• Petar86
    886
    ali mislim da bi seljenje ristovskog na klupu dovelo do razdora u svlacionicicibona

    Nije nitko veci od Dinama pa ni on, oni nisu senatori ako se misle tako ponasati nego otrov u svlacionici. I on i Ademi , stavi ga na klupu neka pomaze mladima ako nece potjeraj to ca
  • Danko
    1.1k
    Ristovski, ademi i petko ne mogu završit na klupi jer su trenera spašavali od otkaza. I sad ovaj nema muda da ih posjedne na klupu
  • GaijiZG
    1.3k


    Problem je što bi RPG bio puno bolji.
  • Jurki
    11.7k
    Peras - 7 "Iskusna, piranja među krokodilima, zna posao."GaijiZG

    Nemam rijeci. Sokiran sam. Nek si ju nosi doma jebo joj on mater usranu.
  • Antisha
    721
    Jel ovo već treći ili četvrti put ove sezone da Jakira spašava igrač koji inače dobiva mrvice minutaže?
  • Lukas87
    52
    Ja se samo nadam da na ljeto dovodimo Miereza....
  • mosad
    436
    kralju imaš umalo 1800 komentara u tri mjeseca na forumu. Mislim da tu sva priča staje
  • Mr Anderson
    7.9k

    Na osnovu čega si to zaključio? Utakmice protiv Gorice?
  • GaijiZG
    1.3k


    Frend to je satira, kao kakve bi ocjene dao da ocjenjuje članove uprave. I ulizice kao on nemru niš jebat, taj ima erektilnu disfunkciju od 28e.
  • plavac173
    2.6k
    Bravo, jesam negdje spamao ili krsio pravila foruma ili se jednostavno ukljucujem u svaku temu
  • ElektricnaInfluencija
    251
    možda pokušava skupit što više lajkova
  • plavac173
    2.6k
    što pjevaju?din

    Ne cuje se dobro zbog pjesme u pozadini, cujem na kraju samo dinamo zagreb
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    ''Trebamo uzeti 6 bodova na Poljudu i Rujevici da bi bili prvaci''. Ovo je potpuno netočno, možemo uzeti i 2 boda i biti prvaci. Ljudi su ovdje u panici nakon svakog kiksa pa misle da će Rijeka i Hajduk uzeti 33 od 33 ili 36 od 36 bodova i da je jedini način da ih preteknemo to da mi dobijemo sve do kraja uključujući i Rijeku na Rujevici i Hajduka na Poljudu.

    Dinamo nakon zadnja 2 kola zapravo stoji bolje nego što je stajao prije njih. Mi smo odigrali dvije teške utakmice sa Rijekom i Osijekom i uzeli smo 4 boda. Hajduk je odigrao sa Varaždinom i Istrom i uzeo je 4 boda. Nama slijede dvije lakše utakmice (Belupo i Rudeš) a Hajduk će ipak imati ozbiljnije protivnike. Za Rijeku ne vjerujem da će držati tempo uz sav respekt njima. Mi smo teži dio ždrijeba odradili a Hajduku će tek slijediti Lokomotiva, Dinamo, Rijeka, Osijek jedan za drugim.
  • GaijiZG
    1.3k

    Na temelju te utakmice, protiv varazdina, i na temelju Ristovskijevih igri, ok?
  • Bruh
    947
    Sad smo i sa nadoknadom bod iza ajduka i dva iza Rijeke... super nema šta ako ne dobiju PAOK stvarno više nemam komentara.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.