• Mrvica
    3.6k
    Kako se vodstvo topi to je pritisak sve jači, Dinamo diše žestoko za vratom i znaju (iako neće priznat) da ne mogu protiv Dinama regularno, i ovo je jedini način na koji misle doći do titule... ALIII mi trebamo nastavit gazit i ne obazirat se na ovo, dokazat za vjeke vjekova koji klub je najveći klub u HR. Njihovo ponašanje nam samo treba biti motiv za gaženje svega na putu do kraja prvenstva, zgrabit i kup i sve.. Ajmo po tu duplu krunu, momci mogu i sposobni su za osvajanje. Mislili su da smo u raspadu. Počelo se slavit odmah na početku, svima oko sebe sam govorio da se spuste na zemlju jer se mrtvi broje na kraju i da se ne vesele prije vremena. Ma neee, nema šanse da stignete -7 u Zagrebu, -9 u Zagrebu i te fore. Zamislite čuda, bio sam u pravu. Ko visoko leti, asfalt je tvrd. :rofl:
  • Marcinko
    333
    Ovo se najlakše može smiriti tako da ih zgazimo u sred Splita.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Ne moramo mi, moze Istra opet :lol:
  • sport
    2.5k
    Kako su pobijedili Dinamo prvo kolo?Kod Petkovog penala igrač Hajduka ulazi u šesnaesterac prerano,nema ponavljanja (toVAR spava),2.gol Hajduka iz kornera nakon što pomoćni sudac ne maše zaleđe Livaje prema kojemu je upućena lopta i igrač Dinama izbacuje u korner(toVAR spava)To se zove pošteno suđenje i to je bio samo ogledni primjerak kakvo suđenje ima Hajduk u ovom prvenstvu.Sve je kulminiralo isključenjem igrača Varždina za milovanje Šarlije.Ni to im nije dovoljno jer su u smrtnom strahu neosvajanja lige pa posežu za medijskom hajkom(tu su jako dobro umreženi i organizirani svojim navijačima) na kojoj bi joj čestitali Milošević,Putin ,KOS,UDBA,FSB i ostale tajne službe.Smeće od kluba :vomit:
  • Ludovic IX
    6.1k
    Zašto niti jedan novinar ne izvuče te situacije i pita javnost da li bi bilo u redu da hajduk reagira i zbog takvog suđenja. Ipak su oni za poštenje..
  • GaijiZG
    858
    Meni je žao normalnih navijača Hajduka. Vjerujem da su većina normalni, al čim bi nešto rekli ispali bi Mamićevci, i da mrze sve Hajdučko. Naš Hajduk je jugočetnička podvala normalnim tovarima.
  • Jurki
    9.7k
    normalnim tovarimaGaijiZG

    Takvi ne postoje.
    Sve i jedan tovar kojeg ja znam su glupe mutave i retardirane budale koje su cijepljene od razuma, stvarnosti i mozga.
    Svi makar ne zive na jednom kupu imaju isti mentalni sklop.
    Mentalni sklop debila koje tata nije dovoljno mlatil po glavi kad su bili mali.
  • VesoB
    19
    Rugamo se njima, a stav nam je nismo za Zdravka, ali dobar je i Zdravko protiv njih. Za jaki Dinamo bi sve bilo bolje da je na visem nivou jer bi razlika bila velika.
  • Ludovic IX
    6.1k
    o čemu ti.. gdje si glavu izvukao sad? ti ga jedini spominješ..
  • GaijiZG
    858


    S vremenom postanu takvi.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Rugamo se njima, a stav nam je nismo za Zdravka, ali dobar je i Zdravko protiv njih.VesoB

    Takvih je vrlo malo ili nimalo na ovom forumu. ZM gora sotona od njih.
  • Nino Bule
    12.1k

    Veso kakav zdravko, umij se, dođi sebi pa se vrati na forum
  • Sajla
    4.2k
    stav nam je nismo za Zdravka, ali dobar je i Zdravko protiv njih.VesoB

    Ma čiji stav?!
  • Mali dioničar
    15.1k
    Oni sad pišu da imamo "crno na bijelo" da su se Dinamo, Lokomotiva, Gorica, Belupo, Varaždin i Rijeka svrstali u nekakvo faking udruženje.

    Lokomotiva je uzela 5 bodova Dinamu. Do sada.
    Gorica je uzela 3 boda Dinamu. Do sada.
    Rijeka je "uzela" 2 boda Dinamu. Do sada.
    Varaždin je uzeo 2 boda Dinamu. Do sada.

    Ako na to nadodamo je Dinamo Varaždinu uzeo Brodića i Lokomotivi Živkovića zbilja moraš biti kretenčić i zaključiti da su se navedeni klubovi urotili protiv Hajduka.

    Hajduka čijem kodeksu ne smeta Barin igrač niti bi s nama podijelili ni jedan audio zapis VAR odluka u korist Hajduka.

    Kakva hrpa kretena.
  • VesoB
    19
    Jesu li tovari zlo? Da jesu. Je li nam treba bolje i postenije suđenje u ligi. Pa reko bi da nam treba više Kolarića i sličnih kvalitetnih sudaca pored ovog šljama. To šta tovari kmeče je jedna stvar, ali suci koji sude su iz mračnih sudačkih struktra. Ova sezona je naša to je jasno od četvrtka dok su neki navijali za Rijeku ode. Ovaj stav je ono što sam napisao. Glava je zlo i glava je prošlost
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.