• BluePhone67
    4.1k
    Sretan rođendan našem Cici!deda

    Negdje se je Cico, nacico ko cica na cicin dan..

    :party:
  • BluePhone67
    4.1k
    Jako lijepa gesta kluba! Legendarni Petar Todorović.
    Srce me boli kada se sjetim činjenice da su u tim poslijeratnim godinama strašni igrači završavali u Partizanu umjesto u Dinamu. Florijan Matekalo, Bruno Belin, Stjepan Bobek, Zlatko Čajkovski (tu su još i Franjo Glaser, Miroslav Brozović i Branko Zebec).
    markoli

    96flr26g2sozgvqq.jpg
  • markoli
    1.7k
    Baš sam bio pripremio posebnu objavu za njega na Povijest Dinama, ovo će mi još samo dodatno poslužiti.

    Na tekmi protiv Partizana kamera ga je uhvatila kada je plakao od sreće jer je nakon 7 godina došao opet na Maksimir.
  • BluePhone67
    4.1k
    tedr6lri72c3aew1.jpg
    bmzzfkdgs9z6wq7i.jpg

    Sn 16.11.2018

    *preuzmi sliku, uvecaj i citaj
  • Infinity
    16.4k
    Ademi bi bio lud da ode, pogotovo tamo. Prvo sto moze sebi osigurati egzistenciju i u Dinamu, a drugo sto to tamo nije nikakav izazov. Shvatio bih da ode negdje vani u Europu, ali mislim da nece ni to, pogotovo ne ove zime. Ove zime igraci mogu otici samo ako ih netko prisili, takav mi je dojam s ovom atmosferom. Ademi je kapetan, u Dinamu je skoro deset godina, prosao je sve, od suspenzije pa do svih onih teskih trenutaka u Europi kada je Dinamo bio ponizavan i mislim da ne razmislja o odlasku sad kad mu je u Dinamu najljepse.
  • Eduardo
    20.3k
    Naši bivši igrači jučer rasturili za Hrvatsku :grin: Halil i Uremović te Krama i Jedvaj :up:
  • 000
    946


    Sutra prijenos iz Sirokog na YT kanalu.
  • BluePhone67
    4.1k
    rh8gvul5cv2l3upp.jpg

    Sn 17.11.2018

    *preuzmi sliku, uvecaj i citaj
  • Eduardo
    20.3k
    Kreće drugo poluvrijeme vs Širokog. 1:1 je nakon prvih 45'. Menalo zabio za nas.
  • BluePhone67
    4.1k
    Danas sam napokon ulovio vremena pa sam otisao izrazit sucut teti Zdenki Magdic (od Amiga supruga), a usput i kupiti zadnju novoizdanu knjigu od nasega Amiga o Ici Hitrecu .. Naravno, kao i uvijek gostoprimstvo je bilo na nivou, posto je friska situacija sa Amigom, sretan sam sto mi je uopce i otvorila vrata toliko sam se iz pristojnosti i zadrzao kod njih, iako sam u njihovima zivotima bio nitko i nista, vec jedan obican kibic i zasenjak u Gradjanski, Dinamo i predratni i yu nogomet i kod njih uvijek sam se osjecao kao doma. Hvala im na tome..

    Evo i malo slika iz knjige Zvonimira Magdica Amiga "ICO HITREC" , vise vezano za povezanost Ice i Gradjanskog, reprezentaciju, Dinamo itd.. Knjiga je opsirna i ilustrovana i opisana na skoro 600 stranica, fanaticno pisano od strane Amiga kao i uvijek sto je izaslo iz njegov pera sa svojim prepoznatljivim stilom pisanja pogotovo jer je tematika njegovog doba i njegovih idola poput Ice, Bobeka, Bajde itd. Jedino sto moram priznati da je graficki dio slika i fotografija po meni dosta lose izradjeno od strane izdavacke kuce, odabir dobar i bogat ali lose je to napravljeno jer su slike crno bijele i ocito u slaboj rezoluciji a htjeli su to staviti preko cijele stranice, al dobro vazno da je izaslo jer barem minimalno 5-8 god se cekala da knjiga izadje na vidjelo, a jedna jos ceka u redu i nazalost vjerojatno nece niti vidjeti svjetlo dana jer uvijek ima onih kojima apsolutno sve smeta kada je ova tema u pitanju, a radi se o Amigovoj gotovoj knjizi o kako se igrao nogomet u NDH-a iz njegov kuta i njegove osobne pozicije te iste tematike..

    gv7rwbswxepn2tyy.jpg
    edvogknf4bfn9mbf.jpg
    ulwih45chwqca6pc.jpg
    ropamqg6mzf0sa9o.jpg
    rbe5cyhaxuury728.jpg
    3l76knh8qwotwp3b.jpg
    f14v5xu3gyh5lbwa.jpg
    8zpf4he2fvh9irv0.jpg
    gen4eles3s17tvaf.jpg
    iqwb2ywuyrz0xb28.jpg
    qkpwbb4794l0me8v.jpg



    Slike preuzmi, uvecaj i citaj
  • BluePhone67
    4.1k
    ph86hxa5b2b8s3ny.jpg

    Iz krvi i bola nikut ce cvijece
    I nikada narod zaboravit nece
    Vukovar
  • BluePhone67
    4.1k
    lpx2p7ezaoslwlcv.jpg

    SN 18.11.2018

    *preuzmi sliku, uvecaj i citaj
  • BluePhone67
    4.1k
    006a4hw06ytkjk2s.jpg
    uj4f92vrx2xm1o5e.jpg
    ig5ipa3u9ute3htg.jpg

    JL 18.11.2018

    *preuzmi sliku, uvecaj i citaj
  • BluePhone67
    4.1k
    on3eksdtcrjvzago.jpg

    Sn 19.11.2018
    *preuzmi sliku, uvecaj i citaj
  • deda
    32.8k
    Nikakvo mišljenje ne čujem od vas o Tončiju Bašiću, koji bi trebao postati naš bitni skaut, vjerojatno za Dalmaciju?
    Od Splitovaca samo lijepe riječi za njega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.