• Keyser Soze
    10k
    Ja sam razočaran prodajom iskreno.
    Ni dvije tribine za nokaut fazu europskog natjecanja nismo rasprodali, nebitno kakav je stadion.
  • Liks90
    1.9k
    kriv je isključivo Dinamo i stara uprava koja je nadam se još par dana tu di je, jer su pustili sjever gore sektor 6 tek danas u prodaju umjesto odma na početku…
  • Liks90
    1.9k
    Stanje u 23.32
    Sjever gore ostalo cca 375 ulaznica
  • Keyser Soze
    10k
    Za ovakvu utakmicu moraju bit rasprodani cijeli sjever, zapad i jug.
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Znači još je ostalo cca 1.300 ulaznica ?
  • bbb medimurje
    3.2k
    Ispravite me ako grijesim al kaj nije bilo da nakon potresa ne može puni kapacitet juga u prodaju?
  • Liks90
    1.9k
    jug nikoga ne zanima očito…nikad ni nije bio “atraktivan” kad je bio nas…ili neke ne zanima toliko Dinamo, kaj nije naravno opravdanje nikakvo…
  • plavi72
    831
    A krivi su i igrači s trenerom,mogli su napasti i pobjediti Osijek da se to dogodilo sigurno bi stadion već bio rasprodan.
    Najvjerniji su razgrabili svoju tribinu,a simpatizeri su malo razmaženi.
  • Liks90
    1.9k
    sve karte su se pustile po brojkama i izračunima
  • Pulfer
    111
    Publike ima više nego ikad, kaj se opterecujete oce bit 18 il 20 hiljada. U mjesec i pol dana igramo osmu tekmu u Zagrebu, tekme su svakih par dana. Ak se pokrije još i neko gostovanje, puno je to vremena, imaju ljudi familije, poslove.. Ja imam osjećaj ko da sam svaki drugi dan na utakmici, sva sreća da se mogu izorganizirat da mogu na svaku. U nedelju su izbori, dio ljudi koji su izvan zg možda pikiraju i tu tekmu radije s obzirom na to kaj nas očekuje pod zapadom. Brojke nikad bolje.
  • Bosskovitz
    11.7k
    U svim procjenama oko broja ulaznica konstantno zanemarujemo trend rezultata koji očito utječe na publiku. Da smo Osijeka izdominirali s 2:0, stadion bi vjerojatno do kraja današnjeg dana bio rasprodan. S obzirom da smo protiv Osijek izgledali posve jadno i impotentno, a više sretno nego spretno došli do boda, ostalo je još par tisuća karata.
  • Liks90
    1.9k
    Za jug ostalo cca 2870
  • Liks90
    1.9k
    cca 3245 ukupno sjever i jug
  • Peškaman
    4.2k
    Znači,u prijevodu je ostalo 3000 slobodnih karata,poznavajući ljude opet će se stvorit red pred utakmicu što znači nekih 1500-2000 prodanih tijekom dana.
    Na kraju,dolazi se do neke brojke od 22-23 k ljudi.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Ja velim da bude manje nego protiv betisa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.