• Efes Pilsen
    8.3k
    Sta nije Lucescu u penziji?
  • Keyser Soze
    10k
    Totalno.net je inače izvor informacija o Dinamu, u rangu s nogometnevijesti. Gluposti.
  • dinamozivivjecno
    2k
    nije na kraju sve tako crno, kako bi rekao don cackone "bod smo blize tituli" :joke:
  • NitkoBitan
    17.6k
    Pa i zaista nije sve tako crno. Prije stanke imamo laksi raspored konkurenata - Slaven doma i Rudes na Kranjci.

    Sutra je novi dan, idemo rasprodat Maksimir i zgazit crno-bele cigane za novu euforiju i ludilo.
  • Dudu 9
    286
    Euforija može biti tek kada izbijemo na čelo tablice, to je nešto što nam nije uspjelo niti jednom tokom cijele sezone.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Ma budes vidio... pobjeda protiv PAOKa i kiks Hajduka ili Rijeke (mozda oboje) i eto nas 7-8 tisuca na Slavenu doma. Jedino ak ne mislimo na isto pod pojmom euforija...
  • Ali
    2.2k

    Je točno, ali isto tako treba biti realan i reci da u prvom kolu ona kontra i nesvirani offside i odese bodovi u split, neumanjujuci petkovu nonsalanciji.

    A nakon toga smo u pravilu 2-3 u zaostatku radi europe a od proljeca na 1-2.
  • Dudu 9
    286

    Ne mislimo, mislim na općenit dojam.

    Na stadionu naravno mora biti ludnica, i mora biti pun.
    Ali ako pričamo o osobnom osjećaju kojeg svatko od nas ima, onda kod mene ta pobjeda neće promjeniti puno.
    Naravno biti će mi drago ako prođemo cigane, ali nikakve euforije neće biti.
    Previše puta ove sezone sam mislio da se dogodila prekretnica i da će sada stvari krenuti na bolje, pa su me profa i njegove trupe neugodno iznenadile.
    Posljednji takav slučaj je bio danas.
    Rekoh sebi, ok Osijek je zajeban doma, ali mi imamo bolje igrače na skoro svakoj poziciji, imamo momentum dok su oni u teškom glibu, pa na kraju jedva izvukošmo bod.
    Očigledno je da nas čeka još ovakvih predstava i da ćemo do kraja sezone rudariti većinu utakmica.
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Decki prelako padate u euforiju a isto tako prelako i u depresivu. Jakirovic je prije par kola napravio par promjena,upalilo je,par dobrih rezultata ali to ne znaci da ce nam lopta sama pronalaziti put do gola i da ce sve samo od sebe doci. Najteze je pobjedivati,budite sigurni u to,promjena 2-3 igraca moze donijeti kratkorocno rezultat ali na duze staze je tu trener da kod svake utakmice pronadje nacin kao prvo kako ugroziti protivnika a kao drugo kako igrace drzati stalno full motivirane.
  • dinamozivivjecno
    2k
    bas tako, kiksali smo ali boze moj kad tad ce i ostali konkurenti kiksati, tovari gube od Gorice sigurno osim ako Banic ne pusti utakmicu i primi namjerno 5 komada.
  • Purger
    360
    Klub čiji je godišnji budžet *više nego dvostruko veći* od izravnih konkurenata, nakon 25 kola sjedi na 3. mjestu u ligi.

    Dakle prošlo je 25 kola, ne 5, ne 10, 25.

    Čak i ako računamo da ćemo pobijediti Varaždin, a bome smo se namučili zadnji put, opet smo 3.

    Po meni je to apsolutno sramotno, bez obzira na okolnosti.

    Mi bi inače sad bili na +10, i ajde oduzmi nam tu zaostalu utakmicu, +7.

    Sad smo na -5.

    Izgovora za ovo nema.

    Uljepšavanja ovoga nema.

    Po meni čak i ako budemo prvaci ove sezone, svejedno je sramotna i ne želim da nam se ikad ponovi.
  • San Lorenzo
    15.9k
    Mirko Barišić i Vlatka Peras su najzaslužniji za činjenicu da je hajduku 'zamirišalo', u rekordnom roku su srozali klub u treću ligu europskog nogometa i rang Rijeke i hajduka na domaćoj sceni.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Kup protiv Hajduka na poljudu..

    Dinamo će u polufinalu SS Hrvatskog nogometnog kupa igrati protiv Hajduka!

    ⚽ Utakmica će se odigrati na Poljudu 3. travnja.
  • Peškaman
    4.4k
    U 5 dana 2 puta na Poljudu :D
    S dvije utakmice ih možemo baciti u fetus položaj.
  • dinamozivivjecno
    2k
    oba dvije odigrati sa udarnom postavom, ali nebi se zalio da kup utakmicu odigra ekipa koja je pobjedila goricu 4:0 :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.