• Vučko53
    172

    Nauković odradio svoje i prije nego što je ušao u klub
  • Bosna86
    11.5k
    Vrijeme je da Bujanec reagira
  • Bosskovitz
    7.3k
    iz knjige standarda to trebalo izbaciti, osim ako nekom ne smetaju crvena i bijela polja.Patak

    Čestitam, otkrio si još jednu grandioznu zavjeru: klubu smeta hrvatska šahovnica, zato to rade.
  • Nolifer
    6.5k
    Ali nema potrebe za modernim glupostima..Grb je svetinja, a svetinja se ne dira!
  • NitkoBitan
    11.7k
    Meni ova pozadina i predstavljanje izgledaju puno amaterskije od novije varijante.

    Fakat ste malo vise zabrijali oko nekih stvari i vidite urote tamo gdje ih nema.
  • Noel
    4k
    Šahovnica na grbu ništa ne znači niti se sa njom mjeri količina Hrvatstva. Najbolji primjer su NK Orjuna Split. Nisu nikad imali veze sa Hrvatima ni u jugi ni u sadašnjoj Republici pa nose šahovnicu na grbu iako su sve samo ne Hrvati.
  • rioda
    2.1k
    Zato jer je pozadina prilično amaterski izvedena... Može se to puno bolje. Općenito sam ja uvijek za originalni grb, ne volim te neke izvedenice.
  • Ere86
    49
    Slažem se s tobom po meni na crnom dresu standardni grb u boji bi bio top...
  • gledatelj
    201
    Inače jedan fun fact. Na hrvatskom grbu su pravokutnici, a ne kvadratići.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Dosta dobra rasprava.
  • superhik
    10.2k
    Koliko god se kao moderatori trudimo odvajati svoje vrijeme na što bolje moderiranje i održavati Zonu kao kvalitetno mjesto rasprave i upisa, s vremenom smo primijetili kako je kvaliteta upisa u određenim temama u silaznoj putanji.

    I sami smo sigurno tolerirali ovakve upise zbog uvažene slobode mišljenja, ali vjerujemo kako ste i vi svjedoci kako određeni upisi sa sobom kvare kvalitetu tema, konverzacija, informiranja i upisa i pretvaraju se u mjesto za ispucavanje broja komentara ili pak međusobne obračune te pretvaraju Zonu u WhatsApp.

    Oduvijek nam je cilj bio da Zona bude prije svega kvalitetno, a ne samo kvantitetno mjesto svih navijača Dinama.
    Stoga u sljedećem periodu možete očekivati rigoroznije brisanje nekih komentara i upisa za koje moderatori procjene kako ne doprinose dobroj i suvisloj raspravi ili temi.

    Pozivamo vas i da sami dva puta promislite da li upis kojeg planirate objaviti doprinositi tom cilju i pomognete nam u održavanju istog.

    I na kraju, molimo vas da se držite Pravila foruma i uvjeta korištenja.


    Hvala.
  • ZGV
    3.1k
    Prvo i jedino kaj treba promjeniti na sadašnjem grbu je ovo nepravilno slovo d.
  • Rex Ramae
    2.3k
    Ako se nekomu da nek' zalijepi (ili mi pošalje u inbox) grb sa ispravnim i neispravnim slovom d da vidim razliku, koliko god pretraživao po netu ja ne mogu primijetiti razliku.
  • jedan u nizu
    5.7k

    trbuh slova d bi u pravilu trebao biti u ravnini sa 'repom' leda slova. (tu mislim na donju stranu slova)

    Pogledaj u samom imenu 'zonadinamo' na vrhu stranice kako izgleda slovo d i onda ove slike koje su stavljene tu.

    Iskreno nisam ni znao za to dok se nisam prikljucio zoni.
    Nisam primjecivao.
    Sada primjecujem stalno i upada mi u oci jako. Nevjerovatno,
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.