• Ludovic IX
    5.5k
    " Jos dva Dana do nase najvecih tekmu u posljednjih pun k godina".. tottenham je bio prije samo 3 godine.. tak da i nije pun k godina.. a poslije tottya je bio villareal..
  • kibic
    1k
    Svaka Dinamo tekma, doma i u gostima, je najveća tekma do tad.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    od osvajanja kupa velesajamskih gradova cetvrtfinala vidj li nismo ako senne varam. Tako da meni ova je jaca od Tottenham tekme ,bez obzira o kojem natjecanju se radi
  • Ludovic IX
    5.5k
    Jebogaja, a što je villareal bio
  • Draž
    1.1k
    A Villareal u 1/4 finalu EL 2021.?
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    lapsuz ,do mene kompa. Udaraj minus ,da i to je bilo cetvrtfinale . Mislio sam da mislis pod vahom ,Villarreal kao tekmu. Jer to je bila po meni jedna od najboljih tekmi , kad je samke radio sto je htio . Sorry ,senilnost opet udara
  • San Lorenzo
    11.6k
    O Hanželu, Vlatki i upravi sam razmišljao do nedjelje navečer, sad mi ulazi u sferu sporednog, postoje neki ljudi kojima sam dao glas i na njima je da se zabavljaju tom problematikom...moja najveća nogometna briga trenutno je jel nam na krilu Špika ili Kaneko.

    no-work-simpsons.gif
  • Lynx17
    2.6k
    Al definitivno nema kvalitetnih domacih rjesenja koji bi bili ranga Dinama. Osim Mancea..Jurki

    A gdje je Mance bio prije priliku u Rijeci?

    Mozda ima i nasi vani. Mozda nisu SD-i, ali mozda radu ispod jednog.

    Znam da nije isto, ali moze se izvuci paralele. U americi, recimo NFL, stalno uzimaju novi, mladi ljudi za GM-ovi (general manager). Mladi, talentirani, pametni ljudi iz unutra kluba ili izvana.

    Malo nas je, ali nas ima. Samo mora se nac.
  • Lynx17
    2.6k
    Lesi se negdje slatko smije kad ga ljudi sa Zone u jednoj temi proklinju i bacaju razne pogrdne nazive pa se u drugoj temi love za njegovo pisanje oko Mare kao SDsuperhik



    lesicki-kava1a.gif
  • Jurki
    8.7k
    sve ok.. svaki strucnjak mora negdje poceti i da se nauci poslu pa je tak i Mance pocel u Rijeci.
    Da je on u Rijeci zasral nebi se nist desilo.. al nemamo luksuz ici eksperimentirati.
    Ali mi kao klub nismo u poziciji ici s SDom koji se bu ucil tom poslu na Dinamu.
    Moramo ici ziheraski s cim jacim imenom.
    Dapace da sam za to da uz tog covjeka bude neki "Mara" koji bu pekel zanat uz tu iskusnjaru.
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    U americi, recimo NFL, stalno uzimaju novi, mladi ljudi za GM-ovi (general manager). Mladi, talentirani, pametni ljudi iz unutra kluba ili izvana.Lynx17

    U NFL-u su to redom ljudi koji su dio sustava i prošli su put od linijaških trenera preko skauta do asistenata GM-ovima, kao i u NBA. Mi govorimo u Silviju Mariću koji je u Rudešu proveo godinu dana kao sportski direktor i otišao je par dana prije starta HNL-a u kojem je Rudeš uvjerljivo zadnji i selekcija igrača mu konkurira za jednu od najgorih u povijesti HNL-a. Uz taj posao, Silvio Marić je dio Podcast Inkubatora u kojem je zadužen da bude veseljak koji izvlači iz gostiju zabavne anegdote iz karijera.

    Ja nemam ništa protiv da Silvio Marić bude asistent sportskom direktoru, štoviše, podržavam to kao početak jednog stabla stručnjaka dinamovaca koje klub mora graditi. Ja sam apsolutno protiv da Silvio Marić bude sportski direktor. Dinamo si ne može priuštiti da u ovoj situaciji dovodi ljude na čelne pozicije da se uče na Dinamu.
  • Ludovic IX
    5.5k
    možda uzet lika iz brentforda.. ako se ne varam , oni koriste "moneyball" taktiku. nije isto moneyball u premier ligi i u hrvatskoj ali...
  • Facke
    2k


    Nerealne i nema sanse da se dogodi.
  • Ludovic IX
    5.5k
    ma vise mislio na tipa managera iz brentforda.. netko tko prati statistike ali ne sa sofascore-a već malo dublje. i nać par afrikanaca, možda ponekog stranca u rusiji koji želi pobjeć od tamo
  • Lynx17
    2.6k
    U NFL-u su to redom ljudi koji su dio sustava i prošli su put od linijaških trenera preko skauta do asistenata GM-ovima, kao i u NBA. Mi govorimo u Silviju Mariću koji je u Rudešu proveo godinu dana kao sportski direktor i otišao je par dana prije starta HNL-a u kojem je Rudeš uvjerljivo zadnji i selekcija igrača mu konkurira za jednu od najgorih u povijesti HNL-a. Uz taj posao, Silvio Marić je dio Podcast Inkubatora u kojem je zadužen da bude veseljak koji izvlači iz gostiju zabavne anegdote iz karijera.

    Ja nemam ništa protiv da Silvio Marić bude asistent sportskom direktoru, štoviše, podržavam to kao početak jednog stabla stručnjaka dinamovaca koje klub mora graditi. Ja sam apsolutno protiv da Silvio Marić bude sportski direktor. Dinamo si ne može priuštiti da u ovoj situaciji dovodi ljude na čelne pozicije da se uče na Dinamu.
    Mathiasovi Chageri


    Pa ja nisam uopce mislio ili aludirao na Marica.

    Ja pricam bas o ti "koji su dio sustava i prošli su put od linijaških trenera preko skauta do asistenata GM-ovima."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.