• xavier
    12k
    Suci bi kao odgovor trebali početi masovno prebacivati prebivalište u Split kako ne bi mogli suditi Hajduku :cool:
  • Krizy
    43.2k
    Svejedno je, jer tko god dođe Dinamo će biti prvak, a ovi idioti neka nastave kmečati jer će im do kraja svijeta uvijek netko biti kriv.
  • Paggini
    19.7k


    Duje Strukan je sjajna osoba za voditi to! A možda i mladi lav Patrik Kolarić koji je pokazao svoje znanje i neutralnost tako da je sudio na štetu Dinama i Rijeke!
  • Bruh
    925
    al su mi fascinantni misle da je ovo neka velika promjena a isti levati će i dalje sudit tkogod dođe...
  • Mentalni Gimnastičar
    884
    Tko će sada biti krivac? Jasno je da neće stati.
  • dzgkt
    155
    Mogao bi Svilokos preuzet ako ne misle nekog novog dovodit, nekako mi se on najviše ističe od članova.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    I kako sad dalje... tko će doć na njegovo mjesto?Bruh

    Tko god da dođe biti će: "Xy daj ostavku!", "Xy lopove", "Xy nema na more!", "Mamč ga postavija" itd itd...

    A ti isti će istovremeno misliti kako mogu osvojiti prvenstvo sa Darkom Todorovićem, Nihadom Mujakićem i ostalim drvima...
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Ja bi onog tenžeru stavio iz sprdnje.
  • superhik
    11k
    neka velika promjenaBruh

    Nije promjena ali je velika pobjeda Titinih Pionira.
    Nedavno je nakon podignute poruke ostavku dao komentator suđenja na HRT-U.
    Jučer Marić.

    Ovo je poruka sucima da će biti maknuti ako neće suditi onako kako žgadija želi.
  • Captain America
    17.6k
    Marijo Strahonja bi bio dobar kandidat.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Jedino tužno u svemu ovom koliko zapravo njihov pritisak i kmečanje utječe i na kraju umjesto da su im oduzeti bodovi nakon svega kao što bi bilo od svakog drugog saveza osim našeg oni na kraju uspiju ono što su htjeli i praktički smjene Marića. Nemam neko dobro mišljenje o Mariću općenito i boli me briga za njega, ali tužno je šta su to uopće uspjeli napravit.
  • Paggini
    19.7k
    Mi sad FAKAT moramo osvojiti prvenstvo jer ako ga oni dignu će biti potvrda njihove šizofrenija i samo ohrabrenje za daljnje udbaške akcije protiv cijele lige. Jako brzo ćemo postati taoci njihovih manipulacija i laži, ako već nismo. Prvo strahonja, sad marić, tko će im idući smetat? Lovrić poslije subote možda?
  • Mali Zeus
    12.7k
    ne može. Navijač Dinama.
  • Krizy
    43.2k
    :lol:
    FB-IMG-1709218351499.jpg
  • Captain America
    17.6k
    Ti psihotičari bi Strukana označili kao latentnog purgera da preuzme sudačku organizaciju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.