• DiddyGuela
    2k


    “našem bivšem treneru nisu bili dovoljno dobri" je glasio dio poruke vezane za Fruka i Jankovica.

    Naravno, Biscan kao glavni trener je dio kluba, logicno. Za mene je on jednako odgovoran za rezultat kao i uprava. Ako je on osjecao da ga uprava ne slusa mogao je traziti raskid ugovora. Na zalost, docekao je otpremninu.

    Ista stvar vrijedi i za trenutnog trenera i upravu, rezultat je jedino mjerilo u sportu. Osobne preferencije i simpatije su drugo.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Kakva romantika :love:
  • Facke
    3.7k
    Siguren sam da Gorica ide po drugog trenera
  • Džudžan86
    251
    Evo docekali smo i pobjedu Rudesa, ocekujem otkaz Jelicicu i efekt novog trenera protiv tovara
  • Nino Bule
    13.9k
    Sad je i jasno zasto smo mi onako dobro izgledali s drugom ekipom protiv njih
  • NORTE
    11.6k
    Da imaju ikakve ambicije doveli bi novog trenera.
    Isto vrijedi i za dinamo.
  • wolfgang14
    1.6k
    I mi se nadamo da ce ova Gorica uzet bod hajduku... Ne gledam utakmicu ali 1-1 sa Rudesom..

    EDIT: Hahaha 2-1 Rudes, nadamo se da ce Lokomotiva uzet nesto hajduku
    plavac173

    pa to je dobro čak. Ako Gorica promjeni trenera sad, nadajmo se pozitivnom šoku kako to inače biva i pobjeda gorice protiv hajduka
  • plavac173
    2.6k
    Kad spomenes ambicije onda to bas nema smisla buduci da se Dinamo idalje bori za sve moguce trofeje u sezoni koji se mogu osvojiti, dok Gorica potpuno suprotno.

    pa to je dobro čak. Ako Gorica promjeni trenera sad, nadajmo se pozitivnom šoku kako to inače biva i pobjeda gorice protiv hajdukawolfgang14

    Slazem se ali sad pitanje je hoce li otkaz dobit
  • Facke
    3.7k


    Ima Gorica drugoga resenja? Nema osim Jelicicu dati otkaz.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Sudeći po govoru tijela na klupi, ako Jeličić dobije otkaz Mujdža će voditi Goricu u subotu.

    Inače, Gorica je igrala jako dobro drugo poluvrijeme. Prvo je bilo siromašno i jadno, a drugo je Gorica zbilja dobro igrala, a najbolji igrač na terenu bez dileme Rukavina.

    Nije neki pokazatelj utakmica protiv Rudeša, ali dečko je jako lijepo primao lopte između linija i nije parkiran isključivo uz liniju i igra smisleno.

    Vjerojatno vam je to bizarno, ali to je moj glavni dojam s ove utakmice.

    Gorica ima golemih problema sa stoperima. Maloča je tu jer je bivši suigrač i prijatelj sportskog direktora, a Krizmanić jer je domaći dečko. Obojica su ne rupe nego krateri.
  • Captain America
    17.8k
    pretpostavljam da misli isto kao i ti, na bivšeg trenera Bišćana.mlinchica

    Pavijan je osoba koja je donijela odluku da nam Fruk ne treba. Ne zanima me je li odluku donijela peras, božica, podnar, Bišćan, Šimić ili Bimbo jer se radi o maloumnoj odluci.
  • Paggini
    22k
    Dečki gledajte pozitivno, Jakir out, Jela strijela in!!!
  • dzis
    820
    Rukavina bi mogao jebeno maltretirati Mikanovica u subotu. Zelim malom utakmicu sezone
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.