• Captain America
    17.6k
    Pretpostavljam da misli na Keka ali on nije ni bilo realan.Sad opet

    Vladu Petkovića smo ovdje isto dugo zazivali.
  • LaznjakProsineckog
    646
    Otkaz samo zbog pozitivnog soka, u zadnjoj trecini prvenstva smo i moramo pobjedivati ako mislimo titulu osvojiti.. neznam koga da dovedu, oni koji vise prate trziste trenera znaju, ali Jakir mora otici definitivno..
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Iako smatram da je nerealno trenutno, kakvo je vaše mišljenje o Sopiću kao možebitnom budućem treneru?

    Na početku mi je bio drag, pa iritantan zbog izjava, pa se sad malo smirio od kad je u Rijeci. (iako, malo samo :rofl: ) No, što se tiče igara njegovih momčadi, moram reć da je u Rijeci uspio podići momcad (spomenuli su to i u podcastu Utakmicu po utakmicu da mu svi igrači igraju dobro i vjeruju u sebe, a to recimo bi baš nama trebao) Nekako mi se čini da ima jako dobre odnose s igračima i da jako dobro zna kontrolirati svlačionicu, možda baš zato što je takav kakav je. Uz to mislim da se jako dobro snalazi pod pritiskom i ne libi se mjenjati kada treba. Ugl. vidim potencijal u njemu veliki, koji sve više i više dolazi do izražaja. Samo je pitanje po meni, da li je možda Dinamo previsoka stepenica za njega možda malo prebrzo.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Neka završi sezonu kako spada i neka napravi nešto u Europi. Tek tada bi po meni bio jedan od kandidata.

    Ovaj niz izgleda impresivno, ali je i Dinko Jeličić imao nešto slično sa goricom pa ih sada nema nigdje i gube sve redom.
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Ja baš mislim da je Jeličić imao te uspjehe sa Goricom baš zato što je ostavljena uigrana momčad puna samopouzdanja, koju je ostavio baš Sopić. I sad to polako ide na gore, doduše zbog ozljeda itd.

    Kažem ne znam da li je Sopić taj, baš zato što jako sliči njegov put na Jakirovićev. No Sopić je veliki Dinamovac i puno bolji karakter mislim, tako da bi po meni vrijedilo probat ako nova uprava ne bude napokon se odlučila na nekog stranca. Naš bazen stručnjaka je baš mali, i zasad mi jedino on izgleda kao da ima potencijal za nešto više.
  • Paggini
    19.8k
    A mislim, koja je razlika između Sopića i Jakira, osim toga što je Jakir osvojio BiH ligu?

    a mu svi igrači igraju dobro i vjeruju u sebe, a to recimo bi baš nama trebao) Nekako mi se čini da ima jako dobre odnose s igračima i da jako dobro zna kontrolirati svlačionicu, možda baš zato što je takav kakav je. Uz to mislim da se jako dobro snalazi pod pritiskom i ne libi se mjenjati kada treba.Dragon1Warrior123

    Ovo sve se govorilo i za Jakira prije nego je došao, pa eto kak je ispalo.

    Sopa je meni jako jeben tip, obožavam takve tipove u HNLu, koji unose tu dozu karakternosti i zabave, ali ne bi trebali vrtiti po HNL-u trenere jer mislim da nijedan nije kalibar za Dinamo. Sopa možda za koju godinu, ako napravi nešto stvarno konkretno.
  • Olmic
    3.6k
    Sopic nije bolji trener od Jakira, a Jakir nije ocito trener za Dinamo
  • jedan u nizu
    8.2k
    Sopa mi djeluje kao veci autoritet u svlacionici, kao netko tko ne jebe ni 5% mimozice.
    Selahi nije htio produziti ugovor, ovaj ga je poslao u drugu momcad.
    Nama treba takav trener.
    E sad da li je strateski i takticki na razini to ne mogu procijeniti, nisam gledao Rijeku previse puta, ali ne djeluje mi kao da je donio nesto novo, ili da je neki takticki genije.
    Neka on jos koju godinu radi pa onda nek dode u dinamo

    p.s. @Paggini slucajno sam ti prijavio post, moderatura oprosti :)
  • OsamŠest
    3.3k
    Dajte ljudi.. razna kemijanja su dobrim djelom i dovela do ove situacije.

    Jedina dva ozbiljna mandata su bila Halilhodžić i Bjelica. Shvaćate li razliku navedenog dvojca i SVIH drugih u zadnji xy godina?

    Treba nam trener. Trener. Na duge staze..
  • Paggini
    19.8k
    p.s. Paggini slucajno sam ti prijavio post, moderatura oprosti :)jedan u nizu

    Ušao si u knjižicu mojih neprijatelja, dobro došao u društvo Jurišića, Vrdoljaka, Holige i Alača
  • Robi T
    243
    je li Pellegrini ostao u ZGu,zna li se što?
    :-)
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    pitanje za milijardu dolara, koji trener moze ovo izvuci do kraja?
  • Zagi
    7.6k
    Za 5 kuna ti pola malo starijih navijača odgovori na ovo pitanje.

    Vaha, kažem ja.
  • bluepower86
    938
    Biscana nazad
  • San Lorenzo
    15.4k
    Pitanje za dvije milijarde dolara je gdje je granica?
    Treće mjesto u hnlu i niti sekunde provedene na čelu ljestvice, Baljkani, 2x Plzen, hajduk, pet komada od Paoka, dokle više, šta se mora dogoditi da se kaže, ok sad je dosta?!?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.