• mlinchica
    1.8k
    “Dakako da bi bilo neozbiljno od Vlatke Peras da dogovori i sve detalje tog "transfera", jer nikad ne znaš što će donijeti izbori. Realno je očekivati da će lista Mirka Barišića imati većinu glasova na skorašnjoj izbornoj Skupštini, te da bi Vlatka Peras trebala ostati u fotelji prvog operativca kluba. Nakon toga Mauro Leo bi još jednom trebao doći u klub, te razgovarati o detaljima suradnje. Talijana ugovor s Romom veže do konca lipnja ove godine, tako da ne postoje nikakvi pravni problemi koji bi se mogli ispriječiti dogovoru. Dakako - ako se postigne.“

    Birajte Mirka, da ostane Vlatka, da dođe Mauro Leo još jednom u klub razgovarati :lol:
    #dakakodabiimalosmisla :roll:
  • Infinity
    16.4k
    Ukratko, doveli bi skauta Rome za SD Dinama. Nista specijalno, ali piskaralima dovoljno da napisu da je senzacija. Covjek je SD Rome samo na papiru, a direktor kroji sportsku politiku. Oh, wait... Pa on ima sve reference za biti SD Dinama.
  • Jurki
    11.7k
    Ako ima netko problema sa probavom. Preporucam procitati taj clanak i svi problemi budu rijeseni.
    Koji jeftin spin.
    Majmuni retardirani nisu uspjeli/htjeli najti SDa 5 godina i sad su ga nasli 5 dana prije izbora.
    Ovaj clanak moze komotno u shit of the day.
  • Infinity
    16.4k
    Ako im je ovo predizborna kampanja onda je to pucanj u vlastitu nogu. Barem bi trebao biti kod onih koji imaju mozga.

    Covjek je jebeni skaut, ima na papiru dvije godine posla kao SD, ali samo na papiru. On ako dodje na poziciju SD doci ce bez ikakvog iskustva, jer dok je na papiru bio SD posao SD mu je obavljao direktor. On i ako dodje u Dinamo, opet ce sve biti onako kako Mirko i Vlatka zamisle, on ce tu biti na papiru, jer lijepo izgleda da si ukrao nekoga Romi. On je Romi nuzno zlo, tj. Pintu, a isto to bi bio Mirku i Vlatki.

    Pa bilo bi bolje da dovedemo direktora sta ti ja znam Ferencvarosa.
  • San Lorenzo
    15.9k
    Modrić, Mircea Lucescu, sd Rome...što je vampira i kavokuhačicu sprječavalo da povuku ove poteze u zadnjih 365 dana?
  • SAS1987
    14.7k
    Prognoziram da u ovih par dana ide i neko obecanje oko stadiona te bogatog sponzora :lol:
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Umro je i neki bogati Šeik isto i ostavio novce Dinamu, ali samo ako Vlatka bude s njima upravljala,drugima ne vjeruje...
  • Jurki
    11.7k
    uopce je nebitno dal je on skaut ili nekaj drugo.
    Mislim da taj lik niti ne zna da je bio u Zagrebu na razgovorima.
    Pegla se imidz u medijima i stvara slika kod javnosti da brinu za buducnost kluba. I da se malo makne fokus sa cinjenice da su u skupstinu usli ljudi koji imaju veze s Dinamom ko ja s baletom.
    Da se makne fokus da je Hanzel utrpal svoje ljude u skupstinu.
    Budemo se jos nacitali buducih poteza uprave nakon izbora... ovaj tjedan.. uopce ne sumnjam.
  • Mihaljević
    9.9k
    GH4yJy2W8AAQWKn?format=jpg&name=large
    Zvone sve dogovorio.
  • Droljo
    8.2k
    Covjek je jebeni skautInfinity

    To sam ja rekao za šimića kad je trebao ući u klub na sličnu poziciju pa me cijeli forum popljuvao. Ne velim da je ovaj dobro riješenje nit da je šimić loše (s tim da ovo vjv i nije istina). Samo kažem da nekakve reference mora imati za vođenje dinamove sportske politike. Para ima i mogli su do sada platiti čovjeka!
  • rioda
    4.8k
    Poslao sam Mauru poruku na fb, čekamo odgovor :grin:
  • Droljo
    8.2k
    Jesi mu linkao forum da se registrira?
  • San Lorenzo
    15.9k
    Prognoziram da u ovih par dana ide i neko obecanje oko stadiona te bogatog sponzoraSAS1987

    Nigerijski princ joj se javio na gmail.
  • Jurki
    11.7k
    Nigerijski princ joj se javio na gmailSan Lorenzo

    Klubski ili privatni gmail?
    Ako je na klubski onda dolazi stadion i sponzor, a ako je privatni onda bu Lesicki zvisel kad joj prangiju uvali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.