• rob ljubavi
    868
    izbori prosli kako je trebalo, posjeta se povećava na hnlu, osmina finala eurospkog natjecanja i protivnik braća grobara/grci. mi to nemremo rasprodat, ne kuzim foru
  • Goran86
    101
    Ljudi o čemu vi pričate, prije par mjeseci smo imali 2-3 tisuce ljudi na hnl-u i 10ak na europi. Napredak je golem, ostane tisuca dvije ulaznica za jug, a sjever gore se rasproda sutra do podne. Znaci prakticki pa prodan komplet kapacitet sa jugom.
  • Liks90
    1.9k
    da je klub bio pametan i stavio odma sve sektore na sjeveru prodalo bi se…ovako je ostalo ulaznica, Al otići će to sutra, jug je nebitan i da se ne proda
  • Liks90
    1.9k
    Sjever gore 1 pred prodajom…ostalo manje od 35 ulaznica
  • rob ljubavi
    868
    A jebiga, dogodilo se upravo ono što sam i mislio da bude. Razmazili smo se! :grin:
  • Filip 91
    716
    Uvijek je tako kad nije atraktivan protivnik (po mogućnosti iz liga petice)
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    ma ja mislim da su prvo trebali pustit samo zapad i sjever u prodaju pa ako bi se to rasprodalo onda eventualno pustit jug u prodaju, tako su napravili za tekmu protiv Betisa i sve se brzo rasprodalo pa su na zahtjev otvorili dio juga.
  • criticus
    2.2k
    Po meni za ovakve utakmice treba staviti odmah u prodaju sav raspoloziv kapacitet. Nek svak bira sta zeli, a koga ce pogurat jer mozda jug nece bit u prodaji, ce vec nac neki drugi izgovor za ne doći na utakmicu.
  • Dino
    2.6k
    Mozda je ideja bila da se sjever gore rasproda kompletno, stoga su stavili za jug skuplje ulaznice da oni koji dvoje radije odu gore. Po mom misljenju, vizualno ljepse izgleda kad su popunjena oba sjevera tak da mi i ima smisla.

    Treba takoder uzet u obzir da ce sigurno bit puno ljudi koji odu na jednu do dvije tekme godisnje pa nisu sigurni ni kakav je pogled, kakva je atmosfera i ostali slicni faktori krase juznu tribinu da nije da se bas grabe za taj dio stadiona.
  • ivanzg
    129
    Po meni su sve dobro napravili, ko želi na utakmicu će uzet kartu za bilo koju tribinu.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Ma rasprodat će se sve, sutra pred samu utakmicu ce otic 500-600 samo na ticket pointu, a danas i sutra ce kapat po jos 600-800 ulaznica.

    Samo vi zovite ekipu onu koja se promišlja pa kad dodju na tekmu uzivo, čuju pjesmu, vide atmosferu, navući će se i dolazit redovitiji.


    Slike iz Osijeka sa telegrama su predobro. Predobro izgleda kad je sve u plavom od zastava do transparenta. Volim plavo pa makar ispod oka.
  • ZGWest
    565
    Ma sutra sve odlazi.

    Ocito je tradicija da se kod nas sve rjesi u zadnji cas.
    Red na karatani u 20:45, rasprodan stadion u 21:05 ak nis.
  • Filip 91
    716
    Rasprodan sjever gore 1
  • Liks90
    1.9k
    Cca 580 ulaznica za sjever gore ostalo
  • Keyser Soze
    10k
    Kaj vam je, nema teorije da se jug rasproda do utakmice, sumnjam da će i sj. gore otić, a kamoli jug.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.