• Bosskovitz
    7.3k
    Jedino mi za FB nije jasno. Jesam ja jedini koji tu društvenu mrežu ne podnosim i koristio sam je zadnji put prije 7-8 godina radi studiranje, jer nam je to bio jedini kanal komuniciranja. Šteta što nisu na X-u kao Zona.Endeavour

    Da nije sve tako na knap bilo, možda i bi nekaj tamo, ali u ovakvoj situaciji se fokusiraš na ono gdje je najviše ciljane publike. Ali da ti budem iskren, prva sljedeca opcija opet nam ne bi bila X nego TikTok.
  • Rakovica1986
    536
    onda imaš zadatak ovaj tjedan ;)
  • kibic
    991
    Sve njuške su danas uz tebe
    IMG-20240302-WA0003.jpg

    Idući izbori, još veća familija četveronožaca i dvonožaca.
  • ZGWest
    525
    Dužnost obavljena!

    Duga zima prolazi,
    Neko novo proljeće dolazi…
  • Dudu 9
    138
    Jedno banalno pitanje, ali nigdje nisam uspio naći podatak.

    Koliko traje mandat predsjednika IO?
  • Endeavour
    396

    4 godine je mandat IO i Predsjedniku.

    Predsjednik kluba je i predsjednik IO.
  • deda
    27.5k
    Ne smim ništa kazat osim da smo zgazili i popišali žgadiju sa juga i njihovih 14 milijardi članova svojom izlaznošću danas. :strong:
  • Dudu 9
    138

    Hvala na odgovoru.
    Znam da je to dvoje isto.
  • xavier
    11.1k


    Nisam očekivao takav rječnik od gospodina koji je na izbore, u skladu s godinama, došao u košulji, odijelu i lakiranim cipelama (ali istina je što kažeš :strong:).
  • deda
    27.5k
    Ma mržnja je skroz legitimna emocija. Dapače podcijenjena.
  • M94
    429
    Ne smim ništa kazat osim da smo zgazili i popišali žgadiju sa juga i njihovih 14 milijardi članova svojom izlaznošću danas. :strong:deda

    Ček, pa to znači da Dinamovci drže više do demokracije nego oni južnije. :snicker:
  • Nino Bule
    11.3k
    Jedva čekam da prođe 19h i dobijemo rezultate, presretan i preponosan na dinamovce
  • scarface
    190
    Ima li 2 sata prije zatvaranje podataka o izlaznosti?
  • Bruh
    887
    bolje nek nam bude iznenađenje
  • scarface
    190
    Navijam za iznad 50 posto!

    To bi bila vrhunska izlaznost...

    Malo me jebu emocije...plačem od sreće...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.