• Mali dioničar
    14k
    Zajec je Mister 24.

    Prvo je digao pehar za naslov prvaka nakon 24 godine posta i sad je opet na tronu 24 godine nakon posta od Valentinovog.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Od nas 30 i nešto jedan ili dva nisu plakala kad su prebrojeni glasovi. Toliko o emociji :heart:
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Apsolutne čestitke svima koji su zaslužni za to!!

    Na prvu mi se sviđa jako Dubravko Skender koji mi izgleda jako ozbiljno bez puno floskula, motiviran za rad da klub digne na još veću razinu.

    Izbor ljudi koji au izabrani u uži krug ljudi uz Predsjednika također ulijeva veliku sigurnost i radost da je u klub konačno ušla grupacija ljudi koji istinski vole dinamo i koji će rade pošteno za dobrobit kluba na svim razinama.

    Očekujem rast na svim razinama od marketinga, prodaje, brojnosti na tribinama, ulaska velikih sponzora i tvrtki u suradnju sa klubom, jačanje dinamovštine unutar samog kluba, jačanje suradnje sa svim drugim sportskim brendovima u Zagrebu(rukomet,košarka,odbojka...)

    Zagreb ima ogroman potencijal i godinama je ugušen taj osjećaj povezanosti Dinama sa ostalim sportskim klubovima

    Očekujem apsolutni povratak svih pravih dinamovaca što u klub, što u svečanu ložu na Maksimir na svakoj utakmici.Od igrača koji su igrali u razdoblju od 2000 do 2024.
    Zvone Boban, Kruno Jurčić, Niko Kranjčar, Tomo Butina, Vahid Halidhodzic, Mario Manđukić, Ivica Olić, Bošnjak, Ćorluka, Leko.... Apsolutno svi koji su se godinama udaljili od kluba zbog vladavine Mamića i Barišića.

    Ulaganje u razvoj omladinske škole, rezultatski napredak.

    Grupa Bad Blue Boys također mora od danas okrenut novi list i radit isključivo na povećanju brojnosti , stvaranju novih mladjih generacija, povratku starijih generacija, otvaranju podružnica u drugim dijelovima Hrvatske, povečanju članstva što u klub, što u grupu, povečanju broja grafita po Zagrebu, jačanje dinamovštine sa drugim sportskim i ne sportskim tvrtkama i klubovima u Zagrebu i Hrvatskoj.

    Dinamo je institucija i Dinamo je više od kluba, Dinamo je brend koji je neiskorišten u Zagrebu i Hrvatskoj koji se mora promjenit krenuvši od danas. Danas je stvarno poseban dan.

    Svi mi Dinamovci smo zaslužili to i svi koji su pravi dinamovci, sretni su zbog izbora novog vodstva Dinamo.
  • striko
    1.1k
    Dudu je prvi okrenuo leđa Mamiću i baš me zanima ima li mjesta za njega kao skaut za Južnu Ameriku i sl.?
  • IvanS
    39
    Zeko uranio ove godine. He he... Čestitke!
  • Kujtim Shalla
    2k
    neka joj je sretan rodjendan , sve najbolje od sreca zelim . Eto bolji poklon nije mogla dobit. Da sin dodje sretan na rodjendan i osmjeh od uha do uha ko da je motanje bilo u igri:heart:
  • Kujtim Shalla
    2k
    brate iskrene cestitke od srca vam zelim. Hvala vam zemo:heart:
  • SAS1987
    13.3k
    Zajec je Mister 24.

    Prvo je digao pehar za naslov prvaka nakon 24 godine posta i sad je opet na tronu 24 godine nakon posta od Valentinovog.
    Mali dioničar

    Za 24 godine otvara novi stadion :grin:
  • Olmic
    2.7k
    Ja vas molim kao nove skupstinare da se zabrani lesickom prilaz stadionu, moze na tribinu kao glrdatelj. Smece odvratno
  • Papastrumf
    9.4k
    Danas je dan za feštu. Sutra ću si dati truda napisati poveci post posvecen svim ljudima koji su zasluzni za ovo dana.

    Inace, bilo je pitanja tko je s liste 35 glasao za Zeku:

    Par
    Balen
    Marzic
    Gogolja
    Filipovic
    Jankovic

    Suzdrzani su bili Kalkan, Truskaller i treceg sam zaboravio.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Inace, bilo je pitanja tko je s liste 35 glasao za Zeku:

    Par
    Balen
    Marzic
    Gogolja
    Filipovic
    Jankovic

    Suzdrzani su bili Kalkan, Truskaller i treceg sam zaboravio.

    Ovi ljudi zaslužuju jebeni respekt!!
    Papastrumf
  • marcio amoroso
    31.9k
    I još samo jedna poruka od moje sestre.


    "Gdje se sretnu slični, različiti im ne mogu ništa"
    Pobjeda!!!
  • Cosey
    433
    Inace, bilo je pitanja tko je s liste 35 glasao za Zeku:

    Par
    Balen
    Marzic
    Gogolja
    Filipovic
    Jankovic
    Papastrumf

    U ovom slučaju se moram ispričati Paru. Neki dan sam opleo po njemu ovdje. Očito da nisam bio upoznat sa situacijom.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ja još ne mogu vjerovati da se to dogodilo. Sjest će mi za par dana. Nisam bio 2000. al ovaj put sam bio i pamtit ću to cijeli život.

    Svaka čast još jednom svima uključenima u ovu borbu i čestitke na povijesnom danu! Ponosan sam što znam fini broj tih ljudi i danas smo se grlili i čestitali si kao da smo dobili djecu ili se ponovno ženili. A zapravo smo čestitali Dinamu novi rođendan i jedni drugima.
  • Tercel
    369
    Iznimno mi je drago da je dr. Janković izabrao pravu stranu. Prošlo je već skoro 15 godina od kad mi je spasio koljeno i omogućio normalan život, bio je ljudina spreman pomoći i najmanjem čovjeku i baš normalan čovjek i doktor. Njegov pristup me oduševio onda, a i danas mu se divim nakon glasa za Zeku. Saša, svaka ti čast, nadam se da će i ova mala poruka možda doći do tebe, jer znam da si čovjek kojem je i mala poruka od velikog značaja! Hvala ti!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.