsjednika u nedjelju. Po tebi bi valjda sve odluke trebali donijeti u 3 dana?
    Baš sam te pitao neki dan koliko im daješ vremena, evo vidim koliko.
  • The Undertaker
    5.5k
    Zajec je npr. katogorički izjavio da Vlatka Peras ostaje. Ako je odluka na IO koji još nije imao sjednicu, kako on to zna?
  • Mr Anderson
    8.4k
    Tko je onda i kada donio odluku da Vlatka Peras ostaje, da je Jakirović trener, da se traži SDThe Undertaker

    Pa ne trebaš za to donositi odluku, to je stanje stvari koje su zatečene. Odluka bi bila da se Peras i Jakirović smjenjuju i da se neće tražiti SD.
  • Mali Zeus
    13.5k
    ↪Mali Zeus Zajec je npr. katogorički izjavio da Vlatka Peras ostaje. Ako je odluka na IO koji još nije imao sjednicu, kako on to zna?The Undertaker

    Nije da on to zna, nego je to njegovo mišljenje, što ne znači da se to ne može promijeniti. Ne znam zašto ti to treba crtati, zapravo mislim da ti to sve kužiš, samo imaš pristup kakav imaš.
  • The Undertaker
    5.5k
    Netočno. I odluka da netko ostaje je odluka.
    Gledajući formalno, točna izjava bi bila da će o sudbini Vlatke Peras odlučiti IO, da će novog SD izabrati Uprava i da će o treneru odlučiti Uprava.
    Zajec tako ne govori. Njegove riječi impliciraju da će njegova biti zadnja u svemu tome iako on formalno nema te ovlasti.
  • The Undertaker
    5.5k
    Predsjednik kluba nema pravo svoje mišljenje iznositi javno. Mišljenje se iznosi na sjednici IO, javno se iznose odluke.
  • Olmic
    3.7k
    nema ovlasti ali ima svojih 10 ljudi u IO i moze kaj hoce
  • NitkoBitan
    17.9k
    Index.

    "Naime, ni predsjednik ni skupština ni izvršni odbor Dinama ne mogu donijeti odluku o smjeni trenera. Za to je nadležna isključivo uprava većinskom odlukom. Nju trenutno čine Vlatka Peras, Danijel Tomačić te Darko Podnar."
  • The Undertaker
    5.5k
    Pobjedom DP i u drugoj izbornoj jedinici, za navijače i javnost, vertikala odgovornosti je jasno postavljena: DP-Zajec-PU-trener. Nikakvo pozivanje na "formalne" ovlasti IO i Uprave neće Zajeca i DP sačuvati od kritika. To vam je, nadam se, jasno?
  • Mr Anderson
    8.4k
    Netočno. I odluka da netko ostaje je odluka.The Undertaker

    Kad je donešena ta odluka? Ti misliš da nešto što Zajec kaže u nekom intervjuu da je to odluka.
    Ponavljam, ne treba ti donositi odluku za nešto što ostaje nepromijenjeno.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Pobjedom DP i u drugoj izbornoje jedinici, za navijače i javnost, vertikala odgovornosti je jasno postavljena: DP-Zajec-PU-trener. Nikakvo pozivanje na "formalne" ovlasti IO i Uprave neće Zajeca i DP sačuvati od kritika. To vam je, nadam se, jasno?The Undertaker

    Pa naravno, svaki Štef i Dragec će na društvenim mrežama najviše kritizirati Zajeca jer je on sad lice kluba. Nije mi samo jasno čemu formalno u navodnike? Nije ti više to vrijeme da predsjednik odlučuje samovoljno.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Odgovornost vezana za trenera je na Upravi i to jasno pise u Statutu. Kaj bi Zajec trebao dat pedalu cijeloj Upravi i tko zna kome jos da makne Jakira?

    Ovi u Upravi nek izvole radit svoj posao za koji su placeni.
  • Mali Zeus
    13.5k
    ↪Mali Zeus Predsjednik kluba nema pravo svoje mišljenje iznositi javno.The Undertaker

    Zaista?

    Zajec tako ne govori. Njegove riječi impliciraju da će njegova biti zadnja u svemu tome iako on formalno nema te ovlasti.The Undertaker

    To impliciraju samo u tvojoj glavi.
  • The Undertaker
    5.5k
    Ako je stvarno tako (a ja mislim da nije), onda Zajec priča gluposti.
    Osobno mislim da će on odlučiti i o treneru i o SD a da će Uprava samo formalno amenovati izbor (ili više neće biti Uprava).
    Alternativa je još gora.
  • Danko
    1.1k

    Napisana je glupost.
    Upravu smjenjuje izvršni odbor.
    Sazoveš odbor i lijepo im kažeš (upravi) ili smjenite trenera ili ćemo mi smjenit vas.
    Sve je na IO.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.