• serbus
    3.6k
    Riješeno. Još jedan kamenčić dodan u dinamov mozaik ...
  • Endeavour
    413
    Da pokucam po drvetu, za sada izbori teku bez i jedne poteškoće. Druga izborna jedinica je svoje rekla, sad je red na nama. Uvjeren sam u glatku pobjedu DP-a.

    Gledam ovu listu 35, ima možda dva-tri imena za koje nemam pretjerano dobro mišljenje ali ostali su ok. Neke i osobno poznam. Nema više sinova Mamića, kumova, Adolfa i sl.

    Izbor predsjednika je za mene win-win situacija.
    Za kraj: The people have spoken.
  • Krulek
    200
    Od Zambate do Petkovića...eto i to sam dočekao.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Na onoj listi 35 sam čuo možda za oko 20 ljudi, četvoricu osobno poznam, za ostale nisam čuo. Drago mi je da Zovko nije prošao, ali mi čudno da Kamenski nije.
  • Bosskovitz
    7.5k
    Predivan dan, predivna atmosfera, osjeti se u zraku da je to to. Pricao sam s ljudima koji su duplo dulje clanovi Dinama nego kaj ja imam godina, a ni ja više nisam klinac. Brutalna izlaznost, ovo će biti plebiscitarno.

    U 19:30 uživo obraćanje na FB-u Dinamovog proljeća, nemojte propustiti Zeku ;)
  • NitkoBitan
    12.2k
    Bit ce izlaznost veca neg na svim drzavnim izborima ove godine :smile:
  • Endeavour
    413

    Slažem se.
    Jedino mi za FB nije jasno. Jesam ja jedini koji tu društvenu mrežu ne podnosim i koristio sam je zadnji put prije 7-8 godina radi studiranje, jer nam je to bio jedini kanal komuniciranja. Šteta što nisu na X-u kao Zona.


    Koliko čujem protok ljudi je konstantan. Možda dođemo do 5-7000 ukupno. Što je briljantno.
  • Nino Bule
    11.5k
    "Prema nekim procjenama glasalo je već više od 3500 ljudi."

    Kaže index, ako je istina ovo je izvrsno

    edit:
    24sata:
    "Do 13 sati glasalo je nešto više od 30 posto ukupnih birača. To je, u načelu, vrlo dobra brojka što znači da je realno za očekivati da će do 19 sati, kada glasanje završava, ukupno glasati oko 50 posto birača.
    Pravo glasa ima 13.025 članova Dinama, što znači da je do 13 sati glasalo oko četiri tisuće članova."
  • Mali dioničar
    14.2k
    Na izborima za NO Hajduka je glas dalo:

    2011. 3.704 člana
    2015. 3.198 člana
    2018. 4.762 člana
    2022. 4.781 član

    Željno iščekujem padanje još jednog mita.
  • kibic
    1k
    Tak svejedno i nebitno. Nikad čul za taj klub i za kaj "glasaju".
  • IceMan
    1.5k
    Obavljena svoja navijačka dužnost, online.

    Ajmo proljeće!!
  • Kepec
    4.7k
    Htio bih pohvaliti i zaštitare na ulazu, jako simpatični bacili mi koju foru. Baš je sve u domaćem štihu, jako lijep osjećaj nakon onog jednostavnog "klika" na ekranu.
    Prvo neka Futsal Dinamo prođe u finale kupa i košarkaši zaključe regularan dio pobjedom, zatim čekamo povijesnu pobjedu na izborima, a sutra školujemo Osiječane na terenu i tribinama za savršen vikend Dinamovca.
  • scooniepenn
    1.8k
    Glasao u 9 i 1 minutu online u Osijeku i sad zeljno iscekujem kod punice i punca da mi predvecer stigne ekipa iz Zagreba pa da krenemo s visinskim pripremama za sutra i Opus Arenu.
  • rioda
    2.5k
    Baš sam to i ja pomislio, zaštitari su danas imali top pristup, odmah je ugodnije sve bilo, svaka im čast. Općenito organizacija na razini
  • Crusades1986
    9.8k
    Obavljeno :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.