• cron1ck
    1.5k
    Ljudi nemojte se zavaravati, ovo se ne može okrenuti
  • jedan u nizu
    5.7k
    Zeko ne moze nista, uprava je ta koja smjenjuje trrnera. Dzabe ga zazivate, i onda cete jos govoriti kako je kriv što ga nije smjenio
  • Purgeri
    377
    Kako god ovo završilo, a bilo bi cudo da zavrsi dobro za nas, Jakir mora otici odmah. Mi s njim nemamo sanse osvojit prvenstvo
  • Goran86
    82
    Pod hitno smjena trenera. U protivnom gubimo u Splitu i naslov pa pa. Zeko vrijeme je!
  • luka modic
    608
    Svaki trener kojem ce Hoxha bit starter nek odma dadne otkaz dalje se ne mora ni pricat o njegovoj sposobnosti
  • Yovitssa
    312
    Tumačite kako hoćete, ali ja od prvog dana govorim da Hoxha nije igrač za nas i ova igra danas (ne samo danas, u svakoj tekmi) samo to potvrđuje. I trener je rekao da mu daje previše kredita. Čak mi se dopalo što mu je danas dao prednost pred Vidovićem jer je bolji defanzivno, a branimo prednost, ali kad ne može onda ne može... Ili se popikne, ili napuca samog sebe, ili prda loptu u kontru. Užas...
    Još uvijek vjerujem u neki reset na poluvremenu i prolaz, ali ne s ovakvim igračima.
  • seljak86
    2.3k
    Admini, jel može banove za defetizam?
  • markoli
    1.6k
    Mi ne možemo Rudešu zabiti tri u poluvremenu. A izgledamo kao drugoligaš večeras.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    da mi je samo znat sto ce im Jakir rec na poluvremenu
  • hardek
    1.4k
    Cijela ekipa je totalno van ritma trenutno. Treba dočekati poluvrijeme kako tako i teški reset napravit
  • Kujtim Shalla
    2k
    Dosad su mu poraze Trpili mumija i ekipa,davali jos jesnu sansu,pa jos jednu pa jos jednu. Sad ima srece ko lus,sad ce zeko davat sanse ,jer ima njegovu punu podrsku. Pogubljeni,bez i jesnog poteza a trebao je mjenjat nakon 20 minuta. Ceka poluvrijeme kao mi ,da ovi Malo stanu sami
  • reziser
    6.2k
    ovi nas napadaju ko osice, a mi nemamo nikakav odgovor na to...
    umjesto dubokim loptama u brzu kontru..mi panicarimo
  • Paggini
    5.6k
    Tumačite kako hoćete, ali ja od prvog dana govorim da Hoxha nije igrač za nas i ova igra danas (ne samo danas, u svakoj tekmi) samo to potvrđujeYovitssa

    Svaka čast, dočekao si svoj dan!
  • Praskaton
    1.8k
    Kakav skup kukavica predvodeni velikim magom na klupi
  • Marley
    764
    Nemojte molim vas po golmanu, pa covjek je na streljani, uzas :fear:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.