• Facke
    3.6k


    I je i nije. Jeden sudec ga bu dal , drugi ne. Ba je imel ruku blizu vrata, a Pukstas je opal ko fazan kad ga se streli.
  • bongo
    842
    Osobno meni je bezveze da se takve sitnice sude, stvarno nebitno kaj su tovari u pitanju. Stalno se priča da mora za penal biti intenzitet prekršaja i onda svejedno viđamo ovakve i slične penale.

    Ne možeš reći da 100% nije jer ima minimalnog kontakta i jbg… uvijek će to nekom sucu biti dovoljno, a nekom neće
  • plavac173
    2.6k
    Samo me strah da ovo nije pocetak njihovog utjecaja sa kmecanjem na sudjenje
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    oni utjecaj na odluke imaju skoro 2 godine, prosle godine su pokrali pola hnl-a na jesen i bili rekorderi po penalima, zadnja situacija koja nije sudena protiv njih bila je ruka Krovinovica za gol protiv Osijeka i potezanje prema jednom igracu Osijeka gdje je sudac trebao svirati cisti penal za Osijek.
  • marcio amoroso
    36.4k
    veliki dinamovacTime

    Daj prestanite više nazivati Dinamovcima ljude koji su dolje s njima. Prvo je Uremović bio Dinamovac, pa je Brekalo bio, evo sad Badrov.

    Biti ću prost. Kurac su oni, a ne Dinamovci.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Kad spomenem rijec govna, ne moram ni objasnit na koga mislim
  • plavac173
    2.6k
    Evo Hajduk najavio opet ekskuzivne vijesti u 22h na hajduk digital tv :lol:
  • Facke
    3.6k


    Bas me zanima koj opet oceju
  • plavac173
    2.6k
    Izvinjavam se ako se negdje vidi sugavi grb:

    IMG-5087.png
  • jedan u nizu
    8.2k
    Sad ce izjaviti

    ''evo sto se desi kada imamo pošteno suđenje i napumpane lopte, istog protivnika smo u 3 dana razlike pobijedili sa 5-0!''
  • NitkoBitan
    17k
    Evo "Dnevnik nervoznog" je objavio na fbu dio razgovora iz VAR sobe sa utakmice Dinama i Rijeke, situacija moguceg faula na Ivanovicu.
    https://www.facebook.com/share/v/H9bQpkxcbVosA5rW/

    Kako cure te snimke i tko ih objavljuje... Mislim da ima tu posla za sudstvo.
  • Facke
    3.6k
    Same bum jednu stvar rekel. Gasite ovaj klub dele.
    Kulike su jadni. Sad kad su pod pritiskem ovakve stvari delaju. Prekersaj Bernauera , gde?! Pa gde?! Svasta bi sad mogel napisati. A i nebi me cudile da su tu i neke stvari fejkirane.
  • Keyser Soze
    10k
    Ovo je pre bolesno, pa kako se lijevim navijačkim stranicima mogu prosljeđivat ovakve stvari?
  • plavac173
    2.6k
    Vrlo jednostavno, ima nekoga tko je u tom Croatelu i on salje
  • NitkoBitan
    17k
    Ne znam sta je gore, to kaj se tvrtka koja ima ugovor sa HNSom pravi mutava, Hajduk koji kao klub krsi zakon il to kaj pristup snimci imaju žnj internet stranice.

    Netko mora odgovarat jer je ovo ocito krsenje zakona, odnosno ugovora izmedu HNSa i Croatela il kak se vec zovu.

    Btw. zasto nitko od medija ne problematizira to da je curenje snimki iz VAR sobe PROTUZAKONITO?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.