• 000
    946
    Zar nece Tonci biti glavni skaut u klubu, a ne samo za Dalmaciju?
  • 000
    946
    Velika većina navijača dolazak Igora Bišćana na Rijekinu klupu (i inkorporiranje Renata Pilipovića u Bišćanov stožer) prihvatila je na najnormalniji i najnavijačkiji mogući način. Kroz podršku struci koja vodi momčad kluba za koji navijaju.

    Iz tog rakursa nikakvog razloga za Bišćanovo 'iskupljenje' nema. Dok su rezultati i igra na razini očekivanja, a Rijekin se grb nosi dostojno - problema nema.

    Pa je i atmosfera na jedinoj domaćoj utakmici od Bišćanova dolaska (unatoč najavama o 'kazalištu' na Rujevici) zapravo bila sjajna. Sa Armadinog sjevera se šutjelo, ali ostatak stadiona je grmio podrškom i uživao u igri i golovima.

    Bišćan je Rijeku dosad vodio u pet utakmica, četiri u HNL-u i jednu u Kupu. Skor: 4-1-0, gol-razlika 11:6. Bez poraza, ali s oscilacijama u igri, očajno lošim prvim poluvremenom na Poljudu te najnegativnijim segmentom: šest primljenih golova u pet utakmica. Rijeka 'ne zna' ne primiti gol, a kod protivničkih prekida je k'o hrvatska reprezentacija. Svakakva, samo ne sigurna.

    S druge strane, kriza rezultata je zaustavljena. Šok koji je bijele tresao još od ljeta (sredina kolovoza) zbog europskog posrtaja sa Sarpbsborgom, presječen je novim imenom na čelu struke. Bišćan je, kako svjedoče sami igrači, donio još žešći rad, ali i opuštenije ozračje na treninzima i u svlačionici pa je atmosfera u momčadi, vele nogometaši, bolja.

    Niska od četiri derbija pretprošlog je vikenda započeta bodovno optimalno. U regionalnom se srazu kod Istre pobijedilo 2:1. Nakon vodstva, uglavnom kroz defanzivu, ali se pobijedilo. U prosincu bijeli idu izravnim konkurentima, Osijeku i Lokomotivi, no prije Slavonije i metropole slijedi najočekivanija utakmica od Bišćanovog dolaska u Rijeku, derbi s prvakom i liderom. Ove subote na Rujevicu stiže... Dinamo!

    Pripreme za modre u punom su zamahu, navijači su krenuli s kupnjom ulaznica (na stadionu i online), a Dinamo polako postaje tema br. 1 gradskih ćakula. Osim već nažalost 'tradicionalno' ozlijeđenog Velkovskog, svi bi trebali biti u kadru za veliki derbi sa Bjeličinom europski jakom momčadi. Ljubimac Rujevice, Leonard Žuta, uredno zagrijava ljevicu za vatrenog Livakovića. I ne ide mu loše...

    Igrat će se od 15 sati, ulaznice su od danas u prodaji, meteorolozi najavljuju osjetno zatopljenje pa bi i vrijeme (uz možda koju kap kiše) trebalo biti dostojno derbija. Blagajne stadiona rade od danas do petka od 15-19 sati, u subotu na dan utakmice zapadna blagajna bit će otvorena od podneva, a istočna od 13 sati. Evo i cijena za derbi...
  • deda
    32.7k
    Prekinulo te u najvažnijem trenu, cijene ... :wink:
  • 000
    946
    Link na clanak je u prvoj recenici. I ja sam skrolao dole po reklamama da vidim cijene, ali sipak, :cool:
    Valjda ih je shrvala ova poplava informacija o Dinamu zadnjih dana, pa su se pogubili.

    63eefab38bcdf05d3745.jpeg
  • deda
    32.7k
    Inače cijene su od 100 do 400 kn. Skoro kao naše godišnje. Pa ti sad reci što znači njihovih 5.000 pretplatnika, a što naših 6.000
  • 000
    946
    Ima i nastavak teksta, nisu sve ni kopirali kako treba:

    Dinamo je, na riječku žalost, nedostižan, ali trijumf nad Modrima donio bi silnu radost navijačima, velika i važna tri boda u HNL-poretku te poslao signal konkurenciji za europske pozicije: Rijeka si je plasman u Europu zacrtala kao cilj i Rijeka će taj cilj ostvariti. Da li samo preko Gorice ili i preko Gorice, i Osijeka i Lokomotive, u konačnici bi bila čista 'kozmetika'.

    Europska liga donosi novac s kojim se lakše može u punjenje budžeta i ojačavanje momčadi jer, uz sav respekt prema prvacima Hrvatske, Rujevica ne misli i druge sezone živjeti na -12 od prvog mjesta.

    Dinamovo dijete Igor Bišćan na Rijekinoj klupi protiv Dinamovog super-uspješnog stratega Nenada Bjelice kojeg je Rijekin predsjednik Damir Mišković prije četiri godine doveo u Speziju. Bjelicu se označavalo kao sigurnog Kekovog nasljednika no veliki Matjaž Kek je i uspjesima i dužinom boravka u Rijeci oborio sve rekorde pa je Bjelica u međuvremenu završio - u Maksimiru.

    Odbrojavanje se nije zahuktalo, ali je polako počelo. Još pet dana. Subota, Rujevica, 15:00... Veliki derbi: Rijeka-Dinamo!
  • 000
    946
    Cinjenica je da je Rujevica ipak nesto komfornija, pogotovo natkrivena zapadna tribina. Isto tako je cinjenica da je Dinamova godisnja prava bagatela.
  • Infinity
    16.4k
    Evo njihove godisnje

    Tablicanovanova.jpg

    Zapad na Maksimiru je 550kn, a kod njih najjeftinija karta za zapad kosta tri puta vise, ali oni imaju krov na tom zapadu, ako cemo realno. I njihov zapad je ako ne tri puta onda barem dva puta bolja tribina nego zapad na Maksimiru. Toaleti im sigurno nisu oni kontenjeri i onda taj slavni krov.

    Istok na Maksimiru i Rujevici je vjerojatno tu negdje, eventualno da je na Rujevici bolji WC, ali je krov ono sto je puno bitnije. Istok Maksimira je 400kn, i to se prodaje centralni najbolji sektor. Na Rujevici je taj sektor tri puta skuplji nego na Maksimiru ako nisi clan. Po meni to ne vrijedi.

    Sjever Maksimira je 250kn, a Rujevice 430kn. Nije duplo, ali mislim da kao i istok to ne vrijedi duplo. Zanimljivo je da oni na sjever ne pustaju navijace koji nisu clanovi ili sam ja pogresno zakljucio iz ovog praznog kvadratica.


    I napomena, ono najbitnije. Godisnja ulaznice Rijeke ne vrijede za europska natjecanja, ali se stjece pravo prvokupa. I tek tad mi nisu realne ovolike razlike u cijeni. Al njima to dobro dodje, oni unaprijed prodaju 60% stadiona kao da su bundesligas, a da kojim slucajom udju u LP digli bi cijene da glava zaboli, ali bi opet rasprodali i zaradili lijepe pare.
  • BluePhone67
    4.1k
    Dinamo ne prodaje samo godisnje za sjever, istok i zapad vec i za vip loze koje premasuju visoke cifre do 10 000 kn.. Posto ne mogu naci nigdje od ove godine ili od goodinu dvije prije jer kriju takve stvari ko zmije noge, ali evo cijenik iz sezone 2014/15

    Godišnje ulaznice za lože
    Lože 1,2, 17 i 18 - 4500 kuna

    Lože od 3 do 16 - 6500 kuna

    Lože na ime - 8500 kuna

    Loža Maksimir - 12000 kuna


    Ostale tribine za tu sezonu..

    TRIBINA SJEVER DOLJE 250KN
    TRIBINA ISTOK 400KN
    TRIBINA ZAPAD DOLJE 550KN

    https://gnkdinamo.hr/HR/Novosti/Clanak/pocinje-prodaja-godisnjih-ulaznica-svi-na-maksimir

    Edit: za 2013/14 takodjer slicne cijene se vidi iz ovog linka

    https://www.tportal.hr/sport/clanak/nove-vip-loze-dinamo-proslavio-trofej-uz-tamburase-20130708
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ne mogu da vjerujem da su Ademi i Stojanović rezerve nekim Nikolovima, Bardhiima, Skubicima i drugim pm
  • 000
    946
    Ne mogu da vjerujem da su Ademi i Stojanović rezerve nekim Nikolovima, Bardhiima, Skubicima i drugim pmmarcio amoroso

    Neka, potrebniji su nama nego njima. Cak mi je drago da ih nisu forsirali. Imamo jbn raspored do kraja godine. Bolje da se nitko ne ozljedi. Pogledaj Vrsaljka, Raketu... Pa Moro kod nas, Ademijeva suspenzija...
  • BluePhone67
    4.1k
    a40nhinqshconj36.jpg

    Sn 20.11.2018
    *preuzmi sliku, uvecaj i citaj
  • dinamo vitez
    319
    @BluePhone67 Svaka čast za ove isječke iz novina macane. Legenda si :D
  • Infinity
    16.4k
    Kod nas ovih nekih clanaka i ne bude. Ja jutro nakon Trnave ustao da kupim trio sportske, jutarnji i 24sata jer sam vidio naslovnice. Za uokvirit. I Todoric mi vristi s 24sata i jutarnjeg, a sportski nema nigdje. I danas mi zao sto su imali BH izdanja taj dan. Neka imaju svaki, al taj dan nisu morali.

    Ako nisam negdje posijao, trebao bih i danas imati clanak iz ne znam sad kojih novina, ali nakon Valentinova. Naslov je bio 'izasli iz maksimirske sume'. Nesto tako. Ima i deset godina mozda kad sam ga zadnji put vidio, al trebalo bi da je medju nekim stvarima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.