• Olmic
    2.9k
    da od rudesa drhtimo
  • đole
    301
    Valjda sam najstrpljivija osoba na svijetu, jer do danas sam ga branio, tvrdio da mu se mora dat konstanta, ali nakon danas, stvarno je vrijeme…jel Čačić još blizu stadiona?
  • Time
    580
    Ako ne bude otkaz,zajec je jednaka picka kao i jakirovic
  • Batigol
    53
    zaboravio si Spartu...
  • Papastrumf
    10.3k
    Zajec ne moze smijeniti trenera! Daj vise naucite o klubu osnovne stvari kad vec komentirate!
  • Nino Bule
    11.8k
    Jel mi uopce imamo novaca za smjenit trenera i dovest ozbiljno ime a ne nekog novog jakira koji nece nista donjet ?
  • marcio amoroso
    33.3k
    Ako ne bude otkaz,zajec je jednaka picka kao i jakirovicTime

    Trajni ban. Sram te može biti. Prvo nemaš pojma kako klub funkcionira, a drugo čovjeka koji je podmetnuo svoja leđa za našu ideju nazivaš pickom.
  • Danko
    678
    Ivica Banović možda?
    Trošak nikakav a lošije ne može.
  • San Lorenzo
    12.1k
    Jel mi uopce imamo novaca za smjenit trenera i dovest ozbiljno ime a ne nekog novog jakira koji nece nista donjetNino Bule

    Uvijek postoji šansa da ćemo nabosti nekog trenera, ostavljanjem ovoga znaš da dobivaš patnju protiv svake profesionalne nogometne momčadi.
  • Batigol
    53
    mozda bih makar uzdrmao momcad..
  • Efes Pilsen
    7.1k
    Ovo je pogresno, Jovicevic je tako popusio vec. Ako se ide na unutanje rezerve treba im dat cistu situaciju, a ne ovo. Rjesenje mora bit iskusno, pa makar i prijelazno. Potpisao bi Vahu samo do ljeta ako ne zeli duze.
  • jedan u nizu
    6.6k
    Gdje su sad svi koji su tvrdili da bez obzira na njegove lose rezultate prvih nekoliko mjeseci, ne smijemo tako lako mijenjati trenera?

    Da se reagiralo na vrijeme sada se nebi sramotili. Mozda u europi nebi dogurali daleko, ali barem se nebi sramotili protiv donjeg doma HNLa i prolaziti utakmice sa penalima u sudackim nadoknadama.
  • Zagi
    5.6k
    Doslovno je zadnji vlak za promjenu. Nema više vremena.

    Pozitivno je da ide Rudeš kao povoljna pista za zalet novoj struci , a onda reprezentativna pauza za kakvo-takvo uigravanje taktičkih zamisli.

    Sad ili nikad.
  • Batigol
    53
    Jakirovic,imam osjecaj,popusio bih i tekmu s 4:0 prednost...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.