• blue heart 72
    1.7k
    Kaj mislite ima šanse da se prije tekme, ispred stadiona kupi ulaznica na "crnjaka"?
  • Noel
    6.4k
    Uopće se ne pribojavam Osijeka danas.. Dapače mislim da će ovo bit slična utakmica protiv Gorice u kupu. Osijek je dobra ekipa po imenima ali vidi se nemaju kontinuitet u izvedbi. Naših prvih 11 se odmorilo u kupu ,njihovi su se izmučili i izgubili protiv Lokosa. Bitno je uć suvrereno u početak tekme zagospodarit terenom i to će bit lagana pobjeda. Njihova energija će u drugom poluvremenu jako past zbog umora i to će bit jako vidljivo izraženo na terenu.. Prognoziram 0:3 pobjeda Dinama.
  • Mrvica
    3.9k
    Ne treba prije vremena upisivat bodove, da će Osijek biti nabrijan hoće sigurno ali isto tako mislim da dečki mogu dobit ovo danas. Želim im svu sreću i idemo po ta 3 boda!
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Nadam se da gazimo ove lego kockice, šarane, mađare, "loKaLPatRIOtE" ili kako god se oni poganici nazivali.

    Da im momci na terenu i momci na sjeveru kupus arene j...mater za sve Dinamovce i one koji isti ti poganici nazivaju judama, šugama, i izdajicama jer ne navijaju za taj njihov jadni klub.

    Inati se Dinamova Plava Slavonijo!!
  • DrawTube
    4.9k
    dodaj gamad, mordoraši, pajceki

    30 članova Torcide Osijek se šepuri i patrolira i bez srama zna napast kibice i onda se hvalit kako "brane grad"

    Gazi Orbanov klub !
  • emilperska
    5.7k
    Ovo je pravi test za to da li nam se forma digla i jesmo li glavni pretendenti za naslov..
    Ja se da nadam DA i DA..
  • plavac173
    2.6k
    Napunio si me dodatnim samopouzdanjem za pobjedu, samo me strah njihovog domaceg terena i to je to. Da se na Maksimiru igra 4-0 1/1
  • Paggini
    21.5k
    Samo jedna stvar nas danas dijeli od poraza, a to je da ne izađemo u crnim dresovima!!!
  • jedan u nizu
    8.3k
    Samo jedna stvar nas danas dijeli od porazaPaggini

    a to je pobjeda.
    ili nerijeseno.
    Zapravo su to onda dvije stvari



    ispratit cu sam sebe van ...
  • Paggini
    21.5k


    A jebemti, nisam znao da Bratoljub Klaić odrađuje šihtu, malo bih pazio s duplim negacijama :(
  • plavac173
    2.6k
    Mierez upitan za derbi!

    OSIJEK - DINAMO (17.30 sati, MaxSport1) Za susret s Dinamom otpao je Kristijan Lovrić, a upitan je Ramon Mierez, također i lijevi bek Roko Jurišić, koji ima problema s preponom.
  • wolfgang14
    1.6k
    Respect za Miereza, zna da dolazi na ljeto pa nam ne želi probleme radit i komplicirat situaciju
  • Paggini
    21.5k
    Poslije zadnje tekme s Theom je vjerojatno imao bolove dva tjedna, tako da razumijem zasto preskace
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    haha e to bi bilo vrh da je istina
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.