• ZGWest
    551
    Ozdravila je? Ništa od bolovanja?
  • serbus
    3.6k


    Svi trebaju tajnicu , nije ni to loša plaća. Nikad više neće imati tak dobar posao
  • db-izbjeglica
    12.8k
    dajte ljudi, ne treba sad nikakav pretjerani revanšizm i slične stvari, to pripada nekim drugim mentalnim sklopovima i vremenima prema kojima navijači ovog kluba nikada nisu bili blgonakloni. kriminal je druga stvar i tu nema tolerancije.

    koliko god prošla uprava bila tragična i loša, u nekim stvarima kriminalna, treba iskoristiti ono malo dobrih stvari što se od njih može izvući.

    ako me iskustvo u poslu nešto naučilo, to je da "mekana besjeda i željezna vrata otvara"
  • Endeavour
    414
    Nevezano za pobjednika, možemo zaključiti da je organizacija i implementacija samih izbora prošla bez problema. Iako su mnogi sumnjali, sigurnosni koraci prilikom online glasanja su bili na vrhunskoj razini.

    Čak je i skupština prošla bolje od očekivanog. Sad smo mirni kojih 40-ak mjeseci pa u novu kampanju.
  • Omerta
    59
    Nadam se da je napokon kraj svih borbi koje su momci prozivljavali i hvala im na tome. Ovo je vasa pobjeda, prezivljavali ste sve i svasta zadnjih 15 godina. Ali uspjeli ste i svaka vam cast.
    Neka legendarni BSN ode u zasluzenu mirovinu.
  • The Undertaker
    4.1k
    Vi se ponašate ko da više nikad neće biti izbora. Pomalo, mogli bi mi i dogodine na izbore.
  • blue heart 72
    1.4k
    Evo da i ja napišem par rečenica. Najprije hvala svakom dinamovci, koji je na bilo koji način svojom žrtvom omogućio da konačno imamo NAŠ DINAMO. Danas mi je doista fantastičan dan, najprije krštenje unuke, pa NAŠA POBJEDA na Skupštini i još na kraju začinjeno pobjedom na zelenom terenu.
    Ne može bolje 3/3
  • Facke
    2k


    Je a koj bi trebala? Bu se sad ona presaltala same da ostane v Dinamu. A ak bu dober posel delala nek ostane.
  • Muka
    344


    Kakve ti gluposti pišeš? Ta besramna tuka je zajedno sa svojim sponzorima besramno KRALA ili POTPOMAGALA KRAĐU kluba svojim djelima i još gore svojim ne djelima! Kakav je**ni revanšizam!? Ima da plati sve što je ukradeno iz kluba! To hoće li svoj dug platiti čišćenjem po wc-ima stadiona, cinkanjem svojih jataka ili odlaskom u zatvor, apsolutno me ne zanima! Ne bude li posljedica, uvijek ce to privuci pojedince željne brzog bogaćenja na tuđi račun!
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Kakve ti gluposti pišeš? Ta besramna tuka je zajedno sa svojim sponzorima besramno KRALA ili POTPOMAGALA KRAĐU kluba svojim djelima i još gore svojim ne djelima! Kakav je**ni revanšizam!? Ima da plati sve što je ukradeno iz kluba! To hoće li svoj dug platiti čišćenjem po wc-ima stadiona, cinkanjem svojih jataka ili odlaskom u zatvor, apsolutno me ne zanima! Ne bude li posljedica, uvijek ce to privuci pojedince željne brzog bogaćenja na tuđi račun!Muka

    ajd pročitaj još jednom post, pročitaj što piše i probaj shvatiti što piše.
    jasno je napisano da za kriminalne radnje nema mjesta toleranciji i ne znam po čemu je u postu prepoznato da se govori o bilo kojoj pojedinačnoj osobi.
  • ksapi
    2.1k
    Braco s tribine, hvala vam za sve ove godine. Nista nije bilo uzalud! Prezirani od medija, drustva, prijatelja, nerijetko i obitelji.. nismo odustali i prestali. Nas se glas cuo, nas je glas na kraju i pobijedio.

    Jako je lijepo danas bilo vidjeti mnoga lica ljudi koji vise nisu toliko aktivni, ali su dali ogroman obol u periodu najgorih vremena borbe.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Koliko si cudan lik…
    Uvijek nekakva negativa ili bolje receno nekim okolnim putem ne govoris nekakve cinjenice ili nesto sto ima nekakav temelj nego samo svoje zelje…
  • San Lorenzo
    11.6k
    Otkaz Vlatki Peras nije revanšizam, već stvar moralne higijene...tako ja bar na to gledam, ali pametniji od mene će sigurno donijeti pravu odluku.
  • ksapi
    2.1k
    Kakav jebeni revansizam?? Do zadnje cistacice, kako su i zasluzili!
  • The Undertaker
    4.1k
    Kao prvo, o kakvoj negativi govoriš?
    Kao drugo, ovakav statut više nema smisla i vjerovatno će se ići u izmjenu i izbore svih članova skupštine na isti način. To ti automatski znači nove izbore.
    Jesam li još čudan?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.