• Markelo
    2.5k
    Pa i rekli su da će prvo napravit reviziju. Onda će se vidjet tko je i šta radio i koliko dobro, loše ili kriminalno
  • Tercel
    416
    Vice još jednom u sridu. Evo lagana suza u oku kad se sjetim svih ovih godina i sranja koja smo prošli.
  • Davieboy86
    137
    Evo jos jedan banalniji primjer. Jel ti stvarno mislis da u nasoj drzavi ne postoje skolovani ljudi koji nisu sposobni pronaci profesionalnu firmu koja treba biti upoznata gdje stoji koja lopata, kosilica, grablje, ventil, prskalica, vreća gnojiva? Ljudi koji vode milijunske firme i trebaju pronaci odgovornu firmu koja barata jebenim govnima.
    Evo, odgovorit cu ti pozitivno. Da , nebi vjerovao ali postoje takve individue.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Evo jos jedan banalniji primjer. Jel ti stvarno mislis da u nasoj drzavi ne postoje skolovani ljudi koji nisu sposobni pronaci profesionalnu firmu koja treba biti upoznata gdje stoji koja lopata, kosilica, grablje, ventil, prskalica, vreća gnojiva? Ljudi koji vode milijunske firme i trebaju pronaci odgovornu firmu koja barata jebenim govnima.
    Evo, odgovorit cu ti pozitivno. Da , nebi vjerovao ali postoje takve individue.
    Davieboy86

    i uspjet ćeš je instalirati u par dana da to sve kvalitetno održava i vodi, organizira lanac opskrbe istim preparatima, oformi ekipu koja će se stacionirati na stadionu itd, itd...

    travnjak zajebeš u dva dana, oporavlja se 2 mjeseca!

    kako god okreneš, sezonu bi trebalo izgurati sa istim ljudima, jer tu nema mjesta riziku.
  • Izet Hajrović
    901
    nemojte to shvaćati tako doslovno, @db-izbjeglica ima dobru poantu, ne možeš sutra promijeniti sve i očekivati da se novi ljudi odmah snađu. Prvo je potrebno napraviti financijsku analizu te paralelno s time pronaći SD koji će preuzeti na sebe sportski sektor, a vjerujem da će brzo pronaći i stručnjaka za financije koji će postati član Uprave jer te dvije pozicije su nam upražnjene, a možda su i najbitnije u cijelom klubu. Potom se može govoriti o razrješenju trenutnih članova uprave tako da taj prijelaz bude "bezbolan".
  • Davieboy86
    137
    A gdje sam ja to napisao da ce se u par dana promijeniti sve? Nisam glup da ne poznajem rijec - proces. Ali ne treba praviti od muhe slona. Zato postoje skolovani ljudi. Da, znam da ce biti tonu posla . Da , znam i da ce nekada i rezultati trpiti ali na dugorocno smo se za ovo svi i borili. Zato treba pustiti ljude da rade i ne pametovati po tipkovnici previse . Imali smo svi priliku 20god tipkati. Sada je vrijeme sutnje i pustiti ljude da obavljaju posao za koji su i izabrani.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    A gdje sam ja to napisao da ce se u par dana promijeniti sve?Davieboy86

    pa pričamo o tome jel ekspresno treba najuriti sve iz kluba, do zadnje čistačice.
    tak da ono...
  • Davieboy86
    137
    pricaMO? Sorry frend ne pricam o tome niti sam pricao. Ja govorim da ne treba od muhe raditi slona i nista vise. Ponavljam, ljudi su izabrani da obavljaju onaj posao za koji su izabrani. Ja svakako stojim iza njihovih odluka i posla pa makar sutra i zadnja cistacica bila smjenjena! amen
  • Tuba1986
    69
    Konačno je prekrižen i treći krug.

    BSN ∅∅∅
  • gledatelj
    263
    Završava i taj važan dan koji se dugo čekao pa da se i sam zahvalim svima koji su nam ga omogućili.
    HVALA I IMAMO DINAMO.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    pricaMO? Sorry frend ne pricam o tome niti sam pricao. Ja govorim da ne treba od muhe raditi slona i nista vise. Ponavljam, ljudi su izabrani da obavljaju onaj posao za koji su izabrani. Ja svakako stojim iza njihovih odluka i posla pa makar sutra i zadnja cistacica bila smjenjena! amenDavieboy86

    Ok... fakat ne vidim potrebu za takvim tonom i agresivom. Ako ne želiš replicirati s nekim, jednostavno ne citiraš post i svi sretni i zadovoljni.
  • emilperska
    3.1k
    Ocekujem otkaz cijeloj Upravi u roku 7 dana. Sve drugo je pisanje samom sebi u usta. Eventualno mogu zamislit Podnara da ostane ako se stvarno pokaze da je njegov opis posla de facto nekadasnji Antolicev i da nema veze s ovim kaosom oko sportske (ne) politike.
    Drugi clan Uprave je sadasnji ili bivsi zaposlenik firme od Nikole Hanzela, a predsjednica Uprave ima toliko nadimaka da ih nema smisla svd ni nabrajat. Ali citiram zadnji intervju: "U kakvim ste danas odnosima sa Zdravkom Mamićem? Čujete li se?
    Rijetko, ali čujemo se. Ja ću s njim uvijek ostati u dobrim odnosima. Vrijeme će pokazati je li bio pozitivna ili negativna osoba u povijesti Dinama. Nakon toga ćemo moći dati ocjenu. Ja sam s njim radila dvadeset godina i znam koliko se on trudio za ovaj klub, a to što je on osuđen…"
  • Orc123
    5.1k
    Citam malo komentare po portalima i ne mogu vjerovati kolika kolicina odrona od ljudi koji se predstavljaju kao navijaci Dinama! Bolesno....
  • Gelipter
    3.5k
    Kakav dan dolazi svom kraju...
    Kakav novi početak dolazi...
    Sretno svima i samo mudro, gospodski i hrabro!
    "Imamo Dinamo!"
  • Sajla
    3.5k
    nakon cijelog dana ispunjenog emocijama, druženja s dinamovcima, pokojom kapi alkohola... nemam kaj napisati. osjeća se ta neka ugodna praznina. hvala svima koji su zaslužni za ovo.
    ali u sportu, a nogometu posebno, broji se samo sljedeća utakmica. i tu ne mislim na PAOK, Rudeš i ono kaj se igra na terenu. ali ja sam za te "utakmice" već kupio kartu, imate moj glas i dlanove, i kaj god još treba. za razliku od raznih garnitura koje smo prošlih desetljeća gledali u loži, konačno je tamo netko kome mogu i jesam već dao povjerenje. morat ću se naviknuti na tu situaciju, ali to će biti lako. hvala još jednom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.