• Mr Anderson
    8.4k
    Mislim da Zajec izlazi ciljano s umjerenim i pomirljivim izjavama van jer zna da nema potrebe odmah krenuti u revanšizam što su možda neki očekivali i priželjkivali. Predstoji nam dubinska analiza poslovanja kluba i zato je važno da stara uprava bude tu i odgovara na vjerojatna pitanja koja će se postavljati.
    Ako se pokaže istinitim da je bilo curenja novca na nezakoniti način, otići će oni sami. I bez otpremnina.
    Drugo, nema potrebe sad u ekipu unositi nemir nekakvim potresima.
  • IceMan
    2.1k

    Stjelja tobož veliki Dinamovac javno :rofl:
  • masacusec
    3.6k
    Tjeranje aktualne uprave nije nikakav revanšizam već očekivani realni slijed događaja. Medicinskim terminom nešto kao operativni kiruški zahvat kao posljedica postavljene dijagnoze.
    I nakon mamićevog bježanja od prava i pravde, kriminal se nastavio u Dinamu, i zamisli čuda, odgovorni moraju ispaštati…
    Potrebno je ukorijeniti i usaditi novi dugotrajni sustav vladavine s fokusom na transparentnost i legalno poslovanje koji su prošla dva desetljeća postali nepoznati pojmovi za klub!
    Stoga, veliki je posao pred novom vlasti.
  • ZGWest
    571
    Sve ove novinarske članke treba ignorirat, kao što je već par put napisano.

    Čiste špekulacije i nagađanja.

    Ali čim novinari tako počnu napadat, spinnat i stvarati hajku, znaš da si na dobrom putu.
  • Mihaljević
    10k
    Stojim iza ovih riječi.

    Ti ljudi su ubili i masakrirali Dinamo, čestitam.

    Ne vidim ništa svijetlo u ovom Dinamu , šanse da budemo prvaci su <10% , jednostavno se nisam začudio sekunde ovom porazu, jer sam još jučer pisao da moramo stati na loptu i da prednost od 2:0 - mizerija, a ne "lake bumo prošli" , "Baturina daje sa centra u rašlje" itd. , nažalost sa takvim stavom su i igrači izašli na teren. Ne vidim ništa svijetlo.

    Utakmice Dinama u HNL-u do kraja sezone :

    Rudeš - Dinamo, 17.3.2024.
    Hajduk - Dinamo , 30.3.2024.
    Dinamo - Istra, 7.4.2024.
    Gorica - Dinamo, 13.4.2024.
    Lokomotiva - Dinamo, 20.4.2024.
    Varaždin - Dinamo, 27.4.2024.
    Rijeka - Dinamo, 4.5.2024.
    Dinamo - Osijek, 11.5.2024.
    Slaven - Dinamo, 18.5.2024.
    Dinamo - Rudeš, 25.5.2024.

    Sve utakmice koje sam boldovao su utakmice u kojima nismo neki pretjerani favoriti, a kad mi nismo favoriti - u 70% slučajeva gubimo bodove, nadam se da sam u krivu ali sve se bojim da nisam.

    Svaka čast i Jakiru i Igoru na rezultatima, jer treba i neko vodit momčad koja je zadnji transfer pogodila 1.7.2022. (Robert Ljubičić), toliko je vremena prošlo od tada da je Rijeka dovela komplet nova 23 igrača, a Hajduk se pojačao sa Kleinheislerom , Šarlijom, Uremovićem, Brekalom, Kalinićem, Perijom, a mi - N I Š T A. OK, priznajem, doveli ste Theophila kojem niste htjeli produljiti ugovor samo 2 mjeseca ranije.

    Dovede se Bernauer - trener pressicu poslje izjavi "NIJE DOBAR U DUELU"?????, pa Bog vam dragi pomogao, ko ga je skautirao? Dali ste 2M€ na nekog noname Francuza za kojeg niste znali da je dobar u duelu? Kad se sjetim da je onaj smrad odbio Omeragića... FUJ.

    Ogiwara - Pa dajte ljudi u Dinamu je 2 mjeseca - 3 mjeseca je ozljeđen, protiv Lokse smješan, jučer protiv Paoka sve je bio samo bek nije bio i još onako nasrne na onog iz Paoka... Tip lijevog beka kakvog Dinamo mora dovesti su vezni igrači, odnosno tehnički potkovani igrači, poput Gvardiola, Ljubičića, Franjića, Perkovića itd. Svaka čast na centaršutima Ogiwara, ali to ti u Dinamu ništa ne znači. Kad nisu Moubandje i Lecjaks sa 100 nastupa u Francuskoj ligi i 100 nastupa za svoje repke, ne vjerujem ni da će Ogiwara.

    Kaneko dobar igrač, ali isto očekivati od Japanca da bude glavni igrač u Dinamu, mislim dovoljno govori da mu je Špikić uzeo poziciju.

    O Brodiću, Kuletu, Ademiju, i takvim panic-buy pojačanjima ne trebam ni pričati, bore de oni za Dinamo, ali dečki niste za Dinamo.

    Svaka čast ali nakon što ste prodali Ivanušeca, Oršu, Livija, Ljubičića, Šutala, mijenjate 5 trenera po sezoni, dovedite 5 poštenih igrača, pa će i treneri moći trenirati nešto i nekog. Da su Jakir i Igor dobri treneri mogli bi i ovo voditi - istina, ali da oni od ovih igrača napravili nešto - ne bi trenirali Dinamo već bi bili u ligama petica.

    27284063.jpg

    Jedino svijetlo na kraju tunela vidim u Zvoni Bobanu kao predsjedniku uprave, jer se njegovim referencama ne bi posramili ni Bayern, ni Real, ni Manchester City, sve ostalo je nastavak lutanja.
  • The Undertaker
    5.5k
    Zajec se od početka postavio kao šef kojeg se pita i od nedelje je sva odgovornost na njemu. Za loše će biti kriv a za dobro ga nitko neće hvaliti jer mu je to posao. To ide uz poziciju i način na koji je on najavio da će je koristiti. To mi je apsolutno pozitivno jer nema skrivanja iza Uprave i IO. Međutim, to znači i da će većina kritika ići na njegov račun i ljudi se trebaju pripremiti na to.
    Za odabir Jakira za trenera nije kriv ali za njegov ostanak na klupi i posljedice koje će taj ostanak uzrokovati (pozitivne ili negativne) jest.
  • sport
    3.4k
    Dinamo ima previše igrača pod ugovorom, 2 trenera kojima je platio ili plača otpremninu,novi ljudi imaju problem što su u prošlosti donosilo toliko loših odluka koje dolaze na naplatu a jedna od tih odluka je i dovođenje Jakirovića uz plaćenu odštetu,plaćanje odštete za Brodića,Živkovića i gomilanjem igrača koji nisu razina za Dinamo
  • Micheloto1
    1
    Smije li se zbog 5-6 loših prijelaznih rokova, pogrešno odabranih trenera ili produženja ugovora sa krajnje sumnjivim namjerama ( Čačić, Theophil itd), debakla u skupini konferencijske lige sa prolazom jedva kao drugi i onda debakla protiv PAOK-a šta god netko govorio, zaostajanja u prvenstvu i još stvari za koje ne znamo okriviti i smijeniti aktualnu upravu na čelu sa Peras ili je to zabranjeno reći jer Zeko ne ide u revanšizam ? Jedino što je dobro za aktualnu upravu na čelu sa Peras je da ima još vremena sakriti svoje makinacije na vrijeme dok ne budu maknuti ili dok ne postignu neki deal sa Dinamovim proljećem ako već nisu.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Za odabir Jakira za trenera nije kriv ali za njegov ostanak na klupi i posljedice koje će taj ostanak uzrokovati (pozitivne ili negativne) jest.The Undertaker

    Tebi je jasno da nije on jedini koji o tome odlučuje?
    Pričaš o skrivanju ili ne skrivanju iza IO i uprave, svako od tijela ima svoj krug nadležnosti.
  • The Undertaker
    5.5k
    Nominalno ima ali u svim interviewima jasno ističe da se zna tko je šef.
  • Mali Zeus
    13.5k
    ↪Mali Zeus Nominalno ima ali u svim interviewima jasno ističe da se zna tko je šef.The Undertaker

    Je li to baš tako? Ja mislim da je upravo suprotno, da u intervjuima ističe da se pita IO.
  • The Undertaker
    5.5k
    Koliko službenih sjednica je do sada imao IO?
  • Mali Zeus
    13.5k
    ↪Mali Zeus Koliko sjednica je do sada imao IO?The Undertaker

    Nijednu, al kakve to veze ima?
  • The Undertaker
    5.5k
    Tko je onda i kada donio odluku da Vlatka Peras ostaje, da je Jakirović trener, da se traži SD i sve ovo što je Zajec pričao protekli tjedan?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.